Makalenin içeriği en ağır bira hakkında konuşacak. en ağır bira arıyorsanız, bu Alman bira kültürü hakkında bilmeniz gereken her şey / Meet the Germans – DW Türkçe yazımızda en ağır bira’yi Hometown Inn ile birlikte inceleyelim.

Alman bira kültürü hakkında bilmeniz gereken her şey / Meet the Germans – DW Türkçe içindeki en ağır bira ile ilgili bilgilere ayrıntılı olarak genel bakış

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı veriler için en ağır bira dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değere hizmet etme arzusuyla, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Bazı açıklamalar en ağır bira ile ilgilidir

wegbier’in ne anlama geldiğini biliyor musun? Açacağın yoksa birayı nasıl açarsın? “Almanlarla Tanışın” programının sunucusu Rachel Stewart, Alman bira kültürünü yakından inceledi. 2016 yılında İngiltere’den Almanya’ya taşınan Stewart, Alman günlük yaşamının ilginç yönlerini ele alan videolarıyla her hafta YouTube kanalımızda olacak. YouTube kanalımıza abone olun: .

SEE ALSO  Why is it Called a SCREWDRIVER? #shorts | screwdriver kokteyl ile ilgili en iyi bilgiyi sentezleyin

en ağır bira hakkında bilgi ile ilgili resimler

Alman bira kültürü hakkında bilmeniz gereken her şey / Meet the Germans - DW Türkçe
Alman bira kültürü hakkında bilmeniz gereken her şey / Meet the Germans – DW Türkçe

Görüntülediğiniz Alman bira kültürü hakkında bilmeniz gereken her şey / Meet the Germans – DW Türkçe hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com her gün yayınladığı diğer makaleleri hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  Japon kahvesi nasıl yapılır. | Yakın zamanda güncellenen japon kahvesi ile ilgili dokümanların özeti

Daha fazla haberi burada görün

en ağır bira ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Alman #bira #kültürü #hakkında #bilmeniz #gereken #şey #Meet #Germans #Türkçe.

DW Türkçe,bira,Almanya,Wegbier,beer,Alman,Meet the Germans,Rachel Stewart,bira kültürü,malt,maya,bira nasıl içilir,haber,kültür.

Alman bira kültürü hakkında bilmeniz gereken her şey / Meet the Germans – DW Türkçe.

en ağır bira.

en ağır bira içeriğiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ‘ın en ağır bira içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Görkem Eker diyor ki:

  Bulgaristan a gittiğimde bildiğiniz 2,5 lt kola şişeye konulmuş biralardan gördüm orada insanlar onu yemeğin yanında tüketiyormuş her ne kadar yemeğin yanında bira pek benlik olmasada onu içince çok hoşuma gitti ama gariptir ki alkol oranı Türkiyede ki biralarla aynı olmasına rağmen tatı daha hafifti böylesi yoz bir toplumda yaşamasaydık bu kültürün bizim ülkemizde de olmasını isterdim

 2. deli kız diyor ki:

  Icki hiç icmedim merak ediyorum içenler biraz fikir ve bilgi verebilir mi ya da bilgisi olanlar ?haram olan içki değil sadece şarap diye duydum ne kadar doğru?

 3. Veysel Korkmaz diyor ki:

  Alkol icmeyi özenilecek bişey olarak görme kültürüde bu islamcı ulkede var yasaklar insana daha cazip geliyor sanırım.

  Alkol içmenin özenilecek bi tarafı yoktur batıda içmemek bir meziyet olarak sayılıyor fakat bizim ülkemizde bazıları içmeyi bişey saniyor lisede sigara içmeyi bi bok sanan ergenler gibi

 4. Segah Altındağ diyor ki:

  Vallaha bizim tuborg gold olsun efes özel seri falan bambaska 2 senedir hamburgta yaşıyorum 1000 tane bira denedim yok abi alışmışım bizimkilere neyse ki türkiye de olan her şey burda da var rakımdam biramdan uzak kalmadım 😀

 5. Utku Öz diyor ki:

  bu muymuş bira açma yetenekleri =) Onlara bi biralara açarım okullarda ders diye okuturlar. Şampanya gibi bira patlatırım. maddenin katı haline sahip herşeyle o birayı açarım. Bira bizim kırmızı çizgimizdir. Skerler almanını falanını filanını. Tamam sakinim.

 6. 『Narsist Keddy』 • Ervah-ı Ezel diyor ki:

  Türkiye'de vergi kültürü, Türkler vergiyi her türlü açabilir,her Türk yılda %140 vergi öder gibi programları bekliyoruz sayın TRT belgesel.

 7. aydın yıldız diyor ki:

  😀 Artık ne iki birası 1 bira içebiliyorsan bizim memlekette şanslı adamsın. Soslu kanadım var yanında biram yok 🙂

 8. jose hernandez diyor ki:

  Yıl da yüz litre ne ben Yıl da 3 kere içiyorum ondada 30 litre içiyorum her gün iceneler Yıl da 500 litre içiyor trde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.