Makale, ayasofya hakkında netlik kazandıracak. ayasofya hakkında bilgi sahibiyseniz, bu Ayasofya'nın Gizemi Belgeseli (CNN TÜRK) – 14.02.2021 Pazar makalesinde Hometown Inn ile birlikte ayasofya hakkında bilgi edinelim.

Ayasofya'nın Gizemi Belgeseli (CNN TÜRK) – 14.02.2021 Pazar içindeki ayasofya hakkında genel bilgiler en doğru şekilde

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için ayasofya dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Polonya'nın Havası, Neler Giyiyoruz ? | Polonya Hakkında | polonya nın nesi meşhur hakkındaki tüm bilgiler en eksiksiz olanıdır.

ayasofya ile ilgili bazı bilgiler

Tüm dinlerin en kutsalı ve tüm dinlerin en kutsalı olan Ayasofya’nın gizemi CNN TÜRK’te gösterildi. Hz. Miraçta Muhammed’e gösterildiği rivayet edilen Bizans İmparatoru Justinianus, “Ey Süleyman, seni geçtim!” dedi. Fatih Sultan Mehmet’in namaz kıldığı Ayasofya neden bu kadar önemli? Ezoterik öğretilerde Ayasofya hakkında yazılan ve anlatılan efsaneler nelerdir? Hepsi ve daha fazlası “Ayasofya’nın Sırrı” belgeselinde cevaplandı. CNN TÜRK YOUTUBE KANALINA ABONE OLUN ➤ ➤TÜM PROGRAM İÇERİĞİ İÇİN: ➤ ➤ ➤ ➤ ➤ ➤ #CNNTÜRK #Ayasofya #AyasofyaninGizemi .

SEE ALSO  Kuyucak Belediyesi görevlileri ile Aydın Büyükşehir Belediyesi görevlileri birbirine girdi | Yeni güncellenen kuyucak nerede ile ilgili içeriği kapsar

Bazı fotoğraflar ayasofya hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Ayasofya'nın Gizemi Belgeseli (CNN TÜRK) - 14.02.2021 Pazar
Ayasofya'nın Gizemi Belgeseli (CNN TÜRK) – 14.02.2021 Pazar

Okuduğunuz Ayasofya'nın Gizemi Belgeseli (CNN TÜRK) – 14.02.2021 Pazar hakkında bilgi izlemenin yanı sıra, Ardından, HometownInn her gün yayınlanan daha fazla makale okuyabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

ayasofya ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Ayasofya39nın #Gizemi #Belgeseli #CNN #TÜRK #Pazar.

SEE ALSO  Doğada Yaşam Okulu Çadır ve Karavan Kampı | kilyos kiralık çadır hakkında en iyi içeriği sentezleyin

haber,haberler,son dakika,son dakika haberleri,gündem,cnn türk,cnn türk canlı,canlı yayın,cnn,canlı haber,haber izle,son dakika haber,Ayasofya’nın Gizemi Belgeseli,CNN TÜRK Ayasofya’nın Gizemi Belgeseli,CNN TÜRK Ayasofya belgesel,cnn türk ayasofya,ayasofya belgeseli,ayasofya camii,Fatih Sultan Mehmet,ayasofya’nın altındaki tüneller,ayasofyanın altı,ayasofyanın altında ne var,ayasofyanın gizemi,ayasofya’nın sırları,ayasofyanın sırrı,ayasofya’nın içi.

Ayasofya'nın Gizemi Belgeseli (CNN TÜRK) – 14.02.2021 Pazar.

ayasofya.

ayasofya hakkındaki bilgilerle hometown-inn.com sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn ayasofya hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Apollon Magg diyor ki:

  After watching Haghia Sophia being converted into a Mosque I think Turks will have no objections if Israel does the same and converts As Aqsa Into a Sinagogue. One to One.

 2. Apollon Magg diyor ki:

  After watching Haghia Sophia being converted into a Mosque I think Turks will have no objections if Israel does the same and converts As Aqsa Into a Sinagogue. One to One.

 3. Mr Raven diyor ki:

  Bir bize bakın bir de batıya… tapınakçılara sempatizanlık besleyen türk olup olmadığı belli olmayan kişiler tapınakçıların ne cacık yediğini görsün.
  tapınakçılar acımaz.
  Tapınakçı marşı altına yorum yazana kadar gidin tarihini araştırın.

 4. Volkan Can diyor ki:

  Sarhoşluk isminin ilmi değeri 1-Sarhoş isminden anlaşıldığı gibi sar hoş yani sar ama hoş sar 2-Sarhoş ismindeki harflere bakarsak kan gruplarının isimlerini içerisinde barındırmaktadır.SARHOŞ O-RH A-RH İki kan gurubunun isimlerini görebiliyoruz.Her Alkol içen aynı duyguları işte bu nedenle yaşamamaktadır.Kimisi mutluluk saçarken diğerleri terör estirebiliyor.Alkol İçtiğinde mutlu olan kişiler sahte mutluluk içerisinde alkolik adımları atarken diğer kan grubu da egosu büyüdüğü için kendisini daha baskılayıcı hissettiğinden dolayı alkole daha bağımlı hale geliyorlar.Her ikisi de alkollüyken yaşamış olduğu duyguları ayıldığında yaşamamaktadır.Tamamiyle yapay ve sahtekar duygular,yalanlar üzerine kurulu aldatıcı samimiyet.Diğer kan gurupları incil ve tevrat ilminin yönetiminde olabilir.Ayaş of ya işte bu nedenle yarısı cami yarısı kilise olarak bırakılmışdır.

 5. Ferda Temur diyor ki:

  Cok afedersiniz ama jüstinianus devletin ıcıne etmıs. Procopius un Bizans in gizli tarıhını okursanız eşi theodora ile birlikte nasıl pislikler yaptıgını anlayacaksınız

 6. uzunsukru61 diyor ki:

  "bu kahraman milletin ebedî bir medar-ı şerefi ve Kur’an ve cihad hizmetinde dünyada pırlanta gibi pek büyük bir nişanı ve kılınçlarının pek büyük ve antika bir yadigârı olan Ayasofya Câmii’ni puthaneye ve Meşihat Dairesini kızların lisesine çeviren bir adamı sevmemek bir suç olması imkânı var mı?.."
  SAİD NURSİ

 7. Mavro Imera diyor ki:

  hala fotönün agziyla konusuluyor.(dinler arasi kardeşlik) hala müslümanlik haricinde bir din olduguna inaniyorlar. TEK DİN İSLAMDİR. MÜSLÜMANİN MÜSLÜMANDAN BASKA KARDESİ YOKTUR…

 8. İbrahim A.S Areyouwithme diyor ki:

  Ayasofya Ve Istanbul Fatih sultanin Tekelinde bir ulke degildir;Allahin Elcisi ve 4 ten fazla elci istanbulun golgesinde kalmistir;bu anlamda orayi caminyapma yetkisi veren lobicileri kandiriyosunuz isa imam degildir?elcidir;hevesle yaptiginiz hersey sizin sonunuzu getirdi;
  Rewe Deniz bank santander Henkel brot fusball nike puma 133 putzen
  Ben bu adamlrin avukati degilim lakin hepsiyle imza karsiliğı çalıştık;
  Kadroya katılmak istiyosa istanbul ticareti başaknınız müjdesine sahip çıksın nokta ;inşirah derki bi işi bitir diğerine geç basını pempe diziye çeviren mit ve tsk ya son uyarım;
  Verdğim iz görev 25ay oldu saygılar.

 9. m. Karanfil diyor ki:

  Harikulade..Verdiğiniz bilgiler çok çok kıymetli. Milli mirasımız milli hazinemiz. Dehlizlerinde tez vakitte araştırılıp sorularımıza cevap bulunacagına inanıyorum. Emeginize sağlık. Çok teşekkür ederim

 10. Bayram Barış Açıkgöz diyor ki:

  Atatürk ve arkadaşlarının burayı müze yapması yasağı çağın önünde biri olarak bir insanlık mabedi olarak bütün kültürlerin ortak değeri olması içindir cami olmasıda fena olmadı ama müze olsada farketmezdi Zaten dışarı külliyede kılınabiliyordu namaz

 11. Nesli Gursen diyor ki:

  Izledigim en kötü belgesellerden. Esrarengiz bir ses tonu ile, bilimden uzak, sacma sapan, zaman icinde uydurulmus, halk arasinda revac gormus, cogunlukla muslumanlik ile iliskili soylenceleri "gizem"adi altinda sunmak, profesyonellikten cok uzak. Ne dogru duzgun mozaik anlattilar, ne daha onceki I. ve ll. Aya Sofya'dan bahsettiler. Programin basinda M.Ö. 900 lerde yasayan Yahudi Kral Solomon/Suleyman'in buraya geldigini iddia edip, daha baslamamis (1500 sene sonra baslayacak) Islam'in tanrisi "Allah" adi ile secdeye geldigini soyleyen bir zirva seyrettirildik. Herhalde dönem politikalarina uygun, camiiye cevrilmis bir Aya Sofya'ya yakistirdiklari bir icerik daha cok islerine geldi. Zamana ve harcadiklari paraya yazik.

 12. Elena Baykal diyor ki:

  HAŞA- TEK DİN ALLAH( C.C.) VERDI insanlara– ISLAMI!
  AYASOFIYA- dinler arası mabet- OLAMAZ, OLMAMALI!!!
  ALLAHIN İZNİ VE YARDIMLARIYLA YAZILMIŞ BUNLAR!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.