Bu makalenin içeriğinde cafe au lait ele alınmaktadır. cafe au lait hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Café-au-lait spots makalesinde cafe au lait hakkında bilgi edinelim.

cafe au lait ile ilgili genel bilgiler en ayrıntılı Café-au-lait spots

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için cafe au lait dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değere katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  blue Curacao | margarita içki nasıl yapılır ile ilgili yeni güncellenen bilgilerin özeti

Konuyla ilgili içerik cafe au lait

Bu, Neurofibromatosis Tip 1 ve McCune Albright Sendromu gibi durumlarda bulunan Café-au-lait lekelerinin sanal bir kara tahta taslağıdır. Bu açık erişimli öğretim oturumu için PEIR kaynağından nazikçe bağışlanan diyagramları gösteriyorum. ************************************************ ********************** Bu videoyu beğendiyseniz, düzenli güncellemeler ve haftalık öğretim videoları için lütfen kanala abone olmayı unutmayın. YouTube: www.youtube.com/doctorodonovan Instagram: @doctorodonovan Twitter: @doctorodonovan ********************************* *************************************** Bu videoların tamamı Dr O’ tarafından yapılmıştır. Donovan’ın boş zamanı. Tüm eğitim içeriğine erişim ücretsizdir, ancak bu öğretim kaynağını yararlı bulduysanız ve daha fazla eğitim içeriği oluşturması için ona bir kahve ısmarlamak isterseniz çok minnettar olacaktır! www.buymeacoffee.ee/doctorodonovan ******************************************* ****************************** Teşekkürler: Alabama Üniversitesi’ndeki PEIR kaynağının küratörü Dr Peter Anderson, “Doctor O’Donovan – Medicine Made Easy” tarafından oluşturulan açık erişim öğretim programının bir parçası olarak görüntülerin kullanılmasını nazikçe kabul eden Birmingham. Kaynaklar: 1. 2. Plensdorf S, Martinez J (Ocak 2009). “Yaygın pigmentasyon bozuklukları”. Amerikan Aile Hekimi. 79 (2): 109–16. PMID 19178061 3. Fitzpatrick’in genel tıpta dermatolojisi (8. baskı). New York: McGraw-Hill Medikal. s. Bölüm 141. ISBN 978-0-07-166904-7. 4. Morelli, JG (2013). GÜNCEL Tanı & Tedavi: Pediatri, 22e. New York, NY: McGraw-Hill. s. Bölüm 15: Cilt. ISBN 978-0-07-182734-8. 5. Feragatname: Video yalnızca bir eğitim kaynağı olarak tasarlanmıştır. Bu videodaki veya bu kanaldaki bilgiler, profesyonel girdilerin yerini alacak şekilde tasarlanmamıştır, bu nedenle herhangi bir tıbbi sorununuz varsa lütfen bir tıbbi sağlayıcıya danışın. Bu videoyu izleyerek hiçbir profesyonel ilişki kurulmaz. Dr. O’Donovan herhangi bir bireysel tıbbi tavsiye veremez. Tüm bilgilerin doğruluğu bireysel kullanıcı tarafından doğrulanmalıdır. Dr O’Donovan, videonun yayınlandığı sırada bilgisi dahilinde her zaman doğru olmasına rağmen, verilerin bireysel olarak yorumlanması konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. .

SEE ALSO  KAHVE DEĞİRMENİ TAŞI DİK OLUR | kahve değirmeni ankara ile ilgili tüm içerik yeni güncellendi

Bazı fotoğraflar cafe au lait ‘in içeriği ile ilgilidir

Café-au-lait spots
Café-au-lait spots

Okuduğunuz Café-au-lait spots hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Ardından, Hometown Inn her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla bilgi arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Yeni Rakı Cocktail: Pomegranate Highball | En iyi tekirdağ göbek rakısı ile ilgili genel bilgiler

Daha fazlasını görün

cafe au lait ile ilgili anahtar kelimeler

#Caféaulait #spots.

Café-au-lait spots,Café-au-lait,Dermatology,Medical School,Med Resident,Medical School Tutorial,OSCE,Neurofibromatosis Type 1,NFT1,McCune-Albright Syndrome,Macules,Skin changes in Neurofibromatosis.

Café-au-lait spots.

cafe au lait.

cafe au lait hakkındaki bilgilerle Hometown Inn güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Hometown Inn ‘ın cafe au lait içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. Imen diyor ki:

    I am 16 and my dermatologist told me I was too young to do laser bc my skin still stretching or something like that and that I have to wait until I’m 18 is it true? Oh and and it is on my face

  2. AJIT SINGH diyor ki:

    in army medical , officer give me a review medical in cafe Au lait. Only one birth mark ( cafe au lait ) on my chest. Sir in your opinion it's major problem or normal point .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.