Bu makalenin içeriği açıkça bursada döner nerede yenir hakkında konuşacak. Bursa Lezzet Rehberi makalesinde HometownInn ile bursada döner nerede yenir’yi analiz edelim.

Bursa'da Öyle Lezzetler Tattırdı ki Aklım Başımdan Gitti!

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde kendiniz için daha yararlı anlayış için bursada döner nerede yenir dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Etli Nohut Yemeği Tarifi- Yemek Tarifleri - Ev Lezzetleri | diyet nohut yemeği hakkında en eksiksiz bilgilerin özeti

bursada döner nerede yenir ile ilgili birkaç açıklama

Erkekleri mutfağa sokan adam olarak tanıdığınız Suat Durmuş yani Suat Abi Bursa’da harika yerleri gezdi. Önce Kayhan Köfte, sonra harika bir paça, ardından Emir Topuk’un Fasulyesi ile 12 çeşit kuru fasulye ve daha fazlası bu videoda. Bursa’da çok lezzetli şeyler olduğunu yeni öğrendim. Gerçi ülkenin dört bir yanından lezzet fışkırıyor, değil mi? 🙂 Haydi, bana şehirleriniz hakkında tüyolar verin, ben de gidip orada harika keşifler yapayım. Mekanların Instagram Adresleri Kayhan Köftecisi: Paçacı Hüsnü: Fasulye: Gökhan Aparatif: #suatdurmuş #bursa #vlog .

SEE ALSO  Pavlova Tatlısı Tarifi | Pavlova Pastası Nasıl Yapılır? | En doğru alman pastası refika nın mutfağı hakkında genel bilgiler

bursada döner nerede yenir hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

Bursa'da Öyle Lezzetler Tattırdı ki Aklım Başımdan Gitti! | Bursa Lezzet Rehberi
Bursa'da Öyle Lezzetler Tattırdı ki Aklım Başımdan Gitti! | Bursa Lezzet Rehberi

Bursa Lezzet Rehberi hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Sonra HometownInn her gün aşağıda yayınlanan diğer konuları arayabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

bursada döner nerede yenir ile ilgili birkaç öneri

#Bursa39da #Öyle #Lezzetler #Tattırdı #Aklım #Başımdan #Gitti #Bursa #Lezzet #Rehberi.

SEE ALSO  Arda'nın Mutfağı 9.Bölüm - FULL BÖLÜM | süzme mercimek arda ile ilgili tüm bilgiler en eksiksiz

suat durmuş bir yemek iste,bursa,bursa lezzet rehberi,kayhan köftecisi,emir topuk,fasulyeli,emir topuk süt helvası,iskender,gökhan aparatif,uludağ,kokoreç,bir yemek iste,suat durmuş,yemek tarifleri,bir yemek iste suat durmuş.

Bursa'da Öyle Lezzetler Tattırdı ki Aklım Başımdan Gitti! | Bursa Lezzet Rehberi.

bursada döner nerede yenir.

bursada döner nerede yenir içeriğiyle hometown-inn.com sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Hometown Inn bursada döner nerede yenir hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Mehti Çelik diyor ki:

  Bursa şehrinin reklamı pek yapılmıyor nedense ama bence Türkiye'nin her konuda en vizyoner şehri …
  İş için sürekli giderim .
  Gastronomi de Antep Adana ile kafa kafaya yarışır …
  Hatta Antep Adana mutfağı bir birinin türevidir çok yakındır Arap kültürünün baskın olduğu mutfaklardır… Bursa Osmanlı mutfağı dır … Ve her türlü Osmanlı havasını solursunuz.
  Ben giderken valiz valiz sipariş alıyorum ..
  Deveci Armutu dünya da 1 numara .
  Kestanesi Dünya da 1 numara
  Bursa karası denen incir Dünya da 1 numara
  Gemlik zeytini dünyada 1 Numara
  Ahududusu dünyada 1 numara
  Çileği dünyada bilinen şehir .
  Şeftali si dünyada 1 numara
  Karacabey soğanı ülkedeki en bilinen soğan
  Gelin Ayşe denen bir fasülyeleri var italyan arkadaşım nerden duydu ise istedi sayesinde bizde tanıştık olmaz öylebir fasülye .
  Küçükbaş hayvan yetiştiriciliğinde Türkiye'nin en ileri şehri diye duymuştum .
  Tekstil de dünyada bir numaraymış eskiden ama hala çok iddialı .
  Otomotiv sanayinde dünyanın en büyük sanayi şehri .
  Tofaş Fiat, Reno , Peugeot Karsan , Adını bilmediğim otobüs fabrikaları vs vs şimdi Togg yerli araba buraya yapılıyor fabrikası .
  Abi şehirde yok yok .
  Tarih bolca var bir okadar modern bir şehir . Şehir modern olduğu kadar doğal ve yeşil .
  Turizm i canlı kışın Uludağ yazın diğer tarihi mekanlar deli gibi turist çekiyor …
  Gerçekten ülkenin en vizyoner şehri .
  İnsanı da öyle athırsızı fln değildir naif güzel insanlar .

 2. Veli Karakus diyor ki:

  Ya Bursa gibi köklü bir şehri geziyorsunuz, yaptığınız videoları montajlarken ecnebi müziği ekliyorsunuz. Bu yaptığınız kadim şehre hakarettir. Şiddetle ve esefle kınıyorum. Ayıptır.

 3. Neriman Durmaz diyor ki:

  Sen asil yerlere gitmemissin git hürriyet te orda küçük dar hürriyet corbcisi var git oraya bak nasıl çorba var husnuyu nasıl yerin dibine sokuyor.git tuzpazarina kardeşler pidecisin var cantil ye orda .garajda Uludağ kebacisina git orda hakiki İskender ye

 4. Neriman Durmaz diyor ki:

  Paçacı Hüsnü beş para etmez dumenci uckiyatcidir yalancilar yaptığı çorba itin önüne yal koyarmis gibi .bide utanmadan 20 TL civarında fiyat satıyor lar ulan 10 TL Bursa'da husnuyu cebinden cikarcak bir dünya çorbacı var has…. gitsin

 5. zytv diyor ki:

  Merhaba elinize emeğinize sağlık ama videoda köşede bir yerde gidip gösterdiğiniz her mekanın açık adresi telefonu 1 kişilik ortalama fiyat ve sizin oradaki favoriniz veya mekanın en beğenilen favori yemeği olursa daha bilgilendirici ve daha kaliteli içerikler ortaya çıkar.Saygılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.