bira bomonti bu makalede açıklığa kavuşturulacaktır. bira bomonti arıyorsanız, hometown-inn.com bu Bomonti Filtresiz nasıl içilir? makalesinde bira bomonti’yi açıklığa kavuşturalım.

Bomonti Filtresiz nasıl içilir? bölümünde bira bomonti ile ilgili en alakalı bilgileri özetleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

SEE ALSO  Cheat Meal Tavsiyeleri | bira kaç kalori ile ilgili en ayrıntılı bilgilerin özeti

Bu HometownInn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli veri için bira bomonti dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı değere hizmet etme arzusuyla, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

bira bomonti ile ilgili bazı içerikler

Birayı bardaktan içmenizi şiddetle tavsiye ederim. Çünkü birayı bardağa döktüğünüz andan itibaren sıvı havayla buluşur ve aromalarını salmaya başlar. Şişeden içtiğinizde tadına varabilirsiniz ama aromalardan uzak durabilirsiniz. Aynı şekilde köpük bardakta daha düzenli birikir ve işini daha doğru yapar. Biranın tadını çıkarmak istiyorsanız, bir bardaktan içmelisiniz. Doğru olan bir efsane, biranın gaz ve şişkinliğe neden olmasıdır. Ancak bu sadece bira şişeden içildiğinde olur. Aldığınız her yudumda şişeyi dolduran havayı da yutarsınız ve biranın sizi şişirdiğini hissedersiniz. Bir bardağa dökerseniz böyle bir şeyle karşılaşmazsınız. Deneyin, şaşıracaksınız! .

SEE ALSO  Carlsberg Pilsner vs Carlsberg Smooth Draught - Honest Review | carlsberg ile ilgili en doğru bilgiye genel bakış

Bazı görüntüler bira bomonti ‘in içeriği ile ilgilidir

Bomonti Filtresiz nasıl içilir?
Bomonti Filtresiz nasıl içilir?

Okuduğunuz Bomonti Filtresiz nasıl içilir? içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, HometownInn her gün yayınladığı diğer makaleleri hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  50 KİLO ÇİĞ KÖFTE YEDİM! | 50 lik bira kaç kalori ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi özetleyin

Yeni bilgi için burayı tıklayın

bira bomonti ile ilgili anahtar kelimeler

#Bomonti #Filtresiz #nasıl #içilir.

bomonti,filtresiz,alkol,antalya,sahil,nasıliçilir,bardak,köpük,buzgibi,efespilsen,anadoluefes.

Bomonti Filtresiz nasıl içilir?.

bira bomonti.

bira bomonti içeriğiyle HometownInn ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn bira bomonti hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Black Kraken diyor ki:

  götünüzden laf uydurmayın tekelciyim bomonti filtresiz normal bir şekilde içiliyor bahsettiği içme şekli guinness olan tuborg üretimli birada olur dangalağa bak hele daha içki içmesini bilmiyor video çekiyor

 2. Akbaba diyor ki:

  Eğer "yeni" garsonsanız bu hareketi denemeden önce, bardağın bomonti bardağı olmasına dikkat edin. Aksi takdirde sonuç felaket olacaktır, masa komple köpük olacaktır. Bu hareket sadece bomonti'nin kendi bardağında geçerli bir harekettir. Her biranın kendi bardağının olması ve şekillerinin farklı olması; reklam amaçlı değil, "bira kültürü" sebebindendir. Bu hareketi bu bardak dışında başka bir biranın bardağında yaparsanız sonuç "kocaman bir hüsran" olur, bilginize… Videodaki bardak Bomonti'nin kendi bardağıdır.

  NOT: Özellikle "şoklanmış Arjantin kulplu bardaklarda" sakın bu hareketi yapmayın, rezil rüsva olursunuz. Şoklu bardaklarda köpük; maksimum düzeye çıkar. Şoklu bardak, sıkıntılı bardaktır, hatta mümkünse masaya götürmeden önce ve masa görmeden; bardağın içine 3-5 sıcak nefes atın. Şoklu bardağa bira servisi yapmak zordur, ya çok az köpüklü doldurursunuz ya da köpük masaya akar. TİP alamazsınız… Dikkat, dikkat, dikkat.

  Alkollü mekan garsonluğu askerliğe benzer, maksimum dikkat şarttır. Garsonluk basit bir iştir ama PUB garsonu olmak zor iştir. Beceri, tecrübe ve kabiliyet gereklidir. Teşekkürler… 🙂

  ( PUB garsonu; işini düzgün yaptığı sürece, her daim çok para kazanır. )

 3. hepi kıro diyor ki:

  Boyle bira konmaz. Filtresiz bira bardaga normal doldurulur. Sisenin dortte biri kaldiginda calkalanir ve bardaga o sekilde dokulur. Unfiltered, weiss, witbier gibi biralar bu sekilde icilir.

 4. Capacitive Reactance diyor ki:

  Bakın arkadaşlar asıl bira eski Usul filtresiz bulanık olur Bomonti aslında ( Türkiye'de olmayan çoğu birada böyle) bu usulü devam ettiriyor bakmayın size laf eden yumuşakçalarin midesi maya kaldırmıyor ;))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.