Bu makalenin içeriği ayvalık pansiyon rum evi hakkında net bilgiler sağlayacaktır. ayvalık pansiyon rum evi arıyorsanız, bu AYVALIK HAYRETTİNPAŞA'DA SATILIK TARİHİ RUM EVİ BUTİK OTEL makalesinde ayvalık pansiyon rum evi’yi analiz edelim.

AYVALIK HAYRETTİNPAŞA'DA SATILIK TARİHİ RUM EVİ BUTİK OTEL içindeki ayvalık pansiyon rum evi ile ilgili bilgileri en doğru şekilde sentezleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

SEE ALSO  Samara Hotel - Etstur | hotel samara iletişim hakkında en iyi bilgilere genel bakış

Bu Hometown Inn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı veriler için ayvalık pansiyon rum evi dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

ayvalık pansiyon rum evi ile ilgili birkaç açıklama

Ayvalık Hayrettinpaşa mahallesinde bulunan mülkümüz aslına uygun restore edilmiş tarihi bir Rum evidir. Evimiz ticari amaçlı yapılandırılmış 6 odalı ruhsatlı bir işletmedir. Mülkün yeni sahibi, işletme ruhsatı ve tüm eşyaları (bazı özel eşyalar hariç) ile yeni sahibine devredilecektir. Mülkümüz orijinal malzemelerle döşenmiş olup her odasında klima bulunmaktadır. Sıcak su 300 lt kazan ile sağlanmaktadır. Konukevinin lobi bölümünde işleyen bir şömine bulunmaktadır. Arsamız merkezi bir konumda olup, Ayvalık sahil yoluna ve toplu ulaşıma 50 m mesafededir. pazara 150m. uzaklıkta bulunmaktadır. #ayvalık #remaxliman #butik otel .

SEE ALSO  Kırşehir öğretmen evi Kırşehir Öğretmen Evi #Kırşehir #öğretmenevi Kırşehir Hotel | En eksiksiz kırşehir pansiyon fiyatları ile ilgili tüm bilgiler

ayvalık pansiyon rum evi içeriği ile ilgili bazı görüntüler

AYVALIK HAYRETTİNPAŞA'DA SATILIK TARİHİ RUM EVİ BUTİK OTEL
AYVALIK HAYRETTİNPAŞA'DA SATILIK TARİHİ RUM EVİ BUTİK OTEL

İzlediğiniz AYVALIK HAYRETTİNPAŞA'DA SATILIK TARİHİ RUM EVİ BUTİK OTEL hakkında haber okumanın yanı sıra, O zaman Hometown Inn her gün aşağıda yayınlanan diğer makaleleri keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  CORNELIA DE LUXE RESORT -отель хоть и большой, но с бутиковой атмосферой . Обзор 2021. | Yeni güncellenen cornelia de luxe resort hotel hakkındaki bilgilerin özeti

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

ayvalık pansiyon rum evi ile ilgili bazı öneriler

#AYVALIK #HAYRETTİNPAŞA39DA #SATILIK #TARİHİ #RUM #EVİ #BUTİK #OTEL.

ayvalıkta butik otel,satılık butik otel ayvalık,tarihi rumevi butik otel,satılık tarihi rumevi ayvalık,yatırım fırsatı satılık tarihi rumevi,hayrettinpaşa ayvalık satılık tarihi rumevi.

AYVALIK HAYRETTİNPAŞA'DA SATILIK TARİHİ RUM EVİ BUTİK OTEL.

ayvalık pansiyon rum evi.

ayvalık pansiyon rum evi içeriğiyle HometownInn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. hometown-inn.com ‘ın ayvalık pansiyon rum evi içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.