Bu makalenin konusu divan asia booking tartışılacak. 为生活添一抹淡雅绿意,用砍下的竹子制些物件儿

Bamboo Sofa竹沙发

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu HometownInn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için divan asia booking dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Alaçatı’nın En Güzel Butik Oteli | Alaçatı Yemek Fiyatları, Otel Turu | Tatil Vlog | En doğru kuşadası ılıca otelleri hakkında genel bilgi

divan asia booking ile ilgili bazı bilgiler

Liziqi kanalı 老早就想买一套沙发,看得上眼的都得万把块。上个礼拜翻到爷爷以前做的竹沙发,就想动手做一套!这个季节砍竹子做背篓 椅子 蚕架都不会生蛀虫。背篓 扇子 簸箕都做过就是没做过沙发,整了很多冤枉。好在最后一整套的罗汉床,太妃椅,茶几都折腾出来了,开心开心,来自省钱达人的微笑~ Uzun zamandır bir koltuk takımı almak istiyordum ama istediğimin fiyatı 10.000 yuan’ın üzerinde. Geçen hafta dedem tarafından yapılmış bir bambu kanepe buldum ve kendime bir takım yapmaya karar verdim! Sırt sepetleri, sandalye veya ipekböceği yetiştirme rafı gibi yılın bu zamanında yapılan bambu eşyalar solucanlar tarafından kemirilmez. Daha önce arka sepetler, katlanır vantilatörler ve faraş yaptım ama asla kanepe yapmadım. Ve deneme yanılma yoluyla gittim. Neyse ki sonunda bir Arhat yatağı, bir imparatoriçe sandalyesi ve bir çay masası yapmayı başardım. Bir servet kurtardığım için çok mutluyum. YouTube’da Liziqi Kanalına abone olun: Kanalımın diğer videoları: Kabarık ve Yumuşak Kuzu Yünü ile Cloack: İpek yorgan: Tahta baskı: Çevirmek için bağlantıya tıklayın: #LiziqiChannel #Liziqicooking # LýTửThất #李子柒 #Chinesefood #리즈치 .

SEE ALSO  Süral Garden 3* лучший отель в Турции.Обзор отеля Сурал Гарден. | süral garden hotel hakkında en ayrıntılı bilgilere genel bakış

Bazı resimler divan asia booking konusuyla ilgilidir

Bamboo Sofa竹沙发 | 为生活添一抹淡雅绿意,用砍下的竹子制些物件儿 |Liziqi channel
Bamboo Sofa竹沙发 | 为生活添一抹淡雅绿意,用砍下的竹子制些物件儿 |Liziqi channel

Liziqi channel hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, O zaman HometownInn her gün hemen aşağıda güncelleyen diğer bilgileri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Club Kastalia Holiday Village - Etstur | En ayrıntılı gypsophila holiday village ets tur hakkında genel bilgi

Daha fazlasını burada görün

divan asia booking ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Bamboo #Sofa竹沙发 #为生活添一抹淡雅绿意用砍下的竹子制些物件儿 #Liziqi #channel.

liziqi,Lý,Tử,Thất,中国风,田园风,Chinese girl,Chinese food,李子柒,诗意,生活方式,竹器,手工,传统器具,liziqi cooking.

Bamboo Sofa竹沙发 | 为生活添一抹淡雅绿意,用砍下的竹子制些物件儿 |Liziqi channel.

divan asia booking.

divan asia booking bilgisiyle HometownInn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. HometownInn divan asia booking hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. המכונה שבאופנוע - קורס טכנאות מעשית וסדנת בוטיק diyor ki:

    You are by far the wonder woman! You and only you… You are talented in a way that words cannot describe!

  2. lalaLily Zhang diyor ki:

    什么时候能回来呢,您真正做到了在世界上传递中国博大精深的文化,然而现下您遇到了一些困难,却没有人能伸出援手…国内那些所谓的xxxx,没有一个人一个部分来帮助你。

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir