Bu makalenin içeriği almanya nın nesi meşhur ile ilgili olacaktır. almanya nın nesi meşhur ile ilgileniyorsanız, bu Almanların yemek tercihi – "Genellikle çok doyurucu, oldukça etlidirler" – DW Türkçe makalesinde almanya nın nesi meşhur hakkında bilgi edinelim.

Almanların yemek tercihi – "Genellikle çok doyurucu, oldukça etlidirler" – DW Türkçe içindeki almanya nın nesi meşhur ile ilgili en ayrıntılı bilgileri kapsar

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu HometownInn web sitesinde sizin için daha değerli verilere sahip olmak için almanya nın nesi meşhur dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, En ayrıntılı bilgiyi size getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Müze Kart ile bir çok müzeye ücretsiz girebilirsiniz. | istanbul müzekart ile gezilecek yerler ile ilgili en ayrıntılı bilgileri kapsayan

Konuyla ilgili paylaşım almanya nın nesi meşhur

Bu haftaki Meet the Germans’ın menüsünde geleneksel Alman yemeklerinden atıştırmalıklara ve keklere kadar birçok Alman lezzeti var. Bir Alman ziyafeti için Rachel Stewart’a katılın! YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın! .

Bazı fotoğraflar almanya nın nesi meşhur hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Almanların yemek tercihi - "Genellikle çok doyurucu, oldukça etlidirler" - DW Türkçe
Almanların yemek tercihi – "Genellikle çok doyurucu, oldukça etlidirler" – DW Türkçe

Görüntülediğiniz Almanların yemek tercihi – "Genellikle çok doyurucu, oldukça etlidirler" – DW Türkçe içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından, Hometown Inn ‘nin hemen her gün yayınladığı daha fazla konu arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

SEE ALSO  KLEOPATRA PLAJI ve SEDİR ADASI İSKELESİ- Harika Kamp Alanı #Kleopatra #SedirAdası | Yeni güncellenen alanya kleopatra plajı kamp hakkındaki bilgilere genel bakış

บalmanya nın nesi meşhur ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Almanların #yemek #tercihi #quotGenellikle #çok #doyurucu #oldukça #etlidirlerquot #Türkçe.

DW Türkçe,haber,Alman,Almanya,Alman yemekleri,Almanya yemek,ekmek,patates,Rachel Stewart,Meet the Germans,et,vejetaryen,vegan,Almanya’da yemek.

Almanların yemek tercihi – "Genellikle çok doyurucu, oldukça etlidirler" – DW Türkçe.

almanya nın nesi meşhur.

almanya nın nesi meşhur hakkındaki bilgilerle hometown-inn.com ‘ın sağladığı bilgilerle, daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını, bunun sizin için yararlı olacağını umuyor.. Hometown Inn ‘ın almanya nın nesi meşhur içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Eden Storm diyor ki:

  Alman yemekleri genelde bol kremalı ve patatesli olur.Severim aslında ve evdede yaparım,problem fazla çeşit yok ve benzer tatlar.En sevdiğim Auflauf dedikleri yemekler;fırında üzerinde peynir eritilmiş sebzeli yemekler yani..harika. Bir de Königsberger Klopse var,deneyin bence.
  Pasta ve ekmek konusundada çok iyiler.
  Almanların kuralcılığa din gibi tapmaları ise hiç hoşuma gitmiyor,biraz at gözlüklü insanlar diyebiliriz.Evet dışarda her şey düzenli ama genelde evlerinin içi çok dağanık ve pek temiz değil.

 2. Yusuf demir diyor ki:

  Ben almanyada doğdum alman yemek leri mükemell ben tattım bazıları çok tatlı böyle donatlar var oreo lü donat var donatlarda panda resmi var çok mükemell ama hepsini yemiyoz nedeni domuz eti olduğu için

 3. Ya To diyor ki:

  Almanlar sabahdan aksama calistigi icin sabahlari kahvalti cabuk olsun diye müslü keloks türp yerler ögle elma salata sosis felan aksamlarida ekmek tereyagla yerler. Bos oldukduklari zaman yani hafta sonlari yemek yaparlar

 4. Mi Ra diyor ki:

  Ben şahsen Alman yemeklerini Türk yemeklerinden daha fazla seviyorum. Türk yemekleri bana çok ağır geliyor, Alman yemekleri ise genellikle daha hafif. Belki Almanya’da doğup büyüdüğüm içindir, okullarda ve hastanede hep alman yemekleri yerdim.

 5. Mert Can diyor ki:

  Bu almanlar dünyanın en adi insanları …
  Aşırı ırkçılar .Bir'de aşırı Çocuk düşmanı ….
  Almanya'da köpek olmak lazim .itibarı çok yüksek .

 6. Şener diyor ki:

  Almanların en çok tükettiği yemekler:
  1. Sosis
  2. Patates kızartması
  3. Haşlanmış patates

  Yemek yapmayı sırf restorandaki işçiler biliyor. Almanların çoğu yemek yapmasını bilmez. Pizza Döner Fast Food yerler genelde.

 7. Şener diyor ki:

  Almanların çoğu yemek yapmasını bilmez. Mutfağı sıfır! 20-50 yaş arası yemek yapma oranı taş çatlasa %20. Adamlar kahvaltı bile hazırlamasını bilmiyor. Genelde hep Fast Food yerler.

 8. Seniha Kanbur diyor ki:

  Cogu tanımıyor bilmiyor yorum yaziyor domuz eti çıkarın diyer etle yapın harika birde bizde mangal hamur ve salçalı yemek bir yemek yap diyerleri de ayni in aynisi

 9. Ahm kar diyor ki:

  Eveet 40 ıncı geleneksel DW Türkiyeyi boklama Almanyayı güzelleme şenliklerine hoş geldiniz. Bunların Gaziantep, Adana, Hatay mutfağından haberleri yok galiba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.