Bu makale, assos sivrice plajı ile ilgili açıklamalarla güncellenecektir. assos sivrice plajı arıyorsanız, bu Assos'un gizemli kıyısı Sokakağzı makalesinde HometownInn ile assos sivrice plajı hakkında bilgi edinelim.

assos sivrice plajı ile ilgili bilgilerin özeti en eksiksiz Assos'un gizemli kıyısı Sokakağzı

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesi ile, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için assos sivrice plajı dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en iyi değeri sunma arzusuyla, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

SEE ALSO  Nemrut Dağı - Sonsuzluğu Arayan Kral | Yeni güncellenen kral nemrut hakkındaki bilgilere genel bakış

Bazı açıklamalar assos sivrice plajı ile ilgilidir

Sokakağzı, el değmemiş doğası ve tertemiz deniziyle Assos’ta sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için adeta bir cennet. Çevredeki köyler, Midilli adasının manzarası ve antik kalıntıları burayı henüz keşfetmemiş olan ziyaretçilerini bekliyor. Assos, tertemiz denizi ve temiz havasıyla tek bir hafta sonu için bile kaçabileceğiniz bir tatil beldesidir. Sokakağzı, Assos’ta sakin, pastoral bir koy. Burayı keşfetmek için araba ile yola çıkmadıysanız önce otobüsle Çanakkale-Ayvacık’a gitmeli ve Sokakağzı’na inen minibüsleri bulmalısınız. Günde sadece 2 kez minibüs seferi var. Koyunevi Köyü’nden aşağı indiğinizde 1-2 kilometrelik Sokakağzı sahil şeridi karşılıyor sizi. Çoğu plaja bitişik olan pansiyonlar yan yanadır. Genel olarak resmi tatil gibi özel günler dışında yer bulmak kolaydır. Konaklama seçenekleri çok zengin değil. Fazla lüks aramadan serin denizin ve el değmemiş kumsalın tadını çıkarmakta fayda var. Operatörler mütevazı ve memnuniyet odaklı. Öğleden sonra çayınız ve börekleriniz sahile geliyor. Akşamları Sokakağzı pansiyonlarının olmazsa olmazı taze balık ve mezeler. Ne de olsa genellikle uzun uzadıya yenen akşam yemekleri, gece etkinliklerinin tek alternatifi. Bunun dışında karşı ada olan Midilli’den kumlara oturup yıldızları ve ışıkları izleme seçeneğiniz de var. .

SEE ALSO  "0" TL İLE BOZCAADA'DA ÇADIR VE KARAVAN KAMPI | Bozcaada tatil ve gezi rehberi, Polente'de Günbatımı | gökçeada karavan kamping ile ilgili en eksiksiz bilgilerin özeti

assos sivrice plajı konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

Assos'un gizemli kıyısı Sokakağzı
Assos'un gizemli kıyısı Sokakağzı

Öğrendiğiniz Assos'un gizemli kıyısı Sokakağzı içeriğini izlemenin yanı sıra, O zaman HometownInn her gün hemen aşağıdaki diğer konuları keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  SALAŞ CAMPİNG KIYIKÖY | kıyıköy kamp alanı fiyatları ile ilgili genel bilgiler en doğru

Yeni bilgi için burayı tıklayın

assos sivrice plajı ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Assos39un #gizemli #kıyısı #Sokakağzı.

Assos,sokakağzı,çanakkale,karavan,kamp,pansiyon,Murat sarman,yoldaki işaretler.

Assos'un gizemli kıyısı Sokakağzı.

assos sivrice plajı.

assos sivrice plajı içeriğiyle HometownInn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. hometown-inn.com assos sivrice plajı hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Zagzagel diyor ki:

  Sakin ve huzurlu bir ortam. Akşamları güzel rüzgarı olur. Aurası farklı. Assos deyip dururlardı, her tarihi bölge gibi burası da insana yeni bir ruh kapısı, göz ışığı veriyor. Huzur isteyenler için birebir… Video için teşekkürler.

 2. Ferhat Çağlar diyor ki:

  BENİM KÖYÜM
  Baharda şenlenir bağı, bahçesi
  Kokusu başkadır benim köyümün
  Unutturur adama gamı, kederi
  Havası başkadır benim köyümün
  Akşam olur herkes döner evine
  Can kurban inan ki benim köyüme
  Gülabi'nin torunları derler bizlere
  Özü başkadır benim köyümün
  Yeşil yeşil meşeleri var dağında
  Meyve ağaçları çiçek açar bağında
  Her çeşit otlar yeşerir toprağında
  Yeşili başkadır benim köyümün
  Köyümün kenarından akar çayı
  Kıvrım kıvrım dolanır sular tarlayı
  Unuttum sanma orda olmayı
  Dostluğu başkadır benim köyümün
  Yaz gelince çıkarlar yaylaya
  Gurbetçiler hasretle döner sılaya
  Benden selam olsun Aziz Ağa'ya
  Sevgisi başkadır benim köyümün
  İBRAHİM SEVİNDİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.