Makalenin içeriği bursada nerede ne yenir hakkında açıklığa kavuşacak. bursada nerede ne yenir ile ilgileniyorsanız, bu Bursa'daki bulutlar alamet mi, teknolojik oyun mu? Ercan Han Üşümez'den dikkat çeken sözler! makalesinde hometown-inn.com ile bursada nerede ne yenir’yi keşfedelim.

Yeni güncellenen Bursa'daki bulutlar alamet mi, teknolojik oyun mu? Ercan Han Üşümez'den dikkat çeken sözler! içindeki bursada nerede ne yenir ile ilgili içeriğe genel bakış

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, sizin için daha değerli veri için bursada nerede ne yenir dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Yapmayan Kalmasın! | Gerçek Çikolatalı Islak Kek Nasıl Yapılır? - Arda'nın Mutfağı | Yeni güncellenen hamburger ekmeği tarifi arda nın mutfağı ile ilgili içeriği kapsar

Paylaşım konuyla ilgilidir bursada nerede ne yenir

What’s Up What’s Up youtube kanalına konuk olan Ercan Han Üşümez dikkat çekici açıklamalarda bulundu… #ErcanHanÜşümez #Tesla #Hatay #Bursa #NeVarNeYok Youtube Kanalına Abone Olmak İçin Ne Var: Ne Var Ne Yok | Instagram: Yenilikler | Twitter: Yenilikler | Facebook: .

Bazı resimler bursada nerede ne yenir hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Bursa'daki bulutlar alamet mi, teknolojik oyun mu? Ercan Han Üşümez'den dikkat çeken sözler!
Bursa'daki bulutlar alamet mi, teknolojik oyun mu? Ercan Han Üşümez'den dikkat çeken sözler!

Okuduğunuz Bursa'daki bulutlar alamet mi, teknolojik oyun mu? Ercan Han Üşümez'den dikkat çeken sözler! içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, aşağıdaki her gün HometownInn güncelleme yapan diğer bilgileri keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  BURSA KEBABI YEMEMİZ LAZIM ARKADAŞLAR | iskender bursa nerede yenir hakkında yeni güncellenen bilgileri kapsama

Daha fazla haberi burada görün

bursada nerede ne yenir ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Bursa39daki #bulutlar #alamet #teknolojik #oyun #Ercan #Han #Üşümez39den #dikkat #çeken #sözler.

nvnyol,türker,akıncı,türkerakıncı,türker akıncı,beyaztv,hd,izle,bugün,nevarneyok,ne var ne yok,beyaz,türkçe,popüler,trend,program.

Bursa'daki bulutlar alamet mi, teknolojik oyun mu? Ercan Han Üşümez'den dikkat çeken sözler!.

bursada nerede ne yenir.

bursada nerede ne yenir bilgisiyle HometownInn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. hometown-inn.com bursada nerede ne yenir hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Hayriye Uludas diyor ki:

  Ahmed Yesevi Ahir zaman hocalarını çok güzel anlatmış.Tamda devir o devirdir.Sorulacak hoca, yok denecek kadar azdır.
  Allah Kuranda oku diyor dinle demiyor.Bırakın zamane hocalarını dinlemeyi.Kendiniz okuyun,arapça değil ,anladığınız dilden ,onlara cömert olan Allah sana cimri mi? Hiç akletmezmisiniz?
  Ercan hocaya teşekkürler.

 2. öle ole diyor ki:

  ahhhaaaa ı Tesla türk falan değil salavdor dalı ise en yakın arkadaşını öldurmus ve hicbirzaman pişmanlık duymamış bir akıl hastasidir…teâlânın zaten babası dindar bir rahip ve sirptir.sirplarda tarihte devisirlmekten ve Osmanlı'dan nefret ettikleri için Türkleride sevmezler bu hala böylede devam eder..bu adam elinde kanitlar yok masal anlatır gibi tarihte bunlar yaşandı onlar yaşandı .gizli bı zaman makinası çıkarıp gittinde konuşmaya şahid falan olduysan bilmem gerisi ise palavra .artık yeter yasa valla sıkıldık belgelerle gel anlatımlarla değil söz değil kanıt olarak tarihi bir yaziya bakarım ben…Atatürk'ün kaleminden hemde

 3. Yaşar Horata diyor ki:

  12 dakikalık programın 10 dakikasında sen konuşuyorsun.. Sunucu kardeşim..Müsaade et de,misafirimiz konuşsun…

 4. tikimiki maki diyor ki:

  Posovan
  Otac Nikole Tesle je bio pravoslavni svestenik zvao se Milutin Tesla i bio je Srbin. Rodjen je u Raducu nekadasnjem austriskom carstvu u pravoslavnoj svestenickoj porodici.
  Majka Nikole Tesle bila je Srpkinja Georgrina Djuka Tesla takodje iz pravoslavne svestenicke porodice.Znaci i otac i majka Nikole tesle su pravoslavci Srbi iz svestenickih porodica.
  Nazalost vecinu Tesline porodice pobile su ustase za vreme drugog sveckog rata.

 5. Şerife AKSOY diyor ki:

  Bir çok hocadan daha aydınlatıcı konuşmuş. Bizim hocalara çocuklar derin bir soru sorunca buralara inersen kafayı yersin deyip çocukları cevapsız bırakıyor. Sonra gençler ataizme yöneliyor diye feryat ediyolar hutbede. Diyanet geçsin artık klasik eski konuları tekrar tekrar anlatmayı. Hem kuran ilmi hemde bilimle anlatıcaklar

 6. mayana1950 diyor ki:

  Kıyamet koptu, görmüyoruz. Şeytanın sunduğu allı pullu zehirli elmayı yedirdik çocuklarımıza, 2005 de zokayı müfredattan bilimi kaldırarak yutmaya başladık. Bütün sembolleriyle geldiler, kitaplardaki karikatürlerde bile kendilerini gösterdiler ve yuttuk. Yutulan çocuklarımızı şu anda araya giren oyun reklamlarında görmektesiniz, hep aşağıya boşluğa düşüyorlar. Yeni bir hikaye kitabı (2023 baskı) ilkokulda ödev veriliyor, EYVAH RAMAZAN KAYIP adı, internette görseline ve özetine baktım, gerçekten eyvah!

 7. Medulla 24 diyor ki:

  Kuran tüm insanlığa gelmiştir peki bu depremler neden avrupa veya amerika kıtasında olmuyor neden müslümanlar felaket yaşıyor yada kim yapıyorsa bunu böyle olması yuce allah engelemezmi kötü insanlar başarıya mi ulasacak

 8. Semi Evren diyor ki:

  Tesla 72 yaşındaydı, 82 değil, Atatürk'le buluştuğu zaman, tarihe bakın lütfen!
  Bi de küpe takmış makyaj var yüzünde… hoşlanmadım! ciddi dinliyemedim….

 9. Bilge S diyor ki:

  Yahu nerden buluyorsunuz bu tipleri teslanın babatarafından türk oldugu nerden çıktı tabii benim büyük amcamdı biri çıkıyor amerikan gemisinin bayragından mana çıkartıyor hatay ayın hattı anlamı çıkartmazmı esas antakya bizim millet degişdirdi hatay yaptı kimi çıkıyor ayasofyada boyut kapısı var diyor kimi şahmeranı gördügünü anlatıyor bunları bilecek kadar gücünüz varsa savaş olacak korkmayın biz enercimizle yeneriz deyin depremleri durdurun böyle hikayelerle milleti gerizekalı yaptınız birde hocam demezlermi

 10. Kadir Dalmis diyor ki:

  Heee Anasıda Enver Paşaya aşıktı ! Hain herif niye gidip onlara deprem Silahı yapmış . Kuran kullanmaktan vaz geçin artık . Kuand yazıyor kendini haklı çıkarmaya matuf alçakca bir harekettir.

 11. Selçuk Çankaya diyor ki:

  Tesla 4.boyut negatife hizmet eden asla türk olmayan çokta iyi biri değil. İnsanları yanlış bilgilerle şaşırtmayın.

 12. Murat Es diyor ki:

  ….BİR KATRİLYON DOLAR ZARAR……

  ABD nin ünlü araştırmacı yazarlarından
  John Smithji Türkiye nin bu depremde
  1 katrilyon DOLAR kaybettiğini açıkladı Ünlü araştırmacı yazar Smithji küresel üst aklın İlk önce haarp silahı ile deprem fayının kırıldığını ana karanın 5 ile 7 metre arasında yer değiştirildiğini söyleyen Smithji Türkiye nin 2023 de çıkaracağı Doğal gaz ve petrolün yeraltı akarsuları ile başka yerlere taşındı dedi Küresel üst aklın kim oldukları malum
  Türkiye nin dünyanın bir numaralı ekonomisi olması böylelikle engellendi dedi

 13. Kelebekoya diyor ki:

  Atatürk tesla ile gizlice nerde buluşmuş? Tesla amerikada yaşıyordu Atatürk o zamanda kimsenin haberi olmadan amerikaya nasıl gitmiş? Bu mantık dışı.

 14. Ayhan Canturk diyor ki:

  Kardeşlerim bu deprem yapay bir deprem.1999 daki deprem gibi. Orda da yine amerikan savaş gemileri ve deniz altısı varmış..ve bu depremler nedense hep gece 3 4 te oluyor en derin uykudayken.  İstanbulda kasım 23, 13 Aralık , ve 2 şubat Kağıthane depremi yine gece 3 te oluyor. Bunlar asla tesadüf değil. Amerika harp  gemisi ile yapay olarak yaptı. Amerika Türkiyenin 1. Düşmanıdır. Çok uyanık olmalıyız. 16 Amerikan üssü hemen kapatılmalıdır. 20 tane deprem videoosu izledim Japonya da deprem ile ilgili hepsi gündüz olmuş. Bizdekiler akşam 12 1 gibi bile değil. Tam uykunun en derin olduğu saatte gece 3 4 te bunlar yapay deprem. İlk 3 defa İstanbulda denediler 2 defa . Yapamayınca gemiyi boğaza getirip yerin altına 12 km ye torpido gönderdiler fay hattını patlatıp deprem yapmak için. Zaten Kağıthane herkes bir patlama sesi  duyduk deprem değildi dediler. Artı nato cuma günü resmi sitesinde Türkiye iyi cumalar hafta sonununuz muhteşem olsun diye bir yazı yazmış. Resmen bizimle dalga geçiyorlar. Hala iPhone alan varsa  iyi düşünsün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.