Makalenin konusu yerli bira markaları ile ilgili olacaktır. yerli bira markaları hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Bira Kiti ile Bira Yapımı makalesinde hometown-inn.com ile yerli bira markaları’yi keşfedelim.

yerli bira markaları ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde Bira Kiti ile Bira Yapımı özetleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

SEE ALSO  Fıtri Bir Kahve Seramonisi | kahvenin anavatanı ile ilgili en iyi bilgiyi özetleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için yerli bira markaları dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlamayı umuyoruz, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

yerli bira markaları ile ilgili birkaç açıklama

Instant Beer Kit ile evde bira yapmak çok kolay olsa da her bira yapımında olduğu gibi temizlik ve dezenfeksiyon çok önemlidir. Bu videoyu özellikle kit bira yapımı için evde bira yapmak isteyenler için referans olması açısından kanalımıza ekledik. Malzeme siparişi için… Şeker şişeleme hesabı için… .

SEE ALSO  Sila - Yan Benimle | saki rakı siyah üzüm ile ilgili güncellenmiş bilgileri kapsayan

yerli bira markaları içeriği ile ilgili bazı fotoğraflar

Bira Kiti ile Bira Yapımı
Bira Kiti ile Bira Yapımı

Öğrendiğiniz Bira Kiti ile Bira Yapımı hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Ardından, Hometown Inn her gün yayınladığı daha fazla bilgiyi hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

yerli bira markaları ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Bira #Kiti #ile #Bira #Yapımı.

SEE ALSO  Efes pilsen buzdolabı | Yeni güncellenen efes pilsen bira çeşitleri ile ilgili içeriğe genel bakış

3kafadar,3 kafadar bira,evde bira yapımı,evde bira nasıl yapılır,alkol yapımı,evde içki yapımı,kolay içecek tarifleri,kolay içki yapımı,bira mayası,tam tahıl bira,kit yapımı,bira yapımı,bira burada,alkollü içecek yapımı,mayşe,Hazır kit birası yapımı,kitten bira yapımı.

Bira Kiti ile Bira Yapımı.

yerli bira markaları.

hometown-inn.com ‘ın sağladığı yerli bira markaları bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn yerli bira markaları hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Vertigo Animasyon diyor ki:

  Hocam, içim sırasındaki yüz ifadeniz dürüstlüğünüzün yansıması. Sizin gibi profesyonel bir biracının kit birasına övgüler yağdırması aslında tamamen ticari yaklaştığınızı gösterirdi. İçtiğiniz birayı tükürmediyseniz demekki bizim ölçümüzde güzel olmuş. Bizim gibi durumsuzlar iyi ve uygun birayı ancak kitlerle içebiliyor. Ellerinize sağlık. Hemen deneyeceğim.

 2. Yılmaz Kurtçu diyor ki:

  Hocam soğuk şişeleme yaptığımızda, şişeyi tekrar gazlanma için 21 derecelere getirmemiz gerekiyor. Soğukta CO2 daha çok çözüneceği için biranın içinde bir miktar gaz olacak, içeride kalan maya aktivitesi de buna eklenince cam şişede patlama riski oluşur mu?

 3. Erol Ozturk diyor ki:

  Hocam ilk kez izledim sizi..güzel anlatımınız çok teşekkürler…
  İlk kez bira yapıcam bununla ilgili malzemeye ulaşmak adına size zahmet olmazsa hangi ürünleri ve nereden almalıyım…

 4. MrSolo diyor ki:

  Adam gökten düşmüş bi melek resmen henüz alışveriş yapabildim kendilerinden personelinin ilgi alakası çok iyi ürünlerdende memnun kalırsak büyük bi tekel vergisi derdinden kurtulacaz

 5. haydar keskiner diyor ki:

  Merhaba Hocam nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Müsadenizle bi kaç sorum olcak. Sizin videonuzdaki gibi yaptım her şeyi bugün 5. gün oldu ve hava kilidinden kabarcık çıkışı durdu. Kova üzerindeki sıcaklık 24 ile 25 derece arası, bu şekilde toplam 14 gün bekleyip sonra mı şişeleme işlemine geçmem gerekir. Elimde ölçüm yapmak için malzemem yok malesef, cevap verirseniz beni mutlu etmiş olursunuz. Kendinize iyi bakın..

 6. Oguz Erdal diyor ki:

  Mrb. Ben de altın sarısı kıt ve açık renk malt özü kullandım ama renk aynen sizinki gibi koyu çıkıyor. Nedendir? Tadı iyi ama ben piyasadaki gibi altın sarısı olsun istiyorum.

 7. Emin ertürk diyor ki:

  Sizi izlemek gerçekten çok zevkli. Bizde bira yapmaya başladık lakin bizim evimizde yazın oda sıcaklığı 35 dereceyi bulabiliyor. Kovadayken sıcaklığı kontrol edebiliyoruz Şişeleme işleminden sonra bu sıcaklıklar biramızın tadını etkiler mi?

 8. ümit imre diyor ki:

  Hocam merhaba.bir sorum olacak.yanıtlarsanız sevinirim.kitler genelde 23 litre bira kurmak için.lakin benim elimde 19 litrelik 2 adet musluklu damacana var.kiti malt özünü ve mayayı eşit olarak ikiye bölup kullansam olurmu.bir de 11.5 litre olduğunda kovaya nazaran(23/33) 11.5/19 daha fazla hava boşluğu kalıyor.bu durum fermentasyonu ve hijyeni etkilermi.şimdiden teşekkür ederim.

 9. F K diyor ki:

  bu kiti kuracaklara tavsiyem mutlaka malt özütü ile kursunlar. daha hesaplı bir bira için belki şeker ile de kurulabilir ama malt özütü ile çok daha iyi oluyor. bazı kitleri ben de şekerle kuruyorum ama bunun hakkı malt özütü.

 10. Hüseyin Armağan diyor ki:

  üstad kötü tat almamak için yapılmaması gereken en önemli şey: Kovaya koyduğunuz şerbeti sıcak su içinde karıştırırken çırparcasına sert karıştırmak lezzeti çok baltalar. o karıştırma işlemi hafif ve kovaya sürtmeden yapılmalı. bu şekilde şerbetçi otunu havalandırıyor ayrıca kovayı da çiziyorsunuz. aldığınız tadı şu an ağzımda hissettim 🙂 saygılar.

 11. Veli Karyağdı diyor ki:

  Hocam herseyi videodaki ile birebir yaptım, ama hava kilidimi taktım ve hiç kabarcık çıkmıyor sabah baktığımda hava kilidinde hiç şu kalmamış tekrar ekledim ama hala hava kabarcigi çıkmıyor, gördüğüm kadarı ile bir kacakta yok… nerede hata olabilir birde bira mahvolmuş olabilir mi

 12. God Ryuzaki diyor ki:

  Hocam kolay gelsin kovada hava kaçağı varsa bunu nasıl anlarız nerede olduğunu ve bunu kapatmak için çözüm önerileriniz neler olduğu hakkında bir video çeker misiniz acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.