Bu makalenin içeriği adana boğması hakkında net bilgiler sağlayacaktır. adana boğması için arama yapıyorsanız, bu Boğma rakı nasıl yapılır Beho Usta kanalıma abone olup beğeni yapmayı sizden rica ederim arkadaşlar makalesinde adana boğması’yi Hometown Inn ile netleştirelim.

adana boğması ile ilgili bilgileri en ayrıntılı şekilde Boğma rakı nasıl yapılır Beho Usta kanalıma abone olup beğeni yapmayı sizden rica ederim arkadaşlar kapsar

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesi ile kendiniz için daha yararlı anlayış için adana boğması dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  04.05.2022 Canlı yayın Sohbet-Muhabbet-37 🔞 | miller genuine draft fiyat hakkında en ayrıntılı bilgileri sentezleyin

Konuyla ilgili paylaşım adana boğması

Hadi içelim ve güzel olalım

Bazı fotoğraflar adana boğması ‘in içeriği ile ilgilidir

Boğma rakı nasıl yapılır Beho Usta kanalıma abone olup beğeni yapmayı sizden rica ederim arkadaşlar
Boğma rakı nasıl yapılır Beho Usta kanalıma abone olup beğeni yapmayı sizden rica ederim arkadaşlar

Öğrendiğiniz Boğma rakı nasıl yapılır Beho Usta kanalıma abone olup beğeni yapmayı sizden rica ederim arkadaşlar içeriğini anlamanın yanı sıra, Ardından Hometown Inn her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla makale okuyabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

adana boğması ile ilgili öneriler

#Boğma #rakı #nasıl #yapılır #Beho #Usta #kanalıma #abone #olup #beğeni #yapmayı #sizden #rica #ederim #arkadaşlar.

SEE ALSO  Can YÜCEL - Rakı içen kadın | rakı ne zaman bulundu hakkında en eksiksiz bilgileri kapsayan
[vid_tags].

Boğma rakı nasıl yapılır Beho Usta kanalıma abone olup beğeni yapmayı sizden rica ederim arkadaşlar.

adana boğması.

adana boğması hakkındaki bilgilerle Hometown Inn ‘ın size verdiği bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn adana boğması hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Hasan Gul diyor ki:

  Boğma rakıyı yıllar önce Adana-karataş'ta içmiştim.Hoşuma gitti. Doğal ve samimi insanları severim. Ayrıntılı anlatsanızda bizde kurulumumuzu yapsak. Staj babında köyede gelebilirim.

 2. OSMAN OSMAN diyor ki:

  Yörenize has olabilir ama hijyen sıfır kaldıki bu etil yapımımı yoksa etile anason tohumu koyup damıttığın rakı aşaması mı ve ayrıca kaçıncı damıtım filitreleme karbonlama dan bi haber yinede emek vermiş çekmişsin

 3. iyiside-hepsizde diyor ki:

  Bulgaristan dan gelmişti bir gün ben öyle alkolün amk normalde 70 lik rakıyı tek başıma bitiririm bayılır yatarım bundan geldi önümüze bizde öyle bilmiyoruz ya 2 duble hızlı hızlı fondip koydum elma suyuyla iciyoruz 3,4,5 dubleyi yavaş içtim 6 dubleyi yarım bıraktım içemedim çok pis çarpıyor .

 4. Mehmet Urur diyor ki:

  Hakiki eski araplar eski insanlar rakıyı böyle yaparlardi bizim burdada böyle yapılır rakı çok ilginç gelir size ama bilmediginiz için boş yorum yapmayın… hayye ana min hatay arsuz iktir keyis sayer int miveyn. . .

 5. Mehmet Ali Uruç diyor ki:

  Hakiki eski araplar eski insanlar rakıyı böyle yaparlardi bizim burdada böyle yapılır rakı çok ilginç gelir size ama bilmediginiz için boş yorum yapmayın… hayye ana min hatay arsuz iktir keyis sayer int miveyn

 6. onr gly diyor ki:

  Kardeşim Gayet güzel sistem. Alkol özünde zaten streilize bir şey olduğu için hijyen arayan mallar olmuş. Ayrıca bu işin haramını sizin ırkınızı veya mezhebizini sorguluyanların taaa a.q takılmayın. Ensar vakfında çocuklara tecavüz eden orospu çocuklarını alkışlarlar gelip burada sizin yaptığınız rakı'dan dem vururlar. Hayyam. Demiş ki! ben haram ile helali karıştırmam… Dost ile içilen 'rakı' helaldir, 'puşt' ile içilen su bile haram.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.