Makalenin içeriği narlıdere kahvaltı hakkında konuşacak. narlıdere kahvaltı hakkında bilgi ediniyorsanız, bu 85 Yaşında Her Sabah İşin Başında – Kemeraltı börekçisi Ali Amca makalesinde HometownInn ile narlıdere kahvaltı hakkında bilgi edinelim.

85 Yaşında Her Sabah İşin Başında – Kemeraltı börekçisi Ali Amca içindeki narlıdere kahvaltı ile ilgili içeriğin en doğru özeti

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli anlayış için narlıdere kahvaltı dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı içerikler narlıdere kahvaltı

Merhaba ben Oğulcan. Gezdiğim ve lezzetlerine inandığım yerleri size tam anlamıyla hislerimle aktarmaya çalışıyorum. Bazen şehir odaklı bazen de yemek odaklı paylaşımlarla size güzel vakit geçirtecek videolar oluşturuyorum. ABONE OL: www.youtube.com/ogulcandemirr Bana ulaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Instagram ; e-posta; info@yemekyiyim.co .

SEE ALSO  AYNISI GELMEZSE HESAP ÖDEME GİT! | CİĞERCİ HAMZA İSTANBUL | ciğerci hamza iftar menüsü ile ilgili en eksiksiz bilgilerin özeti

narlıdere kahvaltı içeriği ile ilgili bazı görüntüler

85 Yaşında Her Sabah İşin Başında - Kemeraltı börekçisi Ali Amca
85 Yaşında Her Sabah İşin Başında – Kemeraltı börekçisi Ali Amca

Görüntülediğiniz 85 Yaşında Her Sabah İşin Başında – Kemeraltı börekçisi Ali Amca hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, Ardından Hometown Inn her gün yayınlanan diğer konuları okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  1 TL 1250 SOM! Özbekistan'da pazar fiyatları ve Taşkent sokakları! #57 | pendik gülistan sofrası kahvaltı fiyatları hakkında en eksiksiz bilgilerin özeti

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

narlıdere kahvaltı ile ilgili bazı öneriler

#Yaşında #Sabah #İşin #Başında #Kemeraltı #börekçisi #Ali #Amca.

BÖREK,YEMEK,İZMİR,KEMERALTI.

85 Yaşında Her Sabah İşin Başında – Kemeraltı börekçisi Ali Amca.

narlıdere kahvaltı.

narlıdere kahvaltı içeriğiyle HometownInn ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com narlıdere kahvaltı hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Bizbize diyor ki:

  Vay be cocuktum dedeyi hep kemeraltındaki o dükkanının vitrininde görürdüm.Maşallah Allah uzun ömürler versin.Eski toprak candır can.

 2. ünal Akbacı diyor ki:

  Ali dayı yatacak yerin yok koskoca adam yalan konuşmaya utanmıyor hiç. O tarif ettiği kemeraltındaki dükkan süleyman nafiz uğurlunundur. Yalancı ali gundisi, süleyman beyin babasının tezgahtarıydı. Sende birsey tanıtıyorsan adam gibi yerleri tanıt. Komik oluyor baştan sona yalan bir video izlemek.

 3. zafer itik diyor ki:

  Ali amcaya çok saygılar. Kemeraltindan bu yana amcamızı ve böreğini sevenlerdenim.Yolu düşenlere tavsiyemdir. Ictiginiz çay,süt veya diğer ürünler de temiz ve lezzetlidir.

 4. seyhan diyor ki:

  Merhaba, böreyin yapılışını çekseydiniz nasıl katlandığını biz öğrenirdik. Fırsat bulursanız lütfen çekim yapın ve domatesli iç harcın yapılışını, teşekkürler.

 5. taklamakan diyor ki:

  Helal olsun dedeme, şunu kaldır bunu indir deyince işi bırakıp giden gençler, dedemi izlesinde utansın, börekler de harika yemesemde görüntüsünden anladım bende aşçıyım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.