Bu makale burdurun nesi meşhur tartışacak. burdurun nesi meşhur ile ilgileniyorsanız, bu BURDUR'UN NESİ MEŞHUR ? ÖZLEDİĞİM LEZZETLER makalesinde burdurun nesi meşhur’yi Hometown Inn ile analiz edelim.

burdurun nesi meşhur ile ilgili içeriği BURDUR'UN NESİ MEŞHUR ? ÖZLEDİĞİM LEZZETLER içinde ayrıntılı olarak ele alma

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için burdurun nesi meşhur dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi bilgiyi getirme arzusuyla, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  HEREKE / HEREKE SAHİL / HEREKE LİMAN / HEREKE MERKEZ / HEREKE YOL / HEREKE / KÖRFEZ / KOCAELİ | hereke de gezilecek yerler hakkında en ayrıntılı bilgileri kapsayan

burdurun nesi meşhur ile ilgili birkaç açıklama

Herkese selamlar.. Memleketimin uzun zamandır özlediğim meşhur yemeklerini sizlere göstermek istedim. Bu videomda sizlere Burdur ve Bucak’ın meşhur lezzetleri olan Burdur şiş ve Bucak salepini gösterdim. Dolu dolu bir videoydu, iyi eğlenceler.. Ülkenizin meşhur yemeklerini yoruma yazabilirsiniz.. Katıl Butonu : Abone Ol : www.youtube.com/ilyasmutluu Instagram : Twitter : Facebook : Mail (iletişim) ilyasmtluu@ gmail.com Merhaba, ben ilyas Mutlu. Sırt çantamı ve tek yön biletimi alıp yola koyuldum. Gezdiğim yerleri ve yaşadığım maceraları kayıt altına alarak bu kanal üzerinden sizlere aktarmaya çalışacağım. Bu yolculukta bana destek olmak isterseniz kanalıma abone olabilir ve sosyal medya hesaplarımı takip edebilirsiniz. #burdurşiş #bucaksalep #ilyasmutlu .

SEE ALSO  AYDIN; GEZİLECEK YERLER | Neyi Meşhur, Nesi Meşhur | Şehir Turu | aydın ın neyi meşhurdur hakkında yeni güncellenen bilgilere genel bakış

burdurun nesi meşhur konusuyla ilgili bazı görüntüler

BURDUR'UN NESİ MEŞHUR ? ÖZLEDİĞİM LEZZETLER
BURDUR'UN NESİ MEŞHUR ? ÖZLEDİĞİM LEZZETLER

Okuduğunuz BURDUR'UN NESİ MEŞHUR ? ÖZLEDİĞİM LEZZETLER hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, O zaman Hometown Inn her gün hemen aşağıda güncelleyen birçok konuya bakabilirsiniz.

SEE ALSO  (SANDLAND) Antalya Kum Heykel Müzesi | Muratpaşa, Antalya | kum heykel müzesi ile ilgili en eksiksiz bilginin özeti

Yeni bilgi için burayı tıklayın

burdurun nesi meşhur ile ilgili birkaç anahtar kelime

#BURDUR39UN #NESİ #MEŞHUR #ÖZLEDİĞİM #LEZZETLER.

BURDUR’UN NESİ MEŞHUR ? ÖZLEDİĞİM LEZZETLER,neyi meşhur,türkiye,burdur,bucak,burdur şiş,bucak salebi,salep,künefe,kebap,tost,meşhur tost,ilyas mutlu,sokak yemekleri,efsane lezzetler,efsane yemekler,nesi meşhur,yırtık pantolon,japon hamza,berkoo,değişik yollarda,akdeniz yemekleri,gezi,seyahat,tanıtım,yemek,vlog,dünya turu,türkiye yemekleri,emre durmuş,meşhur yemekler,nerenin nesi meşhur.

BURDUR'UN NESİ MEŞHUR ? ÖZLEDİĞİM LEZZETLER.

burdurun nesi meşhur.

burdurun nesi meşhur hakkındaki bilgilerle Hometown Inn sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn burdurun nesi meşhur hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Hüseyin E. diyor ki:

  Yemeğe başlarken besmele çekmeyi öğrenmemişsin galiba delikanlı! Bucaklılar aslında besmelesiz yemeğe başlamazlardı.Değişmemiştir inşallah. Selamlar

 2. Umut Ceylan diyor ki:

  Hey gidi günler. 2000-2002 o zamanın adıyla Hikmet Tolunay M.Y.O da 2 yılımız geçti. Geçmişe yolculuk gibi oldu bu video. Bucak güzel küçük sevimli bir ilçe tostçu Tahsin 2000 ylındada vardı yanlış hatırlamıyorsam ama ozamanlar bu kadar yoğunluk yoktu. Yolları kaldırımları dükkan ve restoranları güzelleşmiş bizim zamanımızda çok fazla mekan yoktu. Bucağa girişte sağdaki halı saha duruyor mu acaba? az gece maçları yapmadık orada.

 3. Doğan Demirci diyor ki:

  Abone de oluruz kardeş canın sağolsun gözüm ,cağ döner erzurum ,kolombiyada ya da başka bi ülkede yapsan tutarmı acaba

 4. murat can diyor ki:

  İlyas çok iyi işler yapıyorsun kıvanç Tatlıtuğ bile Mardin gitti Mardin'e de git gez dolaş Allah yolunu acik etsin

 5. MEHMET ERBİL diyor ki:

  Merhaba hemşerim, memleketine hoşgeldin, Metin abiyi tanıttığımız(yırtık pantolon'la) günden beri takip ediyorum seni. Burdurlu olduğunu bilmiyordum, sürpriz oldu, ben de Gölhisarlıyım(İstanbul'da yaşıyorum). Birazda güzel Burdur'umuzu(Kibyra, Sagalasos, Salda vs.) tanıtırsan çok iyi olur. Türkiye'de Burdur diye bir ilin olduğunu bilmeyen çok insan var. Yolun açık olsun.

 6. Vural Özkan diyor ki:

  Burdur şişin .. etin yanında kola gitmez sen gurme değilsin. Eti mundar ettin… Ayran içecektin veya bir şey ismeyecektin

 7. Video Tv diyor ki:

  İlyas Burdur şiş i bir de burdur merkezde Altay pideden ve sanayiden şişci Hasan dan denesene. Muhteşem yapıyor adamlar. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.