Bu makale aperol hakkında tartışma sağlayacaktır. aperol ile ilgileniyorsanız, bu Campari vs Aperol: What's the Difference? makalesinde aperol hakkında bilgi edinelim.

Campari vs Aperol: What's the Difference? en iyi aperol ile ilgili genel bilgiler

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  Moscow Mule Caneca para Drinks MOSCOWCUPS #shorts | moscow mule tarifi ile ilgili en iyi bilgiyi özetleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için aperol dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz değeri sağlamayı umuyoruz, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı bilgiler aperol

Campari ve Aperol arasındaki farkı soran çok sayıda istek alıyoruz. Chris, her birinin benzersiz özelliklerini, bunların kokteyllerde ne zaman ve nasıl kullanılacağını inceliyor ve her biri için 1 tarif gösteriyor. SPOILER: Campari lezzet açısından daha cesur, Aperol ise daha fazla şekerle daha hafif. Campari ve Aperol: Gran Classico ve Cappelletti’nin zanaat versiyonları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bonus bölümüne uğrayın! Bölümler 0:00 Giriş 0:58 Malzemeler, Benzerlikler ve Farklılıklar 3:13 Ne Zaman ve Nasıl Kullanılır 5:21 2 Tarif 6:10 Bonus: Gran Classico & Cappelletti

SEE ALSO  Heineken Zero Non Alcoholic Beer Review | heineken alkolsüz bira hakkında en doğru genel bilgiler

Bazı resimler aperol hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Campari vs Aperol: What's the Difference?
Campari vs Aperol: What's the Difference?

Okuduğunuz Campari vs Aperol: What's the Difference? içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından HometownInn Güncelleme Güncellemesi’ni hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Meyveli Soğuk Soda Yapımı | Kendin Yap | meyveli bira ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi özetleyin

Burayı tıklayın

aperol ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Campari #Aperol #What39s #Difference.

[vid_tags].

Campari vs Aperol: What's the Difference?.

aperol.

aperol içeriğiyle HometownInn ‘ın size verdiği içerikle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com aperol hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Jakub Cygan diyor ki:

  Hi, thanks for the good informative video, just some friendly advice: I know it's en vogue in vlogs to leave some "bloopers" in the video, but honestly, unless those cutaways are in any form entertaining, they become rather annoying to watch (like ones voice cracking due to a dry throat. who cares.), leave only those in that are really funny or bring additional interesting info

 2. Katie O'B diyor ki:

  thank you for this I’ll try Gran Classico. Thank you for letting us know that the others naturally flavored with Carmine as well. I look forward to trying them I’m very allergic to Campari & Aperol & they’re so tasty.

 3. Gabriele Pastore diyor ki:

  “Select” is another great option for Spritz and my personal favorite. I feel like it has more bitter/sweet balance than both Campari and Aperol. Spritz with Select is 99% of the times found in Venice, or places that want to offer something uniquely Venetian anywhere else.

 4. M. M. diyor ki:

  I just tried my first Negroni that my bartender friend made for me. He has a big fat book about the history of various cocktails and their ingredients. Coincidentally my sister recently moved to Italy. She suggested I try the Campari Spritz and the Aperol Spritz, and then let her know what I think. But this video was a great introduction!

 5. L Jackman diyor ki:

  I'm either going to try an aperol campari or get a bottle of Gran Classico. I'm a vegan which means Campari sadly isn't an option, so I've never been able to try a Negroni

 6. P. C. diyor ki:

  Campari and I go way back, my favorite since the mid 80s. I grew up in Germany, where Italians have restaurants in every town. Love that bitter taste of Campari! When I was younger, I would drink it with orange juice. Now I prefer it with soda (not that I drink it that often).

 7. pexxos1 diyor ki:

  Why would you refer to ANY Italian liqueur as "Presbyterian?" I will call a priest and exorcise any and all Calvinist tendencies in that cocktail.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.