Bu makalenin içeriği antalya ibradı nerede hakkında konuşacak. antalya ibradı nerede hakkında bilgi sahibiyseniz, bu Altınbeşik mağarası turu makalesinde Hometown Inn ile antalya ibradı nerede’yi keşfedelim.

Altınbeşik mağarası turu içindeki antalya ibradı nerede hakkında genel bilgiler en doğru olanıdır

Videoyu buradan görüntüleyin

SEE ALSO  Bir Bilen Bir Pişiren İğneada. Konuğumuz Masterchef Mehmet Yalçınkaya | iğneada da ne yenir ile ilgili en eksiksiz bilgileri kapsayan

Bu hometown-inn.com web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için antalya ibradı nerede dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı açıklamalar antalya ibradı nerede

Altınbeşik Mağarası Antalya’nın İbradı İlçesi, Ürünlü Köyü’nün güneydoğusunda bulunan Altınbeşik Mağarası Milli Parkı içinde yer almaktadır. Araba ile mağaraya çıkmak için bir yol var. Altınbeşik Mağarası üst üste 3 tabaka halinde gelişmiştir. En alt ve orta seviyeler yağışlı mevsimlerde aktiftir ve en yüksek seviye sürekli kurudur. Altınbeşik Mağarası Milli Parkı, Antalya şehir merkezine 134 km, İbradı ilçesine 10 km ve Akseki ilçesine 36 km uzaklıktadır. #altınbeşik #mağara #gezivlog instagram: facebook: .

SEE ALSO  Sevcan'la Lezzet Yolunda 28.Bölüm | Amasya | En detaylı amasya yemek yerleri hakkında tüm bilgiler

Görüntüler antalya ibradı nerede içeriği ile ilgilidir

Altınbeşik mağarası turu
Altınbeşik mağarası turu

Okuduğunuz Altınbeşik mağarası turu hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından, her gün aşağıda yayınlanan Hometown Inn daha fazla bilgiyi okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Bu Yemeklerden Hiç Yemediniz | Gökçeada Maceraları-2 | En eksiksiz gökçeada da ne yenir hakkında genel bilgi

Burayı tıklayın

antalya ibradı nerede ile ilgili bazı öneriler

#Altınbeşik #mağarası #turu.

manavgat,altınbeşik,göl,alanya,mağara,yolu,dikit,akdeniz,antalya,en büyük,altınbeşik mağarası,ibradı,side,pamukkale,ziyaret saatleri,gezi vlog,fiyatlar,etkinlikler,içinde su olan mağaralar,görülecek yerler,traverten,giriş ücreti,ücret,sarkıt,yeraltı,tatil vlog,ne zaman açık,kemer,fiyat.

Altınbeşik mağarası turu.

antalya ibradı nerede.

antalya ibradı nerede içeriğiyle Hometown Inn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. antalya ibradı nerede hakkındaki makaleyi Hometown Inn ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Neslihan Yılmaz diyor ki:

  Burayi gormeyi cok istemistik ama ulasim sorunu sebebiyle gorememistik. Dediginiz gibi gercrkten boyle bir guzelligi gormek icin imkanlarin iyilestirilmesi lazim yakismiyor. Neyse ki sayenizde gormus olduk. Cok tesekkur ederiz. Kanalinizi gec kesfettik ama severek takip edicez bundan sonra.

 2. şurupgiller kamp ve gezi ekibi diyor ki:

  çok güzel bir video olmuş tebrik ederim
  videonun mağara içerisindeki 2 dakikalık bölümünü kullanmak istiyorum mümkünmü

 3. Serkan Ayhan diyor ki:

  yol zaten yapılmış o kaldırımlar avrupada sokaklarında var. Onlar estetik dekor olarak görsel güzellik olsun diye yapılıyor kardeşim. bence harikada görünüyor seviyoum o türk kaldırırımlı yolları

 4. ERSİN ARSLANTÜRK diyor ki:

  Anlatıcı beyefendiye ve sizlere çok teşekkürler. Çok akıcı ve yerinde bilgilerle kısa sürede aklımızda yer etti. Kısa zamanda oralara gelmek de artık şart oldu. çok teşekkürler.

 5. Barista Röportaj TV diyor ki:

  3-10 Ekim 2020 tarihlerinde 'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek  kapsamında düzenlenecek Antalya Film Forum'un başvuruları açıldı. Festivalin Türkiye'den film projelerine maddi destek sağlayan ve projeleri uluslararası film profesyonelleriyle buluşturan platformu tarihlerinde yapılacak. Bu yıl ilk kez Diziler / Mini Diziler Pitching Platformu düzenlenece

 6. Barista Röportaj TV diyor ki:

  Kepez’de herkesin maskesi var

  Dünyayı etkileyen yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgınının ilçede yayılmasını önlemek için tüm imkanlarını seferber eden Kepez Belediyesi, 500 kişilik dağıtım ekibiyle 7 günde 1 milyon 179 bin 740 adet maske dağıttı. Personeliyle beraber günlerdir kapı kapı dolaşarak maske dağıtan Başkan Tütüncü, “Artık, Kepez’de herkesin maskesi var” dedi.

  Koronavirüs salgınının Türkiye’de görülmesinin hemen ardından salgına karşı önleyici tedbirleri hızlı bir şekilde harekete geçiren Kepez Belediyesi, hemşehrilerinin sağlığını korumak için maske üretimine başlamıştı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün talimatıyla belediyenin Meslek ve Sanat Eğitim Kurslarındaki gönüllülerin ürettiği steril maskeler ilk etapta, belediye çalışanları, sağlık kuruluşları, evden çıkma sınırlaması getirilen 65 yaş ve üstü, kronik rahatsızlığı olan vatandaşlara ücretsiz bir şekilde ulaştırıldı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında pazar yerleri, marketler ve şehir içi ulaşım araçlarında da maske takma zorunluluğunun getirilmesinin ardından Kepez Belediyesi ücretsiz maske dağıtım çalışmalarını 68 mahallede her hanenin kapısını çalarak sürdürdü.

  Kepez’de 308 bin 912 konuta ulaşıldı.

  Kepez Belediyesi, maske dağıtım çalışmasını 7 günde tamamladı. Sokağa çıkma yasağının olduğu 18-19 Nisan günleri de ilçesindeki maske dağıtımlarını 500 kişilik bir ekiple sürdüren Kepez Belediyesi, hafta sonu rekor bir dağıtım gerçekleştirdi. Sokağa çıkma yasağının olduğu 18 Nisan Cumartesi günü  18 mahallede 72 bin 800 konuta, toplam 218 bin 400 adet pamuklu, yıkanarak, tekrar kullanım özelliği olan maske dağıttı. Maske dağıtımlarını 19 Nisan Pazar günü de sürdüren  Kepez Belediyesi, ilçe sakinlerine 18 mahallede 261 bin 540 adet maske ulaştırdı. Maske dağıtım çalışmalarının tamamlandığı 19 Nisan Pazar günü sokağa çıkma yasağının olduğu bir günde 500 kişilik ekiple rekor bir dağıtım gerçekleştirilmiş oldu. Ekipler, bir hafta da 308 bin 912 konutun kapısını çalarak, 927 bin 336 adet yıkanabilir maske, pazar alanlarında da 252 bin 404 adet steril maske olmak üzere toplam da 1 milyon 179 bin 740 adet maske dağıttı.

  Kepez’in şampiyonlarıyla gurur duyuyorum.

  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bir hafta da 1 milyon 179 bin 740 adet maske dağıtımı gerçekleştiren ekibine teşekkür etti. Bir haftadır hemşehrilerine kapı kapı hizmet götüren belediye ekiplerine seslenen Başkan Tütüncü, konuşmasına “Kepez Belediyemizin şampiyonları, aslanları, koç yiğitler hepinizle gurur duyuyorum” diyerek başladı. Kepez’de 300 binden fazla konut olduğuna değinen Başkan Tütüncü, “Bu 300 binden fazla konutu kapı kapı dolaşarak hemşehrilerimize maskelerini bıraktınız. Allah hepinizden razı olsun. Kepez Belediyesi en zor zamanda da hemşehrilerinin yanındadır. Bütün imkanlarımızla hemşehrilerimizin yanında olmaya, onların yanında durmaya devam edeceğiz. Bizim gücümüz milletimizin gücü, ama belediyemizin şefkat eli siz değerli çalışma arkadaşlarımız tarafından vatandaşlarımıza ulaşmaktadır. Bu da bizler için çok büyük bir mutluluk vesilesi… Bu zorlu yolculukta ben de her gün sizlerin yanında oldum. Mahalle muhtarlarımızı bizzat ziyaret ettim. Mahallelerdeki çalışmalarınıza eşlik ettim. Bunu yaparken en önemli amacımız şuydu; sizin heyecanınızı arttırma, motivasyonunuzu yükseltmek ve hemşehrilerimizle gönül bağımızın ne kadar güçlü olduğunu göstermekti.” dedi.

  7 günde 1 milyon 179 bin 740 maske dağıtıldı

  “Birileri bu tip meseleleri siyasi bir şova dönüştürsünler. Birileri farklı şekillerde bunun üzerinden siyasi bir beklenti içerisinde olsunlar. Bunlar hiç önemli değil.” diyerek sözlerini sürdüren Başkan Tütüncü, “Kepez Belediyesi her zaman milletine hizmet etmeyi kendisine onur saymış, şeref saymış bir kurumdur. Vatandaşlarımızın her zaman, her şekilde yanında olmaya, yanında durmaya devam edeceğiz.” diye konuştu. Pazar alanları da dahil olmak üzere bugüne kadar ilçede 1 milyon 179 bin 740 adet maskeyi hemşehrilerine ulaştırmış bir belediye olduklarına değinen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Bundan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. Pandemi ile mücadele ulusal bir mücadeledir. Bu mücadelenin diğer safhaları da var. Biz ilk günden beri 12 Mart'tan itibaren cadde cadde, sokak sokak dezenfekte çalışmaları yaptık. Temizlik İşleri Müdürlüğümüzdeki çok değerli dezenfekte ekiplerimize huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum. Mobil dezenfekte ekiplerimiz kamunun kullanmış olduğu binaları, vatandaşlarımızın yoğun olarak kullanmış olduğu ortak mekanları en güzel şekilde dezenfekte ettiler. Vefa Destek Grubundaki, değerli arkadaşlarım da aynı zamanda hemşehrilerimizin gıda ihtiyaçlarına, sosyal yardım ihtiyaçlarına da kapı kapı koşuyor. Sizlere ve sizlerle birlikte kapı kapı gezerek evde sağlık hizmetlerini en güzel şekilde tamamlayan çok değerli sağlık işleri personellerimize çok teşekkür ediyorum. Kendinizi de, sağlıkçılarımızı da güçlü, kocaman alkışlamanızı istiyorum. Hepinize yürekten gönülden teşekkür ediyorum. Sizlerle her zaman gurur duydum ve duyuyorum. Hemşehrilerimizin evlerinde kalmaları gereken bu dönemde, onlar kendilerini izole ederken, bizim vazifemiz hemşehrilerimize hizmet etmek olacak. İşte bu hizmeti sizlerle bir beraberce yapmak bunun için sizlere yol arkadaşı olmak büyük bir mutluluk vesilesi. Hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim.” diye konuştu.

 7. Bilhan Yıldızer diyor ki:

  en büyük yeraltı gölünün Beyşehir çevresinde oldugu söyleniyor,90 km uzaklıktaki Beyşehir gölünden magaraya yeraltından su geldiğine göre dogru olma ihtimali yüksek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.