Bu makalenin içeriği, antalya tazı kanyonu nerede ile ilgili bilgileri net bir şekilde güncelleyecektir. antalya tazı kanyonu nerede arıyorsanız, bu Antalya TAZI KANYONU Nerede? Nasıl Gidilir? makalesinde Hometown Inn ile antalya tazı kanyonu nerede’yi keşfedelim.

Antalya TAZI KANYONU Nerede? Nasıl Gidilir? en iyi antalya tazı kanyonu nerede ile ilgili genel bilgiler

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesinde, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için antalya tazı kanyonu nerede dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Karabağlar Altus Servisi 0541 428 7828 | karabağlar yol tarifi hakkında en iyi bilgiyi sentezleyin

antalya tazı kanyonu nerede ile ilgili bazı bilgiler

Antalya Tazı Kanyonu, Huawei reklamı ile giderek daha popüler hale gelmeye başladı… Peki bu Tazı Kanyonu nerede? Tazi Kanyonu Köprülü Kanyon’a çok yakın bir konumdadır. Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Gaziler Mahallesi’nde bulunan Tazı Kanyon, Serik ilçesine de oldukça yakın. Antalya’dan Tazi Kanyonu’na nasıl gidilir? Antalya’dan Tazi Kanyonu’na ulaşmak için Serik ilçesini geçtikten sonra Aspendos -Beşkonak- Köprülü Kanyon -Gaziler Mahallesi’ne veya Aspendos yoluna dönmeden tekrar Tağıl yolundan Beşkonak- Köprülü Kanyon-Gaziler Mahallesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Yol nasıldır diyenler için bu yolu videomuza dahil ettik. Greyhound Canyon tabelasına geldiğinizde yaklaşık iki kilometre engebeli bir yolda aracınızla devam edebilirsiniz. Dilerseniz yürüyerek 15 dakika sonra Kanyon’a ulaşabilirsiniz. Arabalar ve yürüyüş için yolun nasıl geçtiğini videomuzda da göreceksiniz. Ankara, İstanbul ve İzmir’den Hound Kanyonu’na nasıl gidilir diye merak edenler için alternatif rotalar önerdik. Ankara’dan gelenler için gideceğimiz rota Polatlı- Yunak- Akşehir- Şarkikaraağaç- Yenişarbademli- Aksu-cut- YEŞilbağ- Köprülü Kanyon Milli Parkı- Gaziler Mahallesi… Bu yol size Beyşehir Gölü, batık Darıbükü manzarasını verecek. Köy, kesim alanındaki kaya. Ağacın çıkması gibi fotoğraf olanakları sunar. Sadece navigasyonunuza dikkat edin. Sizi yaylaya veya orman yollarına götürmeye kalkarsa izin vermeyin, Köprülü Kanyon Milli Parkı’na kadar stabilize yol yok denecek kadar azdır… Hound Canyon hedefi yerine en yakın asfalta navigasyonla, yoldaki zorlu yollarda kaybolabilirsiniz, nereden? biliyoruz çünkü bu navigasyon bizi de şaşırttı 🙂 Burada bir gecelik konaklama için pansiyon yok. Yaklaşık 15 km aşağıda Köprülü Kanyon tarafında pansiyon ve kamp alanı için çok sayıda tesis olduğunu söyleyelim. Geceyi çadırda geçirmek için Isa Big Brother’s Place’i sevdik. Bizim için ateşi yaktı, bir semaver çayı bıraktı ve gitti. Orada kahvaltımızı yaptıktan sonra dönüş yolculuğumuz başladı. Muhammed’in yaptığı patates kızartmasını yemeyi unutmayın 🙂 #TazıKaniyon .

SEE ALSO  Sakarya Poyrazlar Camping #KampKaravanMarket #ZiganaParkÇorum #SapancaGölü | sakarya camping ile ilgili en eksiksiz bilgiyi sentezleyin

Bazı resimler antalya tazı kanyonu nerede içeriği ile ilgilidir

Antalya TAZI KANYONU Nerede? Nasıl Gidilir?
Antalya TAZI KANYONU Nerede? Nasıl Gidilir?

Görüntülediğiniz Antalya TAZI KANYONU Nerede? Nasıl Gidilir? hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Ardından hometown-inn.com her gün aşağıda yayınlanan daha fazla içeriği okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Meltem'le Zirvedekiler 217 Bölüm Taşlıçay Belediyesi | taşlıçay nerede ile ilgili en eksiksiz bilgiye genel bakış

Yeni bilgi için burayı tıklayın

antalya tazı kanyonu nerede ile ilgili bazı öneriler

#Antalya #TAZI #KANYONU #Nerede #Nasıl #Gidilir.

Antalya TAZI KANYONU,tazı kanyonu reklam,tazı kanyonu antalya kamp,tazı kanyonu harita,tazı kanyonu konaklama,tazı kanyonu antalya yol tarifi,tazı kanyonu antalya ulaşım,tazı kanyonu antalya kaç km,tazı kanyonu antalyada nerededir,tazı kanyonu gezi,tazı kanyonu hangi bölgede,tazı kanyonu nerede,tazı kanyonu nasıl gidilir,tazı kanyonu ulaşım,tazı kanyonu konum.

Antalya TAZI KANYONU Nerede? Nasıl Gidilir?.

antalya tazı kanyonu nerede.

antalya tazı kanyonu nerede hakkındaki bilgilerle Hometown Inn size daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com antalya tazı kanyonu nerede hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Valentine Vue’s Family Vlogs diyor ki:

  Beautiful view and wonderful video. I’m here to support you back. Thank you for your support as well.

 2. 中日語言文化紅葉『談壇 』 diyor ki:

  Hello
  I am coming to visit
  To share your wonderful
  awesome90
  Blessing friends for good luck
  Already subscribe1486
  Happy together grow up together

 3. VALERİY LAZAREV diyor ki:

  Keşke kaliteli harita olsa ve Tazı kanyon Köprülü kanyon nerde nasıl en iy noktaları verilse ama iy yapmışsınız çeköişsiniz yani ve nerde rafting yapılır yani videoda yerleri göstericeksin ve haritasın detaylı yani işaret noktalarını ki cahil bile bulsun

 4. Colorado Martini diyor ki:

  I am so glad you found our channel our new friend. I wanted to thank you for your friendship. It is much appreciated. It was so sweet of you to come by our channel. Here''s to a great year for both of us. oxoxox CM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir