Bu makale efes özel seri alkol oranı hakkında açıklama sağlayacaktır. efes özel seri alkol oranı ile ilgileniyorsanız, bu BREMEN 1827 (Efes in Yeni Birası) TESTİ ve FİYATI makalesinde hometown-inn.com ile birlikte efes özel seri alkol oranı hakkında bilgi edinelim.

BREMEN 1827 (Efes in Yeni Birası) TESTİ ve FİYATI içinde efes özel seri alkol oranı ile ilgili en doğru bilgileri sentezleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayışa sahip olmak için efes özel seri alkol oranı dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Vefa'nın doğum günü - Tozluyaka 1. bölüm | En eksiksiz efe 5 raki fiyatı hakkında tüm bilgiler

Konuyla ilgili bazı açıklamalar efes özel seri alkol oranı

#bremen1827 #efespilsen #harunkoçalioğlu #yenibira .

efes özel seri alkol oranı içeriği ile ilgili bazı resimler

BREMEN 1827 (Efes in Yeni Birası) TESTİ ve FİYATI

Okuduğunuz BREMEN 1827 (Efes in Yeni Birası) TESTİ ve FİYATI hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com her gün yayınlanan diğer konuları hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

SEE ALSO  Quanto custa VODKA no supermercado BIEDRONKA na POLÔNIA? #shorts | En eksiksiz polonya votkası ile ilgili içeriğe genel bakış

efes özel seri alkol oranı ile ilgili birkaç anahtar kelime

#BREMEN #Efes #Yeni #Birası #TESTİ #FİYATI.

HARUN,KOÇALİOĞLU,W124,E 200,MERCEDES,BENZ,BİRA,RAKI,ŞARAP,VİSKİ,VOLİM,YENİ,TEKİRDAĞ,ALTINBAŞ,KULÜP,İZMİR,CİVAN,BURGAZ,YEKTA,TAYFA,ATA,DAİM,ÇİLİNGİR,EFE,BEYLERBEYİ,MERCAN,ANADOLU,BOĞMA,SAKİ,ABBAS,TOPKAPI,MİR,DOLUCA,AKDENİZ,BİRİCİK,KAVAKLIDERE,CORVUS,BUZBAĞ,JOHNNİE,WALKER,J&B,WHITE,HORSE,CHİVAS,REGAL,JACK,DANİELS,BALLANTİNES,JİM,BEAM,GENTLEMAN,BELL’S,VAT 69,JAMESON,PASSPORT,BOURBON,MACALLAN,EFES,TUBORG,CARLSBERG,BOMONTİ,B’ECKS,MARMARA,BUD,MİLLER,VARIM,PİLSEN,EV,YAPIMI,LEFFE,SCHNEIDER,FREDERİC.

BREMEN 1827 (Efes in Yeni Birası) TESTİ ve FİYATI.

efes özel seri alkol oranı.

efes özel seri alkol oranı hakkında hometown-inn.com sağladığı bilgilerle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn ‘ın efes özel seri alkol oranı içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. B Beylerbeyi diyor ki:

  Her türlü gideri var, ben önyargılı yaklaşmıştım ama senden iyi olmasın güzel bi biracım abim muhakkak dene ben 5-6 tane her akşam içiyorum memnunum deyince bugun sans verdim, su anda 2.yi gömüyorum dedigin gibi hafif şişkinlik yapıyor gibi, daha 3 tane daha var, 5licem bu gece, bakalım sabahı nasıl 🙂 sevgiler Harun abim.

 2. Faruk Savaş diyor ki:

  İçimi çok güzel denedim 6 tane aldım içtim lakin kafaya girmiyor abi kafamı yapmadı 3 tane tuborg içsem daha iyi yapardı . İçimi güzel ama aldatıyor . Tabi herkeste farklı olabilir saygı duyarım herkese

 3. Mustafa Kemal Senocak diyor ki:

  90 lı yıllarda tekel birası alırdık. Bremen i içtiğimde ilk hatırladığım şey tekel birasının tadı gibi olduğuydu. Paramız varsa efes tombul şişe alırdık, paramız az ise tekel birası. Yanılmıyorsam bir efes parasına iki belki üç şişe tekel birası alabiliyorduk.
  Şimdi bira fiyatları 20 tl den başlıyor 30tl yi aşanları var. Bu arada yeni bir alkol zammı birkaç gün içinde geliyor. Alkole karşı olan yönetim, paraya sıkıştıkça alkollü içeceklere zam yapıyor bu durum tam bir çelişki.

 4. HaxooR diyor ki:

  millet tuborgla carslberg ile kıyaslamış. Asla onlar gibi olamaz. varımla kıyaslanır. şahsi fikrim varımdan daha iyi tadı var. litre avantajı var ve fiyatta iyi ama yakında zam gelir.

 5. Kuru Memiş diyor ki:

  Temmuz zammı geliyor. 30 ytl oluyor diğer biralar sırayla 40 ve 50 ytl. Alın stok yapın. Yoksa bu fiyata değil bira at sidiği bile bulamazsınız bir daha

 6. EFO diyor ki:

  Az evvel 10 adet aldım 200 tl 4.5 alkol oranı biraz düşük ama , efes malt a benziyor ..bayi bana 30 tl olacak haftaya dedi . 1lt efes artık getirmiyor çoğu tekel , az para kazandırıyormuş.

 7. Hüsam Cingöz diyor ki:

  Şuan tuvaletten yaziyorum lanet olsun üretene 2 tane aldim icer icmez iki saattir tuvaletten çıkamadım karın ağrısı felaket 20 tl 30 verip adam gibi bira icseydim keşke

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.