Bu makale içeriğinde levrek özlüce ile ilgili. levrek özlüce arıyorsanız, bu Balık Çiftliğimizde Bir Gün. (Hasat Var!) makalesinde HometownInn ile levrek özlüce’yi keşfedelim.

Balık Çiftliğimizde Bir Gün. (Hasat Var!) içindeki levrek özlüce ile ilgili içeriğin özeti en doğru şekilde

Videoyu şimdi buradan izleyin

SEE ALSO  2019 Ramazan ayı iftar menüleri fiyatları ne kadar? İşte en ucuz en pahalı iftar menüleri DuckNew... | ramazan iftar menüsü fiyatları hakkında yeni güncellenmiş bilgileri kapsayan

Bu Hometown Inn web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı veriler için levrek özlüce dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar levrek özlüce

Herkese merhaba, uzun zamandır görüşmüyorum, biliyorum. Beni Instagram’dan (@iremmuhtaroglu) takip edenlerin bildiği üzere bu yaz çiftliğimizde çalışmaya başladım. Yaz sonunda öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için bir vlog hazırladım. Bu videoda pandemi döneminde gıda tüketiminin insan bağışıklığına etkisinin farkındalığı üzerine sürdürülebilir üretim modelimizi sizlerle paylaşıyorum. Gelecekte tarım ve su ürünleri sektörlerinin önemini anlamak ve bu alanlara daha fazla devlet desteği sağlamak umuduyla videomu beğenip paylaşacağınızı umuyorum. Yorumlarınızı bekliyorum. 🙂 Saygılarımla, iyi seyirler. Videoyu çekmeme yardımcı olan çok değerli arkadaşım Can Daniel Ricketts’a teşekkür ederim. Onu da bu platformda görmeyi umuyorum. .

SEE ALSO  SAMSUN ATAKUM GEMİ TURU | samsun peçko hakkında en ayrıntılı bilgileri kapsayan

Bazı görüntüler levrek özlüce ‘in içeriği ile ilgilidir

Balık Çiftliğimizde Bir Gün. (Hasat Var!)
Balık Çiftliğimizde Bir Gün. (Hasat Var!)

Görüntülediğiniz Balık Çiftliğimizde Bir Gün. (Hasat Var!) hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından, HometownInn her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer konuları arayabilirsiniz.

SEE ALSO  baha restaurant | Yeni güncellenen bayırlı restaurant ile ilgili bilgilerin özeti

Daha fazlasını görün

levrek özlüce ile ilgili anahtar kelimeler

#Balık #Çiftliğimizde #Bir #Gün #Hasat #Var.

su ürünleri,balıkçılık,balık hasadı,akvatek,akua kültür,aquaculture,balık çiftliği,vlog,vlogger,levrek hasadı,4/6 balık,hasat,tarım ve su ürünleri,eğitici vlog.

Balık Çiftliğimizde Bir Gün. (Hasat Var!).

levrek özlüce.

levrek özlüce hakkındaki bilgilerle HometownInn güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. levrek özlüceHometown Inn hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Elvis Adalsteinn diyor ki:

  bildiğim kadarıyla balıklar hiç dondurulmuyor çünkü sizden aldığımız balıkları tekrardan rahatlıkla dondurucuya atabiliyoruz videonun heyecanıyla yanlış söylemiş olabilir misin

 2. fatih görgü diyor ki:

  Sanayi dalgıçlığı bölümü öğrencisi olarak size mail attım sanayi dalgıçlarının en çok çalıştığı yerden olan balık çiftlikleri konusunda bilgi edinmek istedim ancak cevap vermediniz. Bilgilendirirseniz sevirim.

 3. Mr Zeebars diyor ki:

  Oncelikle tabiki emegine saglik ve sonrasinda cok merak ettigim baliklarin buyumesinde ilac kullaniyormusunuz…
  Benim dusuncem bu baliklarin yani havuzlarla yetistirelen baliklarin cok sagliksiz olusu yonunde..

 4. abdullah tokmak diyor ki:

  Saçma sapan insanların mn takipçisi olup böyle İrem gibi emekçi insanların az takipçisi olması bizim ne kadar adaletsiz bir ülkede yaşadigimizin kanitidir

 5. Ömer ULUGÖL diyor ki:

  Karadeniz Teknik Üniversitesi Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği bölümünden selamlar. Umarım birgün işyerinizde kendimi geliştirmek için bir staj fırsatı bulabilirim. Hayırlı işler.

 6. Erkan Yetişgin diyor ki:

  kastamonun bir ilçesinde küçük bi havuzlu evimiz var orda somon yetiştirmek istiyorum şehir hayatından nefret ediyorum nasıl yapıcam hiç bilgi yok nerden öğrenicem ne kadar bütçe lazım vs.

 7. erkan öztürk diyor ki:

  Saldırdıklarındada çok seversin yunusları ben sinoptayken bana 4 tane yunus saldırmıştı sol kaburgamı ve sol kolumu çıkartana Kadar saldırdılar yabani yunuslar tehlikelidir yaklaşmayın

 8. Kartal Kara diyor ki:

  Su ürünleri okumuş biri olarak gayet güzel bilgilisiniz.Bende bodrumda grida firmasında çalışmıstım ne yazık ki Tr de maaş konusunda sıkıntılı olan bir sektör

 9. Doğada Yaşam var diyor ki:

  Meslektaşız bizim de balık üretim tesislerimiz var ama gerçekten severek ve ilk defa balık görür gibi merakla izledim umarım emeklerinizin karşılığını alıyorsunuzdur 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.