Makalenin içeriği bargilya otel hakkında konuşacak. bargilya otel için arama yapıyorsanız, bu BARGİLYA TUZLA SULAK ALANI makalesinde bargilya otel’yi Hometown Inn ile netleştirelim.

Yakın zamanda güncellenen BARGİLYA TUZLA SULAK ALANI içindeki bargilya otel ile ilgili içeriğe genel bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli veri için bargilya otel dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  BAIA RESORT, BODRUM, TURKEY | En eksiksiz bodrum baia hotel ile ilgili içerik

Konuyla ilgili açıklamalar bargilya otel

Türkiye’de varlığını sürdüren ender lagünlerden biri olan Tuzla Sulak Alanı, mitolojik adıyla Bargilya olarak bilinen Milas’ın Boğaziçi Köyü’nde bulunuyor. Sulak alan, kış ve yaz aylarında 200 farklı kuş türüne ev sahipliği yapmaktadır. Eylül ayında daha sıcak yerlere göç eden kuşların yerini Ekim ayında kışa gelen binlerce flamingo, pelikan, farklı türde ördek, gri ve ak balıkçıl ve daha birçok göçmen kuş türü alıyor. Bölge, zengin habitatıyla sadece kuşlar için değil, vahşi hayvanlar ve balıkçılıkla geçinen insanlar için de eşsiz bir yaşam alanı sunuyor. 2001 yılında IBA (Önemli Kuş Alanı) tarafından dünya çapında önemli bir kuş alanı olarak belirlenmiş ve 2004 yılında Ulusal Sulak Alan Komisyonu tarafından koruma altına alınmıştır. Bargilya Tuzlası, yeraltı sularını toplayarak kirli suları temizler ve biyolojik açıdan çok önemli bir karbon yutağıdır. iklim.

SEE ALSO  Asgari Ücretle Çalışan İki Arkadaş İşçiliği Bırakıp Topraksız Tarıma Başladı | mersin ücretli çift hakkında en eksiksiz bilgiye genel bakış

bargilya otel ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

BARGİLYA TUZLA SULAK ALANI
BARGİLYA TUZLA SULAK ALANI

Okuduğunuz BARGİLYA TUZLA SULAK ALANI içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından HometownInn her gün yayınladığı diğer konuları hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  babamla Bingöl haserek kayak merkezinde kızak keyfi | haserek kayak merkezi bingöl hakkında en eksiksiz bilgilerin özeti

Daha fazla haberi burada görün

bargilya otel ile ilgili birkaç öneri

#BARGİLYA #TUZLA #SULAK #ALANI.

[vid_tags].

BARGİLYA TUZLA SULAK ALANI.

bargilya otel.

bargilya otel bilgisiyle HometownInn sizin için güncellenen bilgiyle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. bargilya otelhometown-inn.com hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

BARGİLYA TUZLA SULAK ALANI | Yeni güncellenen bargilya otel ile ilgili dokümanların özeti” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.