Bu makale şırnak meşhur şeyleri hakkında tartışma sağlayacaktır. şırnak meşhur şeyleri için arama yapıyorsanız, bu Cizre'de Gezilecek ve Görülecek Yerlerin Tamamı – Cizre, Şırnak makalesinde şırnak meşhur şeyleri’yi Hometown Inn ile netleştirelim.

En eksiksiz Cizre'de Gezilecek ve Görülecek Yerlerin Tamamı – Cizre, Şırnak içinde şırnak meşhur şeyleri ile ilgili içeriğin özeti

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için şırnak meşhur şeyleri dışında bilgi ekleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Antalya da Neler Yapılır ? 3 ) Mağaralı Koy / Finike | En doğru finike mağaralı koy hakkında genel bilgi

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir şırnak meşhur şeyleri

Şırnak’ın en büyük ve en güzel semtlerinden biri olan hatta en güzel semtlerinden biri olan Cizre’nin videosunu sizler için çektim umarım videoyu beğenirsiniz umarım Cizre’yi beğenirsiniz çünkü ben şahsen Cizre’yi ve Cizre halkını çok seviyorum , Havası çok sıcak ve misafirperver olduğu için Cizre’yi seveceğinize eminim. Mem û Zin, Kırmızı Medrese ve Ahmed El-Cezeri Türbesi, Nuh Türbesi, Mir Abdal (Abdaliye) Medresesi, Bırca Belek Parkı, Kasri Kasabası, Nuh Camii, Arasta Çarşısı gibi yerleri gezdim. Umarım beğenmişsindir. Videoyu izledikten sonra sizlerden videonun en ilgi çekici yeri hakkında yorum yapmanızı rica ediyorum ayrıca kanalıma henüz abone olmamış olanlar için de daha yolun başında olduğum için sizlerle birlikte seyahat edeceğiz. eğlenin ve öğrenin, güvende kalın, Tanrı korusun. Saygılarımla. Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın: Kanalıma abone olun Whatsapp grubuma katılın: Sri Lanka videoları: Endonezya videoları: İran videoları: Hindistan videoları: Maldivler videoları: Türkiye videoları: Özbekistan: videolar : Kırgızistan videoları: Tüm videolarım: SOSYAL MEDYA: Instagram: Facebook: Twitter: Web sitem: e-posta adresim: info@gezginbiradam.com Herkese merhaba, ben Yavuz Akkurt, 2002 yılından beri dünyanın farklı bölge ve ülkelerini geziyorum, dolaşıyorum. etrafında ve eğlenmek. Kanalıma Macera ve Aksiyon Dolu Belgesel Videoları, Tatil, Seyahat ve Vlog tarzı Seyahat Videoları, İlginç Mutfak ve Yemek Videoları, ilginç insanların ve ilginç yaşam tarzlarının videoları ekliyorum, bazen cenaze çekiyorum, bazen düğün merasimleri çekiyorum, Kendi tarzımda şakalar yaparım. İnsanlarla sohbet ediyorum amacım eğlenmek ve eğlendirmek, umarım videolarımı beğenirsiniz, izlediğiniz için teşekkür ederim, benimle kalın çünkü daha yeni başladık. ✔️ “Bugün yapabiliyorken gezin ve görün, yoksa yarın çok geç olabilir.” 💚 Çalışmalarımı yakından takip eden ve abone olan herkese sonsuz teşekkürler. 🕕 Her Çarşamba ve Cumartesi yeni videolar Youtube kanalımda olacak, bildirimleri açmayı unutmayın. @Gezgin Adam #Cizre​ #Cizîra Botan #Cizîr .

SEE ALSO  ERDEK YENİ YÜZÜYLE YAZA HAZIR... | erdek de ne yenir hakkında en doğru genel bilgiler

şırnak meşhur şeyleri hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

Cizre'de Gezilecek ve Görülecek Yerlerin Tamamı - Cizre, Şırnak
Cizre'de Gezilecek ve Görülecek Yerlerin Tamamı – Cizre, Şırnak

Görüntülediğiniz Cizre'de Gezilecek ve Görülecek Yerlerin Tamamı – Cizre, Şırnak içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, her gün HometownInn güncellemesini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

SEE ALSO  ANTALYA DA ÖĞRENCİ OLMAK / EV - APART - ULAŞIM - SOSYAL AKTİVİTELER | Yeni güncellenen konyaaltı apart fiyatları hakkındaki bilgilere genel bakış

Daha fazlasını burada görün

บşırnak meşhur şeyleri ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Cizre39de #Gezilecek #Görülecek #Yerlerin #Tamamı #Cizre #Şırnak.

cizre,şırnak,Cizîra Botan,Cizîr,Cezire,Mem û Zin,mem-u zin,mem u zin,nuh nebi,nuh peygamber,noah ark,nuhun gemisi,cizre kalesi,cizre şehir merkezi,cizreliler,cizre halkı,cızir,cızira botan,kırmızı medrese,ala cami,ala mescit,ahmed el-cezeri,mir abdal,medrese,gezgin bir adam,yavuz akkurt,gezgin yavuz akkurt,gezgin yavuz,gezi,seyahat,doğu,doğu anadolu,doğu anadolu bölgesi,güneydoğu,güney doğu anadolu bölgesi,kasrik,kasrik köyü,kasrik beldesi.

Cizre'de Gezilecek ve Görülecek Yerlerin Tamamı – Cizre, Şırnak.

şırnak meşhur şeyleri.

şırnak meşhur şeyleri hakkındaki bilgilerle Hometown Inn size daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. HometownInn ‘nin şırnak meşhur şeyleri içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Ayten Toker diyor ki:

  Biz İzmirliyiz Dünürlerimiz Cizreli..Biz Türk onlar Kürt ..Rabbim bu milleti birbirine kan döktürenlere 2cihanda Gün yüzü göstermesin.Tarih boyu geçmişte omuz omuza olan 2milletin EVLATLARININ YÜZÜNÜ HEPBİRLİKTE GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH.Cizrede biziz İzmirde biziz..Cizreye insanlarına Kucak dolusu Sevgiler

 2. ASO TV diyor ki:

  Atatürk silueti ne benzilmeside cahillikten öte değildir. Güneş dil teorisi nekadar ahmakça ise cudinin bir nevi heykellestirilmesi daha doğrusu bu şekilde uydurulmasi okadar ahmakçadir.

 3. ASO TV diyor ki:

  En eski ismi Karda Gazarta (Kürd Rahipliği) olan Cizre, Halife Ömer döneminde işgal edilmiş ve ismi ceziretul Ömer olarak değiştirilmiştir. Cezire arapça ada anlamına gelir. Dönemin yapısı ve yaklaşık 1980 lere kadar nehrin şehir etrafında dönmesi yani bir ada şeklinden olması nedeniyle Ömer'in adası denmiştir. Botanin merkezi olması nedeniyle Cizira Botan denmiştir. 4:28 deki gugi ismi yanlıştır. Gutiler tarafından İsa'nın doğumundan önce 4 bin yılında yapıldığı düşünülmektedir. Gutiler aynı dönemde yaşamış Mitanîler ile birlikte bir Kürd klanıdır. Bilimsel olarak bu şekilde kabul edilir. Hamidiye alayları döneminde Osmanlı lar tarafından sadece Hamidiye kışlası yapılmıştır. Daha doğrusu önceki yapı talan edilip üzerine eklenmiştir.

 4. Mahony diyor ki:

  Yalnız o sirik dediğin şeyin sarımsakla alakası yok sirik dediğimiz şey bir yabani ottur dağlar da yetişir. Ve peynir ile karşıtırilip adında anlaşıldığı üzere Sirig ù penir denilmektedir

 5. sofradaki lezzetler diyor ki:

  Keşke 2015 den beri sözü edilen hızlı trende yapılsa, cizreye çok değer katacak. Ticaretin aktığı en önemli yerlerden olacak ınşllh. Heralde trene uçan arabaların çıkışıyla başlarlar. Yapılışını havadan izleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.