Bu makale, içeriğindeki almira thermal & convention centre hakkında açıklığa sahiptir. almira thermal & convention centre hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Almira Hotel 2021 Tanıtım Filmi makalesinde HometownInn almira thermal & convention centre konusunu netleştirelim.

Almira Hotel 2021 Tanıtım Filmi içindeki almira thermal & convention centre ile ilgili bilgileri en doğru şekilde sentezleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için almira thermal & convention centre dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en eksiksiz değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Belkon hotel 4* Белек. Полный обзор отеля. Работа Мечты Турция 2022! | En eksiksiz belkon clup hotel belek ile ilgili içerik

almira thermal & convention centre ile ilgili bazı içerikler

Almira Hotel Thermal Spa & Convention Center, Kalite ve Konforun Adresi Bursa’nın tarihi ve kültürel merkezlerinin kesiştiği noktada yer alan, şehrin ilk 5 yıldızlı konaklama tesisi ünvanına sahip Almira Hotel, sektöründe en iyisi olmaya devam ediyor. 35 yıllık tecrübesi ile alanında Almira Hotel, Osmanlı saraylarından ve Fransız mimarisinden esinlenerek özenle tasarlanmış yeni konsepti kapsamında; Birbirinden farklı dekore edilmiş lüks oda ve süitleri, Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerini sunan restoranları, A’dan Z’ye yenilenen SPA tesisi ile misafirlerine en konforlu konaklama deneyimini sunuyor. iş toplantıları, kutlamalar ve farklı özel etkinlikler için 1000 kişilik kapasitesi ve tam teknik donanımlı salonları ile kişiye özel lüks hizmetler. Bursa şehir merkezinde bulunan Almira Hotel, Uludağ’a 35 km, Mudanya / Güzelyalı vapur iskelesine 20 km, Yenişehir Havalimanı’na 40 km, teleferiğe 6 km; Alışveriş merkezlerine, Atatürk Kongre ve Kültür Merkezine ve metro istasyonuna yürüme mesafesindedir. Odalarımızda ve otelimizin tüm noktalarında kablosuz internet hizmeti ücretsiz olup, Lobby ve Rosso Brasserie’de Bein Sports yayını mevcuttur. Elektrikli otomobil kullanıcıları için hızlı şarj istasyonu bulunmaktadır. Almira Hotel, Güvenli Turizm Belgesi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi, Sıfır Atık Belgesi ve Turuncu Bayrağa sahiptir. .

SEE ALSO  Subartu Hotel | Yeni güncellenen subartu hotel hakkındaki bilgilerin özeti

Bazı resimler almira thermal & convention centre konusuyla ilgilidir

Almira Hotel 2021 Tanıtım Filmi
Almira Hotel 2021 Tanıtım Filmi

Okuduğunuz Almira Hotel 2021 Tanıtım Filmi hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından, HometownInn her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer konuları arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Dünyanın EN UCUZ Otelinde Kaldım! (5 LİRAYA HAVUZLU TATİL!) | En eksiksiz malatya da ucuz oteller ile ilgili içeriğe genel bakış

Burayı tıklayın

almira thermal & convention centre ile ilgili anahtar kelimeler

#Almira #Hotel #Tanıtım #Filmi.

almira,almira otel,Almira Hotel,bursa otel,bursa otelleri,bursa spa,bursa konaklama,bursa masaj.

Almira Hotel 2021 Tanıtım Filmi.

almira thermal & convention centre.

almira thermal & convention centre içeriğiyle HometownInn güncellemelerinin size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. hometown-inn.com almira thermal & convention centre hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.