Makalenin bilgileri ankarada kamp yerleri tartışacak. ankarada kamp yerleri hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Ankara'da Deniz Yok!

Yakın zamanda güncellenen Ankara'da Deniz Yok!

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde kendiniz için daha yararlı anlayış için ankarada kamp yerleri dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, En ayrıntılı bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

ankarada kamp yerleri ile ilgili bazı bilgiler

Ankara’nın Mamak ilçesine bağlı Kayaş semtinde yer alan Mavi Göl, başkentin en güzel piknik alanlarından biridir. eski adıyla Bayındır barajı, şimdi Mavi Göl olarak bilinen, Ankaralıların özellikle hafta sonları sıklıkla tercih ettiği, temiz, güvenlik sorunu olmayan, arkadaşlarınızla toplanabileceğiniz, şehir merkezine en yakın göl kenarı piknik alanıdır. aileniz, okul arkadaşlarınız veya bisikletçileriniz. Baharın gelmesiyle birlikte motosiklet sürücüleri sokaklara dökülmeye başladı. Elbette bu bisikletçilerin gidecekleri farklı yerlere ihtiyaçları olduğunu söyleyerek Ankara’da daha çok gezebilecekleri yerleri göstermeye çalışacağım. Burası onlardan biri. Kızılay’a 12-13 km uzaklıkta bulunan bu yer piknik yapmak veya dinlenmek için ideal bir yerdir. Abone olmak için ► SİZİN İÇİN SEÇİMLERİM Trafik Günlüğü Serisi ► Test ve inceleme videoları ► Ankara Gezisi ► Bakım Onarım Kendin Yap ► Türkiye’de Trafik Kazaları ► Senden Neler Geliyor ► Kolacan Soruyor quiz ► Moto kurye rehberi ► SOSYAL MEDYA HESAPLARIM iletişim ► kolacanvlog@gmail.com Merhaba ben Kolaçan 16 yıllık moto kurye 670 bin kilometreden fazla tecrübemle video çekiyorum. Çoğunlukla motosiklet videoları çeksem de bu kanal aynı zamanda oyun, gaming, eğlence, challenge, komedi, şaka, şarkı, spor, vlog, montajdır. Motosiklet, bakım, onarım, güvenli sürüş, eğitim, ekipman, muayene, test, sürüş gibi farklı videolarda görebilirsiniz. .

SEE ALSO  Bir Çocuk Uçak Havadayken Doğarsa Ne Olur? Hangi Ülkenin Vatandaşı Olacak? | En eksiksiz başka ülke vatandaşı olmak ile ilgili tüm içerik

Bazı fotoğraflar ankarada kamp yerleri hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Ankara'da Deniz Yok! | Mavi Göl Piknik Alanı | Ankara'yı Geziyorum
Ankara'da Deniz Yok! | Mavi Göl Piknik Alanı | Ankara'yı Geziyorum

Okuduğunuz Ankara'da Deniz Yok! , O zaman hometown-inn.com her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer konuları arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Royal Teos Thermal Resort Clinic & SPA | teos spa hakkında en doğru içeriği sentezleyin

Burayı tıklayın

ankarada kamp yerleri ile ilgili birkaç öneri

#Ankara39da #Deniz #Yok #Mavi #Göl #Piknik #Alanı #Ankara39yı #Geziyorum.

SEE ALSO  Avrupaya Kolay Vize Nasıl Alınır ? | en kolay avrupa vizesi veren ülke ile ilgili en ayrıntılı bilgilerin özeti

Motovlog,motosiklet,motorcycle,inceleme,ankara,Kolaçan,Ankara mavi göl,mavi gölde balık,bayındır barajı,mavi göl piknik alanı,mavi göl nerede,mavi göle nasıl gidilir,ankarayı geziyorum,ankara da gezilecek yerler,ankara da deniz yok,ankara da piknik yapılacak yerler,kolaçan ankara,kayaş sallanan köprü,mamak kayaş.

Ankara'da Deniz Yok! | Mavi Göl Piknik Alanı | Ankara'yı Geziyorum.

ankarada kamp yerleri.

ankarada kamp yerleri içeriğiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ankarada kamp yerleri hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Eray Karaduman diyor ki:

    hala aynı hala insanımız pis bırakıyor malesef. Ayrıca ağaçlandırmaya birz daha fazla yogunlaşılması gerekiyor diye düşünüyorum. Eline saglık üstat yine seninle birlikte gezdim zaman zaman gitmiş oldugum piknik alanını 🙂

  2. Meral Sarı diyor ki:

    Bu gidişle var olan denizlerde kaybedecek peygamber efendimiz ip ucunu vermiş bina çoğalacak zina çoğalacak binalar göklere yükselecek toplu ölümler olacak demiş göller denizler kuruyacak demiş dediklerinin hepsi çıkıyor toplu ölümler cıktı gökdelenler göklerde göllerde kurumaya başladı sıra denizlerde ne yağmur var nede kar var sonumuz geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.