Bu makalenin içeriğinde balkon doburca ele alınmaktadır. balkon doburca ile ilgileniyorsanız, bu Bursa, Nilüfer, Çamlıca'da satılık triplex villa, ev turu makalesinde balkon doburca’yi keşfedelim.

Bursa, Nilüfer, Çamlıca'da satılık triplex villa, ev turu içindeki balkon doburca ile ilgili bilgilere en doğru genel bakış

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayış için balkon doburca dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Size en iyi değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  #CUMALIKIZIK KÖYÜNDE Kahvaltı ve GEZİLECEK YERLER #Bursa Cumalıkızık ve Bursa Kalesi Saltanat Kapısı | bursa cumalı kızık kahvaltı fiyatları ile ilgili tüm en ayrıntılı içerik

balkon doburca ile ilgili bazı bilgiler

Satılık tripleks villamız 7 oda 1 salondan oluşmakta olup 180m² kapalı alan 383m² bahçe kullanım alanına sahiptir. Şehrin gürültüsünden uzak, alışveriş merkezlerine ve günlük tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanlara yürüme mesafesindedir. Bodrum katta 3 oda, 1 mutfak, 1 banyo, 42m² salon, 1 mutfak, 1 banyo ve giriş holü, 1. katta 3 oda ve 2 banyo, 1 oda, 1 giyinme odası, 1 ebeveyn banyosu 2. katta banyo ve balkon. mevcut. Daha detaylı bilgi için şimdi bize ulaşın. Çağrımız ve WhatsApp hattımız 0555 160 8080 Fırsatlardan ve sektörel gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip edin. #nilüfer #satılık #villa #bursa #osmangazi #Yıldırım #mudanya #konut #daire #ev #tapu #satılık #emlak #gayrimenkul #lüks gayrimenkul #emlak danışmanı #sorumlu mülk danışmanı #idenova #idenovagayrimenkul #drone #dji #gimbal .

SEE ALSO  BOSTANCI ANATOLIA | bostancı eğlence mekanları hakkında en ayrıntılı bilgiyi sentezleyin

Bazı resimler balkon doburca hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Bursa, Nilüfer, Çamlıca'da satılık triplex villa, ev turu

Görüntülediğiniz Bursa, Nilüfer, Çamlıca'da satılık triplex villa, ev turu hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından Hometown Inn her gün aşağıda yayınladığı daha fazla makale okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Zertaşlar Et Lokantası - Canlı Müzik Performansı - Elazığ | zertaşlar ile ilgili genel bilgiler en doğru

Yeni bilgi için burayı tıklayın

balkon doburca ile ilgili öneriler

#Bursa #Nilüfer #Çamlıca39da #satılık #triplex #villa #turu.

bursa,emlak,gayrimenkul,idenova,idenova gayrimenkul,lüx gayrimenkul,sorumlu emlak danışmanı,gayrimenkul danışmanı,ev,tapu,arsa,yatırım,satılık,kiralık,villa.

Bursa, Nilüfer, Çamlıca'da satılık triplex villa, ev turu.

balkon doburca.

balkon doburca bilgisiyle Hometown Inn ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com balkon doburca hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bursa, Nilüfer, Çamlıca'da satılık triplex villa, ev turu | En eksiksiz balkon doburca hakkında genel bilgi” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.