Bu makalenin içeriği bursa doburca balkon cafe ile ilgili olacaktır. bursa doburca balkon cafe ile ilgileniyorsanız, bu Balkon Cafe’nin Açılışı Yapıldı makalesinde bursa doburca balkon cafe’yi Hometown Inn ile tartışalım.

bursa doburca balkon cafe ile ilgili bilgilerin özeti en eksiksiz Balkon Cafe’nin Açılışı Yapıldı

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu hometown-inn.com web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için bursa doburca balkon cafe dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sunma arzusu ile, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  TAKİPÇİLER İSTEDİ GİTTİK | EFSANE 6 LEZZET BİRARADA | Tarsus’ta Ne Yenir ? | Tarsus Sokak Lezzetleri | tarsusta kahvaltı yapılacak yerler ile ilgili tüm bilgiler doğru

Konuyla ilgili bazı içerikler bursa doburca balkon cafe

Sıra dışı tarzı ve zarif dekorasyonu ile fark yaratmayı başaran Balkon Cafe açıldı. Onikisubat Mahallesi Binevler Kavşağı’nda hizmete açılan Balkon Cafe’nin açılışına ilgi oldukça yoğundu. Açılışta konuşan Balkon Cafe Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Bağrıçak, “Kahramanmaraş En İyisine Hak Ediyor. Onikisubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, emeği geçenlere teşekkür etti. Konuşmaların ardından dualar eşliğinde Açılış Kurdelesi kesildi. Daha sonra Balkon Cafe ziyaret edildi. KSU Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, AK Parti Onikisubat İlçe Başkanı Fırat Görgel ve AK Parti Onikisubat İlçe Kadın Kolları Başkanı Banu Pakdil ve çok sayıda davetli katıldı. Balkon Cafe Yönetim Kurulu Üyesi Muhammet Yüksel, K.Maraş’a güzel bir mekan kazandırdıklarını belirtti. Balkon Cafe Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Bağrıçak tüm katılımcılara teşekkür etti. – Kanalımıza hoş geldiniz! AKSU logolu televizyonumuz yaklaşık 11 yıl önce yayın hayatına başlamıştır. 12.641 frekans, 30000 sembol hızı, 2/3 yatay parametre ile TÜRKSAT 4A uydusundan yayın yapıyoruz. Aksu TV olarak Kahramanmaraş, merkez ilçeler ve bölgede yaklaşık 50 kişilik bir ekip ve yönetim kadrosu ile hizmet vermekteyiz. Anadolu Ajansı Abonesiyiz. Ajans ile ülke ve dünya gündemini takip ediyoruz. Diğer videolarımız için takipte kalın. ➤Facebook Sayfamız : ➤Instagram : ➤Twitter : ➤Web Sitem : ➤Mail : İletişim@aksutv.com.tr ➤Whatsapp : 0 505 141 72 72 ➤Telefon : 0 344 225 22 46 *İstekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz, istek ve şikayetler. VİDEOMUZU İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER… .

SEE ALSO  Beyaz Kayalar Mudanya | mudanya beyaz kayalar hakkında en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

Bazı resimler bursa doburca balkon cafe hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Balkon Cafe’nin Açılışı Yapıldı

Görüntülediğiniz Balkon Cafe’nin Açılışı Yapıldı hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Ardından, her gün hemen hemen aşağıdaki HometownInn güncelleyen diğer konuları arayabilirsiniz.

SEE ALSO  3 ZAMAN, 3 MEKAN, 3 KAMERA. Murat Öz'ün ( beni ) sevenlere özel. | bademli rakı mekanları ile ilgili en ayrıntılı bilgilerin özeti

Daha fazlasını görün

bursa doburca balkon cafe ile ilgili birkaç öneri

#Balkon #Cafenin #Açılışı #Yapıldı.

Kahramanmaraş,aksu tv haber,aksu haber,aksu haber izle.

Balkon Cafe’nin Açılışı Yapıldı.

bursa doburca balkon cafe.

bursa doburca balkon cafe içeriğiyle hometown-inn.com ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn ‘ın bursa doburca balkon cafe içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.