Bu makalenin bilgileri almanya neyi meşhur etrafında dönecektir. almanya neyi meşhur ile ilgileniyorsanız, bu Almanya'da Türkiye'yi özleyince – DW Türkçe makalesinde Hometown Inn ile almanya neyi meşhur hakkında bilgi edinelim.

Almanya'da Türkiye'yi özleyince – DW Türkçe içindeki almanya neyi meşhur hakkında genel bilgiler en doğru olanıdır

Videoyu buradan görüntüleyin

SEE ALSO  YEDİGÖLLERE EN KOLAY NASIL GİDİLİR ? YOLU NASIL | yedigöller konaklama fiyatları ile ilgili en doğru içeriği kapsama

Bu HometownInn web sitesi ile kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için almanya neyi meşhur dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar almanya neyi meşhur ile ilgilidir

Almanya’da yaşayan Türkler Türkiye ile ilgili en çok neyi özlüyor? Bu soruyu Berlin sokaklarında çeşitli kuşaklardan Türk kökenli göçmenlere sorduk. İlginçtir ki verilen cevaplar tamamen yeme-içme ile ilgiliydi. Ancak, kaçırılanların neredeyse tamamı Berlin’de var. İşte lahmacun, balık ve kebap ile bir demet Türk hasreti ve bu hasreti gidermek için çalışan esnaf. YouTube kanalımıza abone olun: .

SEE ALSO  AMASYA MERZİFON HAYVAN PAZARI KURBANDAN ÖNCE SON FİYATLARI / YENİ PAZAR TIKLIM TIKLIM(Hayvan Pazarı) | merzifonda ne yenir hakkında en ayrıntılı bilgileri sentezleyin

almanya neyi meşhur hakkında bilgi ile ilgili resimler

Almanya'da Türkiye'yi özleyince - DW Türkçe
Almanya'da Türkiye'yi özleyince – DW Türkçe

Görüntülediğiniz Almanya'da Türkiye'yi özleyince – DW Türkçe hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Sonra HometownInn günde günde güncellenen başka içerikleri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Türkiye'nin en zengin beş ailesi | menderes nereye bağlı ile ilgili en iyi bilgiyi özetleyin

Daha fazla haberi burada görün

almanya neyi meşhur ile ilgili anahtar kelimeler

#Almanya39da #Türkiye39yi #özleyince #Türkçe.

DW Türkçe,DW news,Türkiye,Almanya,berlin,lahmacun,kebap,döner,çay,balık,kuruyemiş,göçmen,kuru fasülye,yemek,Almanya yemek,Almanya’daki Türkler,göç,Türk yemekleri,adana kebap,hamsi,çipura,levrek,dil balığı.

Almanya'da Türkiye'yi özleyince – DW Türkçe.

almanya neyi meşhur.

almanya neyi meşhur hakkındaki bilgilerle HometownInn ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. almanya neyi meşhurHometownInn hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Ismail Oscan diyor ki:

  30 yıldır yurtdışındayım.az biraz ekonumi iyi olsaymış adım atmazdım yurtdışına.bir günüm geçmedi özlemeden.bir ay,en fazla birbuçuk ay sonra dönmemek üzere türkiyeye dönüyorum.iki çocuğum istanbulda üniversite okuyorlar.
  Kızdığım tonlarca şey var türkiyede.ona rağmen döneceğim için memnunum.

 2. Ali Karaca diyor ki:

  gelin türkiyeye dediğiniz zaman bin dereden su getirirler biz çalışıyoruz orda rahatız falan bahaneleri bir üstelik anadolu insanına tepeden bakma siz türkler diyecek kadar kanı bozulmuş yozlar var ve bunlar çoğunlukta tabi bu almanyanın işine gelen bir durum onların yozlaşması na entegrasyon diyor almanya

 3. serdar şahin diyor ki:

  Lan lahmacun orda 1.5 euro burda 15 lira baktığın zaman aynı fiyat ama Türkiye ile Almanya arasında ki gelir uçurum Almanya çok pahalı diyenlere biraz kafanızı çalıştırın!

 4. Mephistopheles diyor ki:

  Abi bazıları da saf saf konuşuyor, hani tamam sebze Türkiye'de daha ucuz ve çeşitli olabilir haklı bir durum lakin türk kahvesi ne arkadaş? Türk kahvesi Türkiye'de mi yetişiyor, Türkiye'de kahve mi yetişiyor sanki..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.