Bu makalenin içeriği euro ülkeler tartışacak. euro ülkeler ile ilgileniyorsanız, bu 4'TE 4 YAPINCA ÜLKE PUANI NE OLDU? makalesinde euro ülkeler’yi Hometown Inn ile netleştirelim.

euro ülkeler ile ilgili bilgileri en doğru şekilde 4'TE 4 YAPINCA ÜLKE PUANI NE OLDU? sentezleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

SEE ALSO  Dünyanın en kalabalık 20 şehri | budabilgi | Yeni güncellenen dunyanin en kalabalik sehirleri hakkında genel bilgiler

Bu hometown-inn.com web sitesi ile, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için euro ülkeler dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sağlamayı umuyoruz, İnternette olabildiğince çabuk haber yakalayabilmenize yardımcı olun.

euro ülkeler ile ilgili içerik

4 TAKIMIMIZIN (FENERBAHÇE – M.BAŞAKŞEHİR – TRABZONSPOR VE SİVASSPOR) ALDIĞI GALİBİYETLERLE ÜLKE PUANIMIZ YÜKSELDİ. ŞİMDİ MENZİLDE NEREdeyiz? ESKİ GÖRÜNÜMÜMÜZE DÖNMEK İÇİN NASIL OLACAĞIZ? PUANLAR NASIL HESAPLANIR? ŞAMPİYONLAR LİGİ VE AVRUPA LİGİNİN YENİ FORMATI BİZİ NASIL ETKİLEYECEK? .

SEE ALSO  Brokoli Hangi Mevsimde Yetişir? | En eksiksiz brokoli hangi mevsimin sebzesidir ile ilgili genel bilgiler

euro ülkeler konusuyla ilgili bazı görüntüler

4'TE 4 YAPINCA ÜLKE PUANI NE OLDU?
4'TE 4 YAPINCA ÜLKE PUANI NE OLDU?

Okuduğunuz 4'TE 4 YAPINCA ÜLKE PUANI NE OLDU? hakkındaki haberleri keşfetmenin yanı sıra, Ardından, her gün aşağıda yayınlanan hometown-inn.com daha fazla bilgiyi okuyabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

euro ülkeler ile ilgili birkaç anahtar kelime

#439TE #YAPINCA #ÜLKE #PUANI #OLDU.

ülke puanı,türkiye ülke puanı,kulüpler puan,türk takımları avrupa puan,türk takımları avrupa sıralama,şampiyonlar ligiyeni format,avrupa ligi yeni format,konferans ligi yeni format,exxen spor,fenerbahçe uefa,başakşehir uefa,trabzonspor uefa,sivasspor uefa,fenerbahçe avrupa,trabzonspor avrupa,fenerbahçe avrupa ligi maç,trabzonspor avrupa ligi maç,şampiyonlar ligi statü,avrupa ligi statü,konferans ligi statü,uefa avrupa ligi maçlar,konferans ligi maçlar.

SEE ALSO  Muhteşem Manzaralı Nakkaştepe Millet Bahçesi'ne Nasıl Gidilir? | Xmax Motovlog | Giriş Ücretli mi? | gop nasıl gidilir hakkında en eksiksiz bilgiyi özetleyin

4'TE 4 YAPINCA ÜLKE PUANI NE OLDU?.

euro ülkeler.

euro ülkeler hakkındaki bilgilerle Hometown Inn güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Hometown Inn euro ülkeler hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Kağan Türker diyor ki:

  abi sorun şu ki biz hiçbir şey yapmadan puan kazanıyoruz yani hiçbir şeyden kast ettiğim ülke futbolu değişmedi, kültürü, mentali vb değişmedi çokta hayra alamet değil bu yükseliş, ülke içi futbol bilgisi hala aynı umarım korkutan senaryo olmaz

 2. Kerim Selek diyor ki:

  Kalan maçları da maksimum galibiyet sayısıyla bitirmeliyiz. Sadece bu sene bazında degil bu durumu en az 2-3 yıl daha aynı şekilde devam ettirmeliyiz. Durumumuz bu seneki sonuçlarla düzelmez, o kadar kolay değil. Puanlar(ülke sıralaması) birbirine çok yakın. Umarım tüm takımlarımız gruplardan çıkar..

 3. Toxic Paradise diyor ki:

  Abi benim anlamadığım son yıllarda direk uecl gruplarına avrupa ligi gruplarına giderken birden çakılarak düşmemizin sebebi nedir ? Yani tamam son 3 yıldır başarılı olamadık da ondan önceki yıllardada olamıyorduk yine gidiyorduk buna anlam veremiyorum.

 4. De Ksjsbss Xkskso diyor ki:

  İşin komik tarafı, biz fazla takım gitsin diye uğraşıyoruz ama o giden fazla takımların kardan çok zararları olması.(örnek konya köy takımına elendi ve biz 4/4 yapmış olsakta Konya'nın gideri her galibiyette bu puanlardan dusuyor, yani bize her hafta her galibiyette zararı var puanları dusuruyor)
  sam.lig.1 avr.lig 1.konferans lig 1. Takım göndersek yani böle bı sistem olsa daha karlı oluruz fazlasi zarar.

 5. Serkan Tiryaki diyor ki:

  Adaş,Cem Dizdar'a sorsana.Herşey bu kadar kötüyken,4 takımımız belki de tarihin en yüksek puanını toplayacak bu sene Avrupa'da.Bunu neye bağlıyor?Tabi sana da aynı sorum.

 6. Murat Altuntaş diyor ki:

  Üstadım Emeğime Sağlık
  Bir Önerim Olacak Özellikle Tff ye Avrupa Kupalarına Katılmaya Hak Kazanan Takımlarımıza Tff Teşvikle Ödülle Yardımcı Olmalı Misal Şampiyonlar Ligne Kalan Takımlarımıza 20 şer Milyon Uefaya 15 Konferansa 10 Milyon
  Ayrıca Ordan Aldıkları Her Puana Ve Atladıkları Tura Göre Ödül Vermeli Yabancı Kısıtlamasında 1 Ekxtra Oyuncu Alabilme Ayrıcalığı Gibi Avantajlar Tanımalıki Takımlarımız İçin İtici Güç OLSUN

 7. ahmet cemil diyor ki:

  Trabzonspor tüm Türkiye'yi üzdü biraz ama Monaco yu da telef etti..Tvler morali bozuk sinirden kıpkırmızı olmuş, yutkunarak konuşan ve konuşurken kekeleyen kafalarla doldu..Maç öncesi ve sırasında Monaco nun ne yapması gerektiğini anlatan mı dersin Fransızlara moral vermeye çalışan mı dersin..Monaco yu küçümseyen mi? Koskoca ülke futbolunu ve paydaşlarını karşısına almış bir Trabzonspor var..İşte tam da bu yüzden en büyük TS..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.