Bu makalenin bilgileri siirt in meşhur meyveleri tartışacak. siirt in meşhur meyveleri ile ilgileniyorsanız, bu Cumhurbaşkanı Erdoğan Saray'da en çok hangi yemeği yiyor? Emine Erdoğan anlattı makalesinde siirt in meşhur meyveleri’yi keşfedelim.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Saray'da en çok hangi yemeği yiyor? Emine Erdoğan anlattı içindeki siirt in meşhur meyveleri ile ilgili genel bilgiler ayrıntılı olarak

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  Tayland’a Gelmenin Maliyeti | tayland tatil maliyeti ile ilgili yeni güncellenen içeriğe genel bakış

Bu HometownInn web sitesi ile kendiniz için daha yararlı anlayış için siirt in meşhur meyveleri dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

siirt in meşhur meyveleri ile ilgili içerik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Siirt programında konuştu. Emine Erdoğan, akşam saatlerinde Beştepe Külliyesi’nden Tayyip Erdoğan’ın en çok hangi yemeği yediğini anlattı. #EmineErdoğan #TayyipErdoğan #Gıda Son dakika haberleri, günün güncel haberlerinden manşetler, canlı haber yayınları, siyasilerin değerlendirmeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın son dakika canlı açıklamaları, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Sedat Peker’in sallayan son dakika tweetleri gündem Açıklamalı videolar için kanalımıza abone olun. Sedat Peker’in son dakika açıklamaları: Özel Haber: 2021 Ekonomi Haberleri: Erdoğan’ın uyku ve hastalık haberleri: Meral Akşener’in açıklamaları ve İYİ Parti haberleri: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın son dakika konuşmaları, özet açıklamaları ve diğer haberler: .

SEE ALSO  ALANYA'DAN AYRILAMADIK | İncekum Tabiat Parkı'nda 8 Gün Kamp | alanya kamp hakkında en doğru bilgiyi özetleyin

Bazı fotoğraflar siirt in meşhur meyveleri ‘in içeriği ile ilgilidir

Cumhurbaşkanı Erdoğan Saray'da en çok hangi yemeği yiyor? Emine Erdoğan anlattı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Saray'da en çok hangi yemeği yiyor? Emine Erdoğan anlattı

Görüntülediğiniz Cumhurbaşkanı Erdoğan Saray'da en çok hangi yemeği yiyor? Emine Erdoğan anlattı hakkında haber okumanın yanı sıra, Ardından HometownInn her gün yayınladığı daha fazla içerik okuyabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

siirt in meşhur meyveleri ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Cumhurbaşkanı #Erdoğan #Saray39da #çok #hangi #yemeği #yiyor #Emine #Erdoğan #anlattı.

SEE ALSO  Elazığ denilince aklınıza ilk ne geliyor? | elazigin nesi meshur ile ilgili en ayrıntılı bilginin özeti

emine erdoğan,recep tayyip erdoğan,tayyip erdoğan,erdoğan,emine erdoğan kimdir,cumhurbaşkanı erdoğan,recep tayyip erdoğan kimdir,cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan,erdoğan azerbaycan,emine erdoğan akşener,emine erdoğan (person),emine erdoğan stk,emine erdoğan yaş,emine erdoğan boy,emine erdoğan abd,emine erdoğan nerde kalmıştık,emine erdoğan ödül,emine erdoğan togemder,emine erdoğan eski hali,meral akşener emine erdoğan,emine erdoğan siirt.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Saray'da en çok hangi yemeği yiyor? Emine Erdoğan anlattı.

siirt in meşhur meyveleri.

siirt in meşhur meyveleri içeriğiyle Hometown Inn güncellemelerinin size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. hometown-inn.com siirt in meşhur meyveleri hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Sevil Avcı diyor ki:

  Bu saydığım yiyeceklerin ve daha onlarcasinin sadece adı kaldı.emeklinin alma şansı kalmadı.sizler bizlerin vergileriyle saltanat sürdüğünüz sarayın sofralarında catlayincaya,patlayınca kadar yiyin.padişahım.ama hakkımızı helal etmiyoruz bunu bilinde öyle yiyin.

 2. Sevil Avcı diyor ki:

  Ramazanda ne yemeyi düşünüyorsunuz ey saray ahalisi ,sofranizin resmini atında biz tebanizda kemal sunalin bir filminde restoranın vitrininde kızaran piliclere ekmek bastığı gibi bizlerde sizin sofranizdakilere ekmek basalim.zira bugün çarşıya çıktım.kıyma markette 110 ,kasapta 135 .bonfile 240 – 260 ,pastırma,sucuk ,hurma,kuruyemiş kaşar ,yenilebilir ucuz peynir ,en ucuz balık 50-60 TL,tavuk 60-70 daha sayayimmi ? Yüreğiniz dayanmaz diyeceğim ama zaten merhametiniz olsaydı eğer fakirin En lüks Ramazan lezzeti pidenin 6-8-9 olmasına izin vermezdiniz.komşusu açken ,kendisi tok olanlarla ilgi hadisi keşke hatirlayabilseydiniz.

 3. Selman Yıldırım diyor ki:

  Sizler başınızı secdeye koyduğunuzda Rabbinize şöyle deyin. Allahım biz sarayda altın musluklardan abdest alıp senin namazını kılıyoruz etrafımızda hizmetçilerle birçok çeşit yemekler yiyebiliyoruz. Ve etrafımızda birsürü korumayla can güvenliğimizi de sağlatıyoruz. ACABA SENİN PEYGAMBERİN SARAYLARDA YAŞAYIP BİNBİR ÇEŞİT YEMEKLER YİYİP RAHAT YATAKLARDA DA UYUDUMU BİZ ONUN YOLUNDAN GİDİYORUZ BİZ KENFİMİZE ONUN ÜMMETİYİZ DİYORUZ. deyin Allaha bakkalım ne diyecek. VALLAHİ PEYGAMBER EFENDİMİZ ŞÖYLE BUYURDU eyy Ebubekir bırak onlar bu dünyada sefa sürsün herşeyi yeyip içsin sofralarında kuş sütü bile olsun. Amma Biz ahirette ebedi sefa süreceğiz. Onlar ise bu dünyada sefa sürecekler. Onlar ahiretin fakirleridir diye buyurdu

 4. hd diyor ki:

  Emine hanıma soru geliyor. Ben karadeniz yemegini yemeyi sevdim diyor. Tayyip Bey kayın validem akrabalar güzel yapardı diyor… demekki emine hanım yemek yapmıyor :))

 5. ali erdoğan diyor ki:

  HALK EŞŞEK VE KOYUN OLUNCA BU HIRSIZLAR DAHA ÇOK SARAYLARDA YAŞAYIP, EN GÜZEL YEMEKLERİ YERLER !!! KÖLE AĞAYA SORMUŞ DEMİŞKİ AĞAM BENİM KÖLELİĞİM NE ZAMAN BİTECEK ? AĞADA DÖNÜP KÖLEYE DEMİŞKİ EŞŞEKLİĞİN BİTTİĞİ ZAMAN !!! İŞTE TÜRK MİLLETİNİN DURUMU AYNI BÖYLE !!!

 6. Ahmet Kasli diyor ki:

  Çoluk çocuğun hele hele yetimin hakkını yiyen kolay can veremez derlerdi atalarım. Yiyin efendiler. Siz itibardan tasarruf olmaz derken, çocuğunu soğukta aç yatıran anababaların, çaresizlikten canına kıyanların acısı dağlasın yüreğinizi. "Parmağımdaki alyansından başka servetim varsa bilin ki çalmışımdır" sözlerini unutmadık. Hesabı sandıkta sormak hakkımız…

 7. Saltik Avci diyor ki:

  ülke mutfağında yangın var . Kime neyin masalını anlatıyorlar. Beştepe de altın varaklı çeşmeli mutfakta porsiyonlarınızı küçültün turfanda sebze meyve almayın ekonomimize katkıda bulunun diye ahkam kesen Akp förs leydisine bune pehriz bune lahana turşusu demek geliyor içinden Allah bu milletin yardımcısı olsun diyorum

  .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.