Bu makalenin içeriği becks kalori tartışacak. No Equipment makalesinde hometown-inn.com ile becks kalori’yi analiz edelim.

Burn 400 Calories

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için becks kalori dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Motorsiklet Ehliyet Direksiyon Sınavı Dikkat Etmeniz Gerekenler Tavsiyeler | tekirdağ altın seri 50 lik ile ilgili en ayrıntılı bilgilerin özeti

becks kalori ile ilgili içerik

⚡️ Ücretsiz 7 Günde Fit Olun egzersiz programımıza kaydolun: Bu 30 Dakikalık HIIT egzersizini yapın ve 400 kalori yakın. Herhangi bir ekipmana gerek yoktur ve bunu evde yapabilirsiniz. Bu egzersiz çok kalori yakmak için iyidir ve kilo vermeye çalışıyorsanız harikadır. Bacakları, kalçaları, karın kaslarını, üst vücudu ve daha fazlasını kapsayan tam vücut HIIT rutinidir ve genel gücünüzü ve kardiyonuzu artırmak için iyidir. Demi, bu antrenman sırasında yaktığı kalori miktarını takip etmek için bir elma saati takıyordu. Antrenmanı tamamladıktan sonra 400 kaloriye yakın yakmıştı. *Yaktığınız kalori miktarı kişiden kişiye değişecektir ancak bu bir yol gösterici olabilir. ⭐️ ÖNCE BU ISINMAYI YAPIN: ⭐️ BUNU SONRA SOĞUTMAYI YAPIN: Peşinden gidelim beyler! xoxo Kötü Bağımlılığa Hayır MAĞAZA NOBADADDICTION: BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN: Instagram: @nobadaddiction Bugünün Eğitmeni | Demi @demimartin Youtube: Kanalımıza Abone Olun: .

SEE ALSO  Bildiğin Kahve( Süt tozu içen çocuk)😂😂 | süt tozu kilo yaparmı için yeni güncellenen içeriğe genel bakış

becks kalori hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

30 Min Intense HIIT Workout For Fat Burn & Cardio | Burn 400 Calories | At Home | No Equipment
30 Min Intense HIIT Workout For Fat Burn & Cardio | Burn 400 Calories | At Home | No Equipment

Burn 400 Calories , O zaman HometownInn her gün her gün yayınladığı diğer birçok makaleye bakabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

becks kalori ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Min #Intense #HIIT #Workout #Fat #Burn #amp #Cardio #Burn #Calories #Home #Equipment.

SEE ALSO  Kokteyl Tarifi | kokteyl yapılışı hakkında genel bilgiler doğru

HIIT,High intensity,interval training,training,workout,at home,abs,full body,guided,follow along,workout in,beginner,in and out,no equipment,loose weight,women,core,booty,tabata,fat burn,fitness,no bad addiction,nobadaddiction,cardio,fat loss,lose weight,burn fat,burn calories.

30 Min Intense HIIT Workout For Fat Burn & Cardio | Burn 400 Calories | At Home | No Equipment.

becks kalori.

becks kalori hakkındaki bilgilerle Hometown Inn ‘ın size verdiği bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com becks kalori hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Alicia Bodoia diyor ki:

  There are much better high intensity workouts available if you're looking to burn a high amount of calories in this time frame. Try searching "insanity" workout and doing the entire video including the warm up. Better use of your time if you're looking for an actual challenge!

 2. TomorrowsMakeup diyor ki:

  This was a killer HIIT. Burned 300 in 30 min. I was drenched in sweat and couldn’t even stop to wipe the sweat off my eyes!! Just keep going, even if you need to moderate. HIIT workouts is what made me lose my belly fat the first time around. P.s. women make sure to wear a supportive sports bra lol

 3. K MA diyor ki:

  Pretty good workout! Definitely breathing hard at the end. I modified only the tail end of the breakdancer kickouts because my right shoulder wasn't happy with me, but otherwise, good pacing with a good balance of strength, fully body engagement, and "catch up" segments of pure cardio. Music generally at the right tempo as well which really helps to sync breathing and movement. Bookmarking this one.

 4. BTS indian little army diyor ki:

  I am going to do only for 3 day i guess so
  1day: done✅ with so much breaks it's was hard even i do daily workout but it's was hard
  2day: done✅ i feel hard in 1st round i take long Breaks but after 1st round it was kinda little easy but still i take breaks

 5. veronica chavez diyor ki:

  I love the Music my husband got me doing the workout, I have four babies, and I am feeling better. Love it,, It kicks Bottoms. .Need the name of the songs..my daughter sings one of the songs..

 6. Kasia Szyffer diyor ki:

  hey guys, firstly – i loved that!
  secondly – how do you know that it is a 400 calorie burn?
  thirdly – if i make some pauses longer, do i burn less calories?
  aaaand
  have the last one – u got any workouts without background music? would be so grateful!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.