Makalenin içeriği sütlü americano etrafında dönecektir. sütlü americano hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Americano nasıl yapılır? makalesinde sütlü americano’yi Hometown Inn ile açıklığa kavuşturalım.

sütlü americano hakkında genel bilgiler en ayrıntılı Americano nasıl yapılır?

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için sütlü americano dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi bilgiyi getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  EVDE ÇOX ASAN HAZIRLANAN VE ÇOX DADLI KOKTEYL HAZIRLADIM 🍓🍌🥛😻🌸🌿😋 #kokteylhazırlanması | kokteyl hazırlama hakkında en iyi bilgiyi sentezleyin

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir sütlü americano

Americano, espressoya sıcak su eklenerek veya sıcak suya espresso eklenerek yapılır. .

sütlü americano konusuyla ilgili bazı görüntüler

Americano nasıl yapılır?
Americano nasıl yapılır?

İzlediğiniz Americano nasıl yapılır? hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com Güncellemeyi hemen aşağıda daha fazla keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

sütlü americano ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Americano #nasıl #yapılır.

SEE ALSO  Chocolate "a la mexicana" ☕ | olmeca çikolata ile ilgili güncellenmiş bilgileri kapsama

kahve,kahve çekirdeği,öğütülmüş kahve,kahve nasıl yapılır,kahve makinesi,espresso,cafe latte,americano,mocha,macchiato,cappucino,french press,filtre kahve,kahve uzmanı,Şerif Başaran.

Americano nasıl yapılır?.

sütlü americano.

sütlü americano bilgisiyle hometown-inn.com ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn sütlü americano hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. rosa diyor ki:

  espresso makinesinden ikinci üçncü fincanda zaten americano olmaz mı sertliğini makine suyla seyreltmiş oluyor. lezzet olarak farklı mı olur?

 2. keep calm diyor ki:

  Bahsettiği iki yöntem de kahveyi acıtır. Acıtmamak için aldığın shottaki kremayı kaşıkla alıp atacaksın. Kremada acılık birikir. Sonrasında espresso üstüne su eklenip karıştırmak daha lezzetli americano sunacaktır

 3. Barista33 diyor ki:

  İlk başta aynı şeyi söyledi bu adam, önce espresso muzu sıcak suyun içerisine koyuyoruz dedi ikinci de ise sıcak suyun içerisine espresso katıyoruz dedi bu ikisi aynı şey zaten aslında espresso nün üzerine sıcak su katıyoruz dicektin dayı kafan mı güzel

 4. Cornea Capra diyor ki:

  Dedemin babası 1909'da İtalya'ya gidiyor. Espresso'yu çok sevdiği için her gün içiyormuş. Bir gün bi Amerikan gelmiş Esperesso sipariş etmiş ama kahve çok sert gelince içine su katmış dedemin babası'da kıl olmuş adama "Fottuto Americano" bu salak da sanmış ki kahvenin adı "Fottuto Americano". Sonra Amerika'ya dönunce Fottuto'nun anlamını öğrenmiş Americano diye satmış kahveyi. O gün bugündür bu kahve Americano olarak bilinir.

 5. Tony Stark diyor ki:

  Başkan ben şunu çok merak ettim çok araştırdım ama bir türlü bulamadım.bu starbucks ın kullandığı şuruplar var büyük boy üstten basmalı bunların markası nedir ve nereden bulabilirim.

 6. Kubilay Tuncer diyor ki:

  Sıcak suyu eklerken önce süt potuna koyup, sonra bir kaşık yardımıyla yavaşça kenardan bir noktaya bırakırsan en iyi sonucu elde edebilirsin. Ve bu yöntem bence suyun üzerine espressoyu doldurmaktan bile daha iyi.

 7. Harrison JAKUP diyor ki:

  eğer espressonun üstüne suyu sonradan dökerek americano yapacaksan fincanı biraz eğip yada kaşık yardımıyla kremayı cekip suyu aktarabilirsiniz bu şekilde sıcaklığını muhafaza etmez ama kremayı korur .

 8. Deniz Uslu diyor ki:

  merhaba,
  americano üzerine sıcak su eklerken, sıcak suyu önce bir süt potuna alıp oradan kahvenin üzerine yavaşça  ve aynı noktadan eklerseniz americanonun kremasının dağılmadığını görebilirsiniz. saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.