Makale bursa et restoranları tartışacak. Üstelik 35 Yıllık makalesinde bursa et restoranları ile [HometownInn]’yi tartışalım.

bursa et restoranları ile ilgili içeriğin en eksiksiz Bodrum Marinada 20 TL ye ET DÖNER

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesi ile kendiniz için daha yararlı anlayış için bursa et restoranları dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  İsmail Alsat Et Mangal - Reklam Filmi | ismail alsat hakkında en ayrıntılı bilgileri kapsayan

Konuyla ilgili paylaşım bursa et restoranları

Et Döner Bodrum’da 20 TL 👌 Üstelik 35 yıllık bir aile işletmesinde… Tepecik Döner / Bodrum Marina / 20 TL Bunun için lezzetli bir döner yaparım deseler inanmazdım. Bodrum marinada fiyat 🤷🏻‍♂️ Her yerde abartılı fiyatlar varken bu döneri bu kadar ucuza sunan çekirdek aileyi tebrik ederim 👏 Ayrıca yediğim en iyi dönerlerden biri desem abartmış olmam. Hiç yedim mi 👌 Ustamız Bodrum’un meşhur sebzeli dönerine karşı döner sebzeden yapılmaz kıyma ve et parçalarıyla yapılır diyor ustamız. Kendi dönerinde kıyma oranı yarı yarıya olmasına rağmen yumuşak ve aroması yüksek bir dönerdir. Çok meşguller, her zaman müşterisi olan bir yer ve biraz sıra bekleniyor. Ancak Bodrum’a yolunuz düşerse mutlaka deneyin derim, bayılacaksınız 😌 Ben yarım ekmek yerine özellikle 2 çeyrek tercih ettim ve bayıldım 👌 2 çeyrek de 20 TL yiyebilirsiniz 😉 Adres aşağıda don ‘Kayıt olmayı ve değerli döner ustalarımıza selam göndermeyi unutmayın. 📍Tepecik Döner : Neyzen Tevfik cad. No:94 Bodrum Marina #döner #yemek #dönerkebap #bodrumdöneri #bodrum .

SEE ALSO  ÇINAR SAKLIBAHÇE YILBAŞI EĞLENCESİ | mudanya canlı müzik mekanları ile ilgili en ayrıntılı bilginin özeti

Bazı resimler bursa et restoranları içeriği ile ilgilidir

Bodrum Marinada 20 TL ye ET DÖNER | Üstelik 35 Yıllık
Bodrum Marinada 20 TL ye ET DÖNER | Üstelik 35 Yıllık

Görüntülediğiniz Bodrum Marinada 20 TL ye ET DÖNER , O zaman HometownInn her gün aşağıda yayınladığı birçok konuya bakabilirsiniz.

SEE ALSO  Tabiat binicilik merkezi | tabiat binicilik merkezi kahvaltı ile ilgili en doğru bilgiye genel bakış

Daha fazla haberi burada görün

bursa et restoranları ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Bodrum #Marinada #DÖNER #Üstelik #Yıllık.

Döner,Et döner,Bodrum,Bodrum döneri,Yemek,Lezzet,Kebap.

Bodrum Marinada 20 TL ye ET DÖNER | Üstelik 35 Yıllık.

bursa et restoranları.

bursa et restoranları içeriğiyle hometown-inn.com ‘ın sağladığı, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com bursa et restoranları hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Anıl Ulusoy diyor ki:

  Bodrumun efsane dönericisi buraya gitmeden kimse döner yiyorum demesin bodrum sahilde bir cami var onun karşısında bir dükkan siparişler aşırı geç geliyor fakat ben 2 saat olsada beklerim yiyenlere afiyet olsun

 2. FearLess diyor ki:

  ondan 6 7 taneyle anca doyar bir adam 6 x 20 120 tl ye doyuyorsunuz gidip bir kilo et alsanız birde ekmek 150 tl ye 2-3 kişi doyar

 3. Boz Oq Türkməni diyor ki:

  Yorumlar yine tipik Türkiye insanı. Adamın suçu ne? Piyasadaki et fiyatları ortada. Şükür edin ki Bodrum gibi çok pahalı bir tatil ilçesinde böyle uygun bir fiyata veriyor. Clublarda 2000 TL'lik içki açıp 150 TL'ye tost alan şarlatanlar şebeklik yapıyor yorumlarda.

 4. Better Than diyor ki:

  Öncelikle arkadaşlar ben bodrumda 30 yıldır yaşıyorum ve sık sık giderim merkeze indikçe sarnıç dönere yıllardır fakat oradan yemek istiyorsanız uzun beklersiniz anne oğul çalışıyor abla sürekli size sorar soğan olsun mu olmasın mı diye ve tadı güzeldir soslu söylerseniz fakat pahalı işte .. çoğu bilen insan sırf onların kavgaları için gider oraya sürekli kavga ederler :))

 5. Şahin.2540 diyor ki:

  Kardeşim dönerin fiyatı yarimdan belli olur çeyrek satiyorsa oraya çeyrek diye yaz biz gidince yarım bekleyip çeyrek vermesinler sonra kandirildik olayları oluyor

 6. Selçuk Yılmaz diyor ki:

  Bodrumda yaşayan birisi olarak bu doner için yorum yapmam gerekirse dönerin lezzeti ve yarım ekmek fiyati gayet makul 40 tl işletme anlayışına bir şey diyemem yarım ekmek normal boyutlarda bu dönere yarım ekmeğe Pahali diyenler siz döneri başka yerde kaç paraya yiyorsunuz merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.