Bartın’daki otellerin listesini oluşturmadan önce kapsamlı bir araştırma yaptım. Makale, her fiyat aralığında konforlu ve temiz otelleri listeler. Bartn’da Konaklama? Bartın’da otel fiyatları ne kadar? Bu ve diğer sık sorulan sorunlar bu sayfada ele alınmaktadır.

1-Kemik Park Otel

Hangi tip otel?

Bone Park Hotel, Bartn’da kalacak yerler listemdeki ilk kuruluştur. Henüz 2018’de açıldı. Bartn’da kapalı havuz ve Türk hamamı gibi seçenekler sunan tek otel olduğu için bahsetmeden edemeyeceğim.

Kurum, nefis yemeklerin tadına bakabileceğiniz restoranı ve açık büfe kahvaltısıyla dikkat çekiyor. Dairelerin dekoru da oldukça zevkli ve sadedir.

Bone Park Hotel’in fiyatı ne kadar?

Bir otel odasının maliyeti, bölgeye turizmin zirvede olduğu yaz aylarında gecelik 300 Türk Lirası ile 400 Türk Lirası arasında değişmektedir.

0-6 yaş arası ücretsiz olarak kabul edilmektedir.

Konum evlilik cüzdanı gerektiriyor mu?

İnternet bu konuda bilgiden yoksundur. Dilerseniz telefonla arayıp bilgi talep edebilirsiniz.

SEE ALSO  Güre Saruhan Termal Otel, | En doğru güre termal hamam hakkında genel bilgi

2-Hotel Grand Astra

Ne tür bir otel?

Yemyeşil bir bitki örtüsünün ortasındaki konumuyla görenleri kendine hayran bırakan Hotel Grand Astra, Balamba Tabiat Parkı’na yakınlığıyla da dikkat çekiyor. Sıcak bir şekilde dekore edilmiş otel odalarında, seyahatiniz sırasında dinlenebileceğiniz balkonlar bulunmaktadır.

Tatilinizi geçirebileceğiniz mekanlara sahip olan otel, restoranında gerçekten güzel yemekler sunmanın ve açık havuzunun yanı sıra masaj hizmetleri de sunuyor.

Grand Astra Hotel’de fiyatlar nasıl?

Yaz sezonunun başlaması ve konaklama talebinin artması nedeniyle yaz aylarında otel fiyatları 300 ile 400 TL arasında değişiyor tesisleri kullanmanın evlilik cüzdanı gerektirmesi bir gerekliliktir. Ziyaretiniz sırasında herhangi bir sorun yaşamamanız için telefon ile teyit etmenizi tavsiye ederim.

3-Sümmeler Konukevi

Ne tür bir otel?

Sümmeler Guesthouse, Bartn’da şehrin tarihi mimarisinin öğelerini hala sergileyen otellerden biridir. Otel odalarından birini kolayca eviniz sanabilirsiniz çünkü çok samimi ve sıcak bir şekilde tasarlanmışlardır.

Ayrıca bu şirin otel, küçük bir bahçeye sahiptir. Güne daha zinde başlamak için uyandığınızda bu mütevazı ama sevimli bahçede güzel sohbetler eşliğinde harika bir kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz.

SEE ALSO  İbrahim Tatlıses: Birçok kişi tepeden inerken ben mağaradan geldim | urfa otelleri telefon numaraları hakkında en ayrıntılı içeriğin özeti

Sümmeler Konukevi’nin fiyatı ne kadar?

Otel turizminin en yoğun olduğu yaz aylarında fiyatlar 200 TL ile 300 TL arasında değişiyor.

Otel, 6 ila 12 yaş arası çocuklar için %50 prim almaktadır.

Yerinde evlilik cüzdanı gerekli mi?

İnternette, mekanın misafir ağırlamak için evlilik cüzdanı gerektirdiğine dair herhangi bir materyal bulunmamaktadır. Ziyaretiniz sırasında herhangi bir sorun yaşamamanız için telefon ile teyit etmenizi tavsiye ederim.

4-Rana Konak

Hangi tip otel?

Kendinizi eski bir Türk filminde gibi hissettirecek ambiyansı ile Rana Konak Hotel, tatilinizi daha da keyifli hale getiriyor. Otel ayrıca tatildeyken yerel tarz ve kültüre yakınlaşmak isteyen turistler için de en iyi yerlerden biri.

Otelin odaları son derece geniştir ve her ihtiyaç düşünülerek oluşturulmuştur. Ayrıca, çok minimalist ve şık bir dekora sahiptir. Otelin şubelerinde ve ortak alanlarında da özgün ürünler bulabilirsiniz.

SEE ALSO  Kayak merkezi zirveden görünüm | yalnızçam otel hakkında en iyi bilgiyi özetleyin

Rana Konak Otel’de fiyatlar nasıl?
Otel ilgisinin en yüksek olduğu yaz aylarında fiyatlar 200 ile 400 arasında değişmektedir.

Mekan evlilik cüzdanı istiyor, öyle mi?

Tesiste konaklayacak misafirlerin evlilik cüzdanı sahibi olmaları gerekmektedir ancak bu ihtiyaca ilişkin internette herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. İletişime geçebilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz.

5-Kaf Konak

Şehir merkezine yakınlığı göz önüne alındığında Bartn otelleri listemdeki en ilgi çekici ve otantik evlerden biri olan Kaf Konak öne çıkıyor. İki kuzenin babaannelerinin evini koruma çabaları sayesinde günümüzde de otel olarak varlığını sürdüren köşkün kesinlikle görülmeye değer bir kış bahçesi var.

Hem yazın hem de kışın çeşitli manzaralar sunan köşkün bahçesinde sıcacık çayınızın tadını çıkarmalısınız. Ayrıca otelin odaları gösterişli ve şıktır.

Otele olan talebin arttığı yaz aylarında fiyatlar 200 TL ile 300 TL arasında değişiyor.

Evlilik cüzdanının gerekliliği ile ilgili olarak internette herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Bana telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.