bursa bademli mekanlar bu makalenin içeriğinde açıklığa kavuşturulacaktır. Mudanya – Uludağ

Mudanya – Uludağ

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için bursa bademli mekanlar dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Dokumacı Kızlar - Arap Şükrü | bursa meyhane hakkında en eksiksiz bilgiyi sentezleyin

bursa bademli mekanlar ile ilgili bazı bilgiler

ÖNEMLİ DUYURU; Hatırlarsanız sevgili ailem; 1. Benimle birlikte Orman Kemerburgaz Kampı’ndaki ATV turunun kazananları; – Optimus Prime ve Eren Ökten (youtube rumuz) 2. Pet Village Otel Konaklama kazananları; – Instagram: “goksuart” ve “_aysuaydin” Lütfen Instagram’dan bana ulaşın 😀 ———- Friendsrr Bugün Çağla ve Naz ile Bursa’da güzel bir villayı ziyaret edeceğiz, ardından Mudanya Mütareke Evi’ni, tarihi gezeceğiz. tozlu Sayfalarına ufak bir giriş yaptıktan sonra beynimizin bizi serinleten dost oksijenini boğmak için Uludağ’a gideceğiz! Oradan eşsiz manzarayı izledikten sonra artık daha yükseğe çıkamayacağımızı düşündüğüm için deniz seviyesine doğru döneceğiz! İstanbul bizi bekliyor… Güzel bir villayı ziyaret etmeye karar verdik ve güzel bir Bursa turu yaptık. Umarım beğenirsin. 10 Temmuz’dan sonra İzmir’deyiz ve yeni videolarla hız kesmeden devam edeceğiz! Seni çok seviyorum, kendine iyi bak! Villa hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki adreslerden Çağla ve Naz’a ulaşabilirsiniz; nazli.uzulmez@krturkiye.com cagla.kumus@krturkiye.com #mudanya #villaturu #yiğitportakal .

SEE ALSO  Marrakesh Eryaman Tanıtım Filmi | marrakesh eryaman ile ilgili yeni güncellenen bilgilere genel bakış

bursa bademli mekanlar Hakkında Bilgilerle İlgili Görüntüler

Bursa Gezisi ve Villa turu! | Mudanya - Uludağ | Vlog 39
Bursa Gezisi ve Villa turu! | Mudanya – Uludağ | Vlog 39

Vlog 39 hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, O zaman hometown-inn.com her gün hemen aşağıda güncelleyen birçok konuya bakabilirsiniz.

SEE ALSO  Home Cafe VLOG | Peach-Fully Specialty Coffee Menu | cafe home menü ile ilgili tüm en ayrıntılı içerik

Daha fazlasını burada görün

bursa bademli mekanlar ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Bursa #Gezisi #Villa #turu #Mudanya #Uludağ #Vlog.

villa turu,ev turu,lüks villa turu,yeni villa turu,bursa mudanya,mudanya,bursa,mudanya villa turu,ev turu videoları,boş ev turu,bursa mütarake evi,mudanya gezilecek yerler,yiğit portakal,yiğit portakal emlak,uludağ.

Bursa Gezisi ve Villa turu! | Mudanya – Uludağ | Vlog 39.

bursa bademli mekanlar.

bursa bademli mekanlar içeriğiyle hometown-inn.com ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn bursa bademli mekanlar hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Osman Durmus diyor ki:

  Merhaba. Şans eseri denk geldi video açıkçası kamp vs seviyorsan tavsiye ederim çobankaya olur göller bölgesi uygundur sisli zamanına denk gelmişsin tam olarak manzara açık değil bu arada yeşilliği bozmamışlar dedin fakat betonlaştı artık şehir son olarak düzeltme Ramazan ayında o toplar atılmıyor ses bombası atılır ve oradaki toplarla değil değişik bir mekanizması var saat kulesinin içinde sürekli zamanı geldiğinde itfaiye ekipleri fitili ateşler

 2. ikot bayrak diyor ki:

  O tokileri oraya diken ziniyetin Allah belasını versin. Bursa manzarası bozulmasın diye cami yapmayı kabul etmeyen mimar sinandan şehrin göbeğine gök delen diken ziniyete yazıklar olsun …

 3. S1p1k3 diyor ki:

  Bursa bademlide oturuyoruz bu evlere kulübe diyoruz burası göynüklü osmanlı evleri ev çok şekilsiz hiç güzel değil villa alamayı düşünüyorsanız bursada göynüklüde Bursa konakları yada Bademli has evler sitesini tercih edebilirsiniz arkadaş 1-2 haftaya gider demiş 2 yıldır ilan duruyor sahibindende

  Anlatan arakadaş çok samimi kendisini beğendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir