Bu makalenin içeriği açıkça şirince can restaurant hakkında konuşacak. şirince can restaurant ile ilgileniyorsanız, bu Artemis Restaurant & Wine House, Sirince, Turkey – Unravel Travel TV makalesinde Hometown Inn ile şirince can restaurant’yi keşfedelim.

Yakın zamanda güncellenen Artemis Restaurant & Wine House, Sirince, Turkey – Unravel Travel TV’da şirince can restaurant ile ilgili içeriğin ele alınması

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu Hometown Inn web sitesinde, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için şirince can restaurant dışında bilgi ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye hizmet etme arzusuyla, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

SEE ALSO  Fethiye’de kar topu savaşı şehre indi | önallar köy sofrası fethiye ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

Konuyla ilgili bazı açıklamalar şirince can restaurant

Şirince Artemis Restaurant & Wine House, Türkiye’nin bir masal köyü olan Şirince’de sıra dışı bir mekandır. 1996 yılından bu yana yöresel yemekleri ve özel üretim şarapları ile Şirince Köyü’nün en gözde ve şık restoranı… Konumu, dekorasyonu, sunumu, lezzeti, kalitesi ve misafirperverliği ile alternatifsiz bir mekan… Şirince İzmir’in Selçuk İlçesi’ne 8 km uzaklıkta, kol kola minik evleriyle, zeytin ve incir ağaçlarının gölgesindeki sokaklarında ve sokaklarında kendi tarihinin tüm anılarını yaşatan eski bir Rum köyüdür. Bu köye geldiğinizde ilk göreceğiniz şey, muhteşem binasında tarih kokan ve bu köye giden yol asfalt olan Şirince Artemis Lokantası ve Şarap Evi’dir. Taş evler her iki yamaca yayılmış, üzüm bağlarına, bahçelere ve tatlı meyve veren incir ağaçlarına bakmaktadır. Şirince Artemis Lokantası ve Şarap Evi, bahçesini 196 yıllık dev çam ağaçlarının gölgesinde tutuyor,… Öyle ki bu masalın en önemli karakteri haline geldi. Bu antik Rum köyünün kuruluşu MS 5. yüzyıla kadar uzanmaktadır ve restoranın 1849 yılında kurulduğu tahmin edilmektedir. Hizmet alanımızın bulunduğu bu yapının restorasyonu ilk olarak Bakanlık tarafından başlatılmıştır. Kültür Bakanlığı tarafından yaptırılmış, daha sonra 1998 yılında Turizm Bakanlığı tarafından köy mimarisine uygun olarak bitirilmiştir. İlk başta ilkokul olarak yapılan bu iki katlı binanın mobilya ve dekorasyonu M.Ö. temel. Kapalı alan içerisinde ve bahçe ile birlikte 700 kişiye aynı anda hizmet verme imkanına sahiptir. .

SEE ALSO  Beyoğlu kızlı erkekli kavga 15 yaralı 3 ölü | beyoğlu mekanlar ile ilgili tüm bilgiler yeni güncellendi

şirince can restaurant konusuyla ilgili bazı resimler

Artemis Restaurant & Wine House, Sirince, Turkey - Unravel Travel TV
Artemis Restaurant & Wine House, Sirince, Turkey – Unravel Travel TV

Görüntülediğiniz Artemis Restaurant & Wine House, Sirince, Turkey – Unravel Travel TV hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından, hometown-inn.com her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla konu arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Anadolu Evi Fasıl Restaurant & Bar Bursa | anadolu fasıl evi bursa ile ilgili tüm bilgiler en doğrudur

Daha fazlasını görün

şirince can restaurant ile ilgili öneriler

#Artemis #Restaurant #amp #Wine #House #Sirince #Turkey #Unravel #Travel.

Sirince,Artemis,Restaurant,Wine,House,Unravel,Travel,TV,Turkey,Part,12.

Artemis Restaurant & Wine House, Sirince, Turkey – Unravel Travel TV.

şirince can restaurant.

şirince can restaurant bilgisiyle Hometown Inn ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com şirince can restaurant hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.