Bu makale içeriğinde cosmopolitan içki hakkında konuşacak. cosmopolitan içki ile ilgileniyorsanız, bu Cosmopolitan Kokteyl Tarifi makalesinde HometownInn ile cosmopolitan içki’yi keşfedelim.

Cosmopolitan Kokteyl Tarifi içindeki cosmopolitan içki ile ilgili bilgileri en doğru şekilde sentezleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

SEE ALSO  Absolut Vodka Review Malayalam|Vodka Review 2022|VELLAMADI Malayalam|Drinking Video Malayalam|2022 | beluga celebration vodka fiyat hakkında yeni güncellenen bilgilerin özeti

Bu Hometown Inn web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için cosmopolitan içki dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

Konuyla ilgili paylaşım cosmopolitan içki

Malzemeler: 50 ml Mandalina Votka 50 ml Yabanmersini Suyu 1 Yemek Kaşığı Portakal Likörü 1 Yemek Kaşığı Limon Suyu Hazırlanışı: Malzemeleri shakera dökün ve bol buz ekleyin. Çalkalayıcıda iyice çalkalayın ve Martini bardağına dökün. Süslemek için bir tutam portakal kabuğu ve yaban mersini ekleyin. Daha fazla bilgi için: .

SEE ALSO  Nescafe Gold Espresso | Gerçek espresso'ya benziyor mu? | gold kahve faydaları ile ilgili en ayrıntılı bilgileri kapsayan

cosmopolitan içki hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

Cosmopolitan Kokteyl Tarifi
Cosmopolitan Kokteyl Tarifi

Okuduğunuz Cosmopolitan Kokteyl Tarifi hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, Ardından, her gün Hometown Inn güncellemesini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

SEE ALSO  Irish Coffee: Krema + Süt + Kahve + Viski | viskili kahve hakkında en iyi bilgileri özetleyin

Burayı tıklayın

cosmopolitan içki ile ilgili bazı öneriler

#Cosmopolitan #Kokteyl #Tarifi.

vodka,votka,cosmopolitan,kokteyl,cocktail,cosmopolitan tarifi,tarif.

Cosmopolitan Kokteyl Tarifi.

cosmopolitan içki.

cosmopolitan içki hakkında hometown-inn.com sağladığı bilgilerle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. cosmopolitan içkihometown-inn.com hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.