Bu makalenin bilgileri istanbul ayasofya müzesi etrafında dönecektir. istanbul ayasofya müzesi hakkında bilgi ediniyorsanız, hadi hometown-inn.com bu Ayasofya Müzesi

Ayasofya Müzesi

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için istanbul ayasofya müzesi dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  CONCLUSION AND CATCHING FOR MOROCCO CAMPAIGN 2 / 2 الخلاصة والخطف لدورة الرقية بالمغرب | En eksiksiz morocco dini nedir hakkında tüm bilgiler

istanbul ayasofya müzesi ile ilgili birkaç açıklama

Uzun zamandır özlemini çektiğimiz İstanbul’da güneşle tanışır tanışmaz kameramı kapıp kendimi sokaklara attım. İlk durağımız Karaköy’de açılan Federal Kahve Şirketi. Sam Çeviköz ile küçük bir kahve sohbetinin ardından varış noktası Ayasofya Müzesi. Ayasofya bazilikası ve daha sonra Ayasofya camii olan bu görkemli yapı, şimdi ziyaretçilerini Ayasofya müzesi olarak ağırlıyor. Ayasofya gezimizde tarihin ilklerini ve Ayasofya’nın gizemlerini konuşuyoruz. Osmanlı tarihinde monogramını mozaikten yaptıran ilk ve tek Osmanlı padişahı kimdir? Vikinglerin Ayasofya’da ne işi var? 👉🎁 Elitcar Rental’dan hediye çekirdek kahve paketi kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit, en sevdiğiniz kahve çeşidini “Gelin yeter…” diyerek aşağıdaki yorum bölümünde paylaşmanız yeterli. Kazananlar 15 Mart’ta Elitcar Rental’ın sosyal medya hesaplarında açıklanacak. Tüm kahve severlere şimdiden bol şans. 🤩 ————————— ►🎬ABONE OL: —————– – ——— ►☕ KAHVE YAPMAK İSTİYORSANIZ: ————————— ► ZİYARETLERİM: ► VLOGLARIM: ► İSTANBUL : ► AMERİKA : ————————— 👉 TAKİP ET 👈 ►🎬Youtube: ►📸 Instagram : ►📘 Facebook : — ————————– #Ayasofya #istanbul #Ayasofya .

SEE ALSO  ENDONEZYA BALİ ADASINDA GÜNLÜK YAŞANTIM | endonezya da tatil hakkındaki tüm bilgiler en eksiksiz olanıdır.

istanbul ayasofya müzesi konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

Ayasofya Müzesi | 1500 Yıllık Sırlar ve İlkler
Ayasofya Müzesi | 1500 Yıllık Sırlar ve İlkler

1500 Yıllık Sırlar ve İlkler hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Ardından, Hometown Inn ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer konuları keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  Ak Parti döneminde,Asgari ücret ve dolar karşılığı Yıl yıl analiz raporu Ak Parti gitmeli mi? | En doğru 2000 de dolar kaç paraydı hakkında genel bilgiler

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

istanbul ayasofya müzesi ile ilgili anahtar kelimeler

#Ayasofya #Müzesi #Yıllık #Sırlar #İlkler.

mert sezer,ayasofya,ayasofya cami,ayasofya camii,cami,hagia sophia,yunan,ayasofya müzesi,ayasofya neden müze oldu,ayasofyanın tarihi,ayasofya içi,ayasofya gizemleri,tarih,ayasofya tarihi,ayasofya belgeseli,ayasofya ne zaman müze oldu,ayasofya pk,ayasofya neden açılmıyor,ayasofya ezan sesi,sultan abdülmecid,gezi vlog,istanbul,istanbul tarihi,vlog,gezilecek yerler,türkçe vlog,gezi,gezi videoları,gezi videoları türkçe,mert sezer vlog,turkey.

Ayasofya Müzesi | 1500 Yıllık Sırlar ve İlkler.

istanbul ayasofya müzesi.

istanbul ayasofya müzesi hakkındaki bilgilerle Hometown Inn size daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com istanbul ayasofya müzesi hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. NL 58 diyor ki:

  Ayasofya Camii ve 54 müze İsrail destekçisi firmaya emanet edildi

  İçinde Ayasofya Camii'nin de bulunduğu 54 müze İsrail destekçisi firmaya emanet edildi.

  Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü (DÖSİMM) tarafından Müze ve Örenyerlerinde bilet ve bilet ürünlerinin tasarımı geliştirilmesi ve satış kanallarının yönetimine ilişkin kiralama ihalesi 1 Mart 2018 Perşembe günü gerçekleşmişti.

  Türkiye’nin en çok ziyaret edilen Müze ve Örenyerlerinden Topkapı Sarayı, Ayasofya, Topkapı Sarayı Harem Dairesi, İstanbul Arkeoloji, Türk ve İslam Eserleri, Pamukkale, Efes ve Göreme gibi Müze ve Örenyerlerinin de içinde bulunduğu 54 Müze ve Örenyeri için yapılan ihaleye 2 firma katılmıştı. Kanal 7’nin de bünyesinde bulunduğu Beyaz Holding’in Etkin Eğitim firması ve İsviçre kökenli Sicpa Turkey firması gerekli yeterlilikleri sağlayarak açık artırmaya katılma hakkı kazanmıştı.

  9 YIL BOYUNCA İŞLETECEK

  O dönem yapılan açık artırma neticesinde en yüksek teklifi (3.907.000.000,00 TL) veren Sicpa Turkey firması ihaleyi kazanmıştı ve 9 yıl boyunca Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan Müze ve Örenyerleri gişelerini işletme hakkını kazanmış oldu. Etkin Eğitim firması da vermiş olduğu 3.860.000.000,00 TL teklifle az farkla ikinci olmuştu.

  KUTSAL EMANETLERDEN DE SORUMLU OLACAK

  Söz konusu şirket Topkapı Sarayı içinde bulunan Kutsal Emanetler bölümünün de sorumluluğunu üstlenecek.

  SİYONİZM DESTEKÇİSİ!

  İhaleye katılan üç firmadan biri olan Sicpa, 1927'de Maurice Amon tarafından İsviçre'de kurulmuş Siyonizm destekçisi bir işletme olarak tanınıyor. Sitesinde yer alan bilgiye göre yüzden fazla ülkenin paraları ile bilet, çek, pasaport, kimlik kartı gibi değerli evraklarının güvenlik uygulamasını yürüten ve Türk Lirasının güvenlik hizmetlerini de yapan firmanın, aynı zamanda en büyük Yahudi finansörlerinden olduğu belirtildi.

  İHALE BU FİRMAYA VERİLİR Mİ?

  Sitesinde “Türkiye ve Brezilya, güvenli bir ürün tanımlama, izlenebilirlik ve vergi mutabakat sistemini uygulayan ilk ülkelerdi” ifadelerine yer veren Sicpa firmasının ortağı ve yöneticisi Philippe Amon'un, Siyonist JN1 adlı haber kanalı, Yahudi Dünyası Konferansı (Jewish World Conference) ile Kudüs'te Müslümanların mukaddeslerini çiğneyen işgalci İsrail'in önemli kurumlarından Siyonist Herzilya'nın da finansal destekçilerinden biri olduğu iddia edildi.

 2. lazoğlu cafe diyor ki:

  bu videoyu yapan arkadaş size tavsiyem. önce sayın TALHA UĞURLUEL .hocayı bir dinleyin ondan ayasofyanın bir tarihini dinleyin sonra bu videoyu bir daha yapın. Fatih sultan mehmet handan hiç söz bile etmediniz. lütfen biraz tarih okuyun.

 3. MrD diyor ki:

  Merhaba Mert Bey, Eray Karakuzu'nun tavsiyelerinde görünce bir bakayım dedim, gözüme direk Ayasofya izleniminiz çarptı. Gerçekten içerik, görsellik, sunum vs her şey çok güzel olmuş. Artık ben de izninizle abonenizim 🙂 Fırsat buldukça da diğer videolarınıza da bakacağım nasipse.

 4. Abdullah Aytar diyor ki:

  İstanbul'u çok seven, hatta sevmekten de öte, büyük hayranı olan bir İzmir'li olarak, İstanbul ile ilgili videolarınızı keyifle izliyorum. Yine bir İstanbul hasreti giderme vakti geldi de çattı galiba. Ayasofya bambaşka, her ne kadar Ülkemizde çok çok yeterince kıymetinin bilinemediğini düşünsem de hala, bence Ülkemizin 1 numaralı tanıtım yapısıdır benim gözümde. Muazzam anlatım ve çekim yapmışın, bizler için şahane video oldu. Teşekkür ederiz….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.