Bu makalenin bilgileri bursada mıhlama yapan yerler ile ilgili olacaktır. bursada mıhlama yapan yerler hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Bursa’da Yüz Yıllardır Örülen Sepetlere Rağbet Arttı makalesinde hometown-inn.com ile bursada mıhlama yapan yerler’yi keşfedelim.

Bursa’da Yüz Yıllardır Örülen Sepetlere Rağbet Arttı içindeki bursada mıhlama yapan yerler ile ilgili bilgilere ayrıntılı olarak genel bakış

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için bursada mıhlama yapan yerler dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlama arzusuyla, Kullanıcıların İnternet’e en doğru şekilde bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Kahvaltı Mekanları İstanbul Kahvaltı Yerleri Başakşehir Saklıbahçe | kocaeli de kahvaltı yerleri hakkındaki bilgilerin ayrıntılı olarak özeti

Konuyla ilgili bazı bilgiler bursada mıhlama yapan yerler

Bursalı sepet ustası, bu tarihi mesleğin kaybolmaması için evini atölyeye çevirdi. İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: ► Çocukluğunda dedesinden öğrendiği sepet örme işini bırakıp uzun yıllar işçi olarak çalışan Halil İbrahim Yıldırım, yıllar sonra başlayan sepet örme işine geri döndü. Bursa’da emekli olduktan sonra üç usta, vatandaş olarak doğal ürünlere yöneldi. . Bursa’nın farklı yerlerinden ve diğer şehirlerden birçok sipariş almaya başlayan usta, bu mesleği kaybetmemek ve talebe ayak uydurabilmek için evini atölyeye dönüştürdü. Sabahtan akşama kadar evinde sepet dokuyan Halil İbrahim Yıldırım, günde 10 adet ürettiği sepetleri 25 liraya satıyor. Sepet yapımında çam, kestane ve fındık ağaçlarını kullanarak tamamen doğal ürünler üretmektedir. Bu doğal sepetlerde saklanan ürünler daha uzun süre bozulmadan muhafaza edilebilmektedir. Bu işi köylerindeki dedelerinden öğrendiğini belirten Halil İbrahim Yıldırım, “Yıllarca bu işi yaptım. Çantalar yaygınlaşmaya başlayınca sepet satışları da bitti. Şehre taşındım ve işçi olarak çalıştım. Emekli olduktan sonra vakit geçirmek için evde yapmaya başladım. Son yıllarda insanların doğal ürünler talep etmeye başlamasıyla sepet satışlarında önemli bir artış olmuştur. Sabahtan akşama kadar bu işi yapmaya başladım. Günde 10 sepet örüyorum. Bu sepetleri 25 liraya satıyorum. Bursa’nın her yerinden siparişler geliyor. Bu işi yapacak sadece üç usta kaldı. Bu işin unutulmasını istemiyorum” dedi. #haber #sondakika #gündem #sepetustası ============================ ======= İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi ► İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri ► ► ► ► İhlas Haber Ajansı hakkında İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için ► .

SEE ALSO  Hayat Şarkısı 42.Bölüm | Tehlikeli bir durum yok... | bebek kahve mekanları ile ilgili güncellenmiş bilgileri kapsama

Bazı fotoğraflar bursada mıhlama yapan yerler hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Bursa’da Yüz Yıllardır Örülen Sepetlere Rağbet Arttı
Bursa’da Yüz Yıllardır Örülen Sepetlere Rağbet Arttı

Görüntülediğiniz Bursa’da Yüz Yıllardır Örülen Sepetlere Rağbet Arttı hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Ardından, Hometown Inn her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla içeriği okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Beyaz Ocakbaşı Lezzetleri | bursa ocakbaşı meyhane hakkında en eksiksiz içeriği sentezleyin

Yeni bilgi için burayı tıklayın

bursada mıhlama yapan yerler ile ilgili bazı öneriler

#Bursada #Yüz #Yıllardır #Örülen #Sepetlere #Rağbet #Arttı.

Haber,İhlas Haber Ajansı,iha,Ihlas News Agency,son dakika,iha youtube,haberler,gündem,sepet,örgü sepetleri,sepetcilik mesleği,seper örme ustası,sepet örme işi,Halil İbrahim Yıldırım,emekli,işçi.

Bursa’da Yüz Yıllardır Örülen Sepetlere Rağbet Arttı.

bursada mıhlama yapan yerler.

bursada mıhlama yapan yerler içeriğiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn ‘ın bursada mıhlama yapan yerler içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.