Makalenin içeriği ordu çambaşı yaylası bungalov evleri hakkında açıklığa kavuşacak. ordu çambaşı yaylası bungalov evleri hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Çambaşı Yaylası’ndaki bungalov evlere ilgi makalesinde ordu çambaşı yaylası bungalov evleri konusunu netleştirelim.

Çambaşı Yaylası’ndaki bungalov evlere ilgi içinde ordu çambaşı yaylası bungalov evleri ile ilgili en eksiksiz içeriği kapsayan

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için ordu çambaşı yaylası bungalov evleri dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en ayrıntılı değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  OLBA | olba otel taşucu mersin hakkında yeni güncellenen bilgileri kapsama

Konuyla ilgili bazı bilgiler ordu çambaşı yaylası bungalov evleri

Ordu’da 2 bin rakımlı Çambaşı Yaylası’na Büyükşehir belediyesi tarafından yaptırılan ahşap bungalov evler, yerli ve yabancı turistlerin yanı sıra doğaseverlerin de ilgisini çekiyor. Kar motosikleti ile ulaştıkları özel tasarım bungalov evlerde konaklayanlar, kış güzelliğinin yaşandığı yaylanın eşsiz manzarasının da keyfini çıkarıyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından, bölgenin önemli turizm merkezlerinden biri olan denizden 2 bin metre yükseklikteki Çambaşı Yaylası’na 2’si süit, 10’u standart olmak üzere 12 adet ahşap bungalov ev inşa edildi. Kent. Bölge turizmine katkı sağlamak amacıyla inşaat aşaması ve çevre düzenlemesinin tamamlanmasının ardından hizmete açılan bungalov evler, kısa sürede yerli ve yabancı ziyaretçilerin beğenisini kazanıyor. Şehir gürültüsünden ve iş stresinden uzaklaşmak isteyen tatilcilerin ilgi odağı olan özel tasarım evler, doğa severler tarafından da tercih ediliyor. Kar motosikleti ile ulaştıkları bungalov evlerde konaklayanlar, kış güzelliğinin yaşandığı yaylada eşsiz manzaranın da keyfini çıkarıyor. Eşsiz tasarımıyla dikkat çeken bungalovlar özellikle tatil günlerinde kalabalık oluyor. ‘BUNGALOWLARA 5 YILDIZ GÜZEL’ Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, bungalov projesinin sadece Türkiye’de değil dünyada da ses getirdiğini belirterek, “Kış turizmini Türkiye’de geliştirmek için çalışmalarımız her yönden devam ediyor. Ordu ve Ordu’yu her mevsim yaşanabilir kılmak. . Bu kapsamda Ordu’nun yaz kış gözde mekanlarından biri olan Çambaşı Yaylası’na bungalovlar yaptık. Burası özenle tasarlanmış. Bungalovlar masal gibi. Rahatlığa diyecek yok. Bungalovların faaliyete geçmesiyle 7’den 70’e herkes büyük ilgi gösterdi. Sadece Türkiye’den değil dünyadan da buranın nerede olduğunu soruyorlar. Mayıs ayına kadar tüm rezervasyonlarımız dolmuştur. Bu nedenle yoğun talep üzerine yeni bungalovlar ekleyeceğiz. Her şeyiyle mükemmel bir çalışma. Bungalovlara not vermem gerekirse 5 yıldız da benden olsun” dedi. ‘VERDIĞIMIZ SÖZLERİ TUTUYORUZ’ Çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini anlatan Başkan Güler, bungalovlar adına verilen sözlerin yerine getirildiğini kaydetti. şehirlerin tek tek tutulduğunu ifade ederek, “Çambaşı Yaylamızda 5 yıldızlı otel çalışmalarımız devam ediyor. Kaba inşaatı tamamlandı ve 5. kata ulaşıldı. Ardından çevre düzenleme çalışmalarına başlanacak. Burada gölet çalışmalarımız devam ediyor. Ordu projelerimizle marka şehir olma yolunda hızla ilerliyor. Verdiğimiz sözleri tutuyoruz” dedi. #haber #gündem #son dakika.

SEE ALSO  baba motel | En doğru baba motel hakkında tüm bilgiler

Bazı resimler ordu çambaşı yaylası bungalov evleri konusuyla ilgilidir

Çambaşı Yaylası’ndaki bungalov evlere ilgi
Çambaşı Yaylası’ndaki bungalov evlere ilgi

Görüntülediğiniz Çambaşı Yaylası’ndaki bungalov evlere ilgi hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, Ardından Hometown Inn her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla makale bulabilirsiniz.

SEE ALSO  Yalova İslami Oteller Fiyatları | yalova islami pansiyonlar hakkında en iyi bilgiyi kapsama

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

ordu çambaşı yaylası bungalov evleri ile ilgili anahtar kelimeler

#Çambaşı #Yaylasındaki #bungalov #evlere #ilgi.

dha,demirören haber ajansı,dha canlı,son dakika,güncel haber,haber,haberler,günün özeti,haber burada,haber ajansı,canlı haber,haber bültenleri.

Çambaşı Yaylası’ndaki bungalov evlere ilgi.

ordu çambaşı yaylası bungalov evleri.

ordu çambaşı yaylası bungalov evleri hakkındaki bilgilerle Hometown Inn sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn ‘ın ordu çambaşı yaylası bungalov evleri içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir