Makalenin konusu daima resort hotel antalya kemer tartışılacak. Kemer

Daima Biz Hotel

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, sizin için daha değerli veri için daima resort hotel antalya kemer dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Denize Sıfır İçmeler Marmaris Otelleri | Hotel Gölmar Beach | Yeni güncellenen gölmar beach ile ilgili içeriğe genel bakış

Konuyla ilgili bazı bilgiler daima resort hotel antalya kemer

Daima Biz Hotel Antalya Kemer Kiriş’te bulunan Daima Biz, 525 oda ve 1050 yatak kapasitesine sahiptir. 60.000 metrekare alan üzerinde 4 katlı 5 bloktan oluşan tesis 2011 yılında hizmete girmiştir.

SEE ALSO  HOTEL MERİ FETHİYE - SHOW TÜRK EKOSHOW (21.06.2015) | fethiye meri hotel ile ilgili en ayrıntılı bilgileri kapsayan

Bazı fotoğraflar daima resort hotel antalya kemer hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Daima Biz Hotel | Kemer | Tatilvitrini.com
Daima Biz Hotel | Kemer | Tatilvitrini.com

Görüntülediğiniz Daima Biz Hotel , Ardından, günlük güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla konu arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

daima resort hotel antalya kemer ile ilgili birkaç öneri

#Daima #Biz #Hotel #Kemer #Tatilvitrinicom.

SEE ALSO  Kayseri Merkezden Toplu Taşıma İle Kayağa Gittik İşte Detaylar | En alakalı erciyes otel transfer ile ilgili içeriğin tümü

daima,biz,hotel,otel,otelleri,oteller,kemer,kiriş,kemer otelleri,resort,tatil,vitrini,tatilvitrini,antalya,antalya otelleri,televizyonu.

Daima Biz Hotel | Kemer | Tatilvitrini.com.

daima resort hotel antalya kemer.

daima resort hotel antalya kemer hakkındaki bilgilerle Hometown Inn ‘ın sağladığı bilgilerle, daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını, bunun sizin için yararlı olacağını umuyor.. hometown-inn.com ‘ın daima resort hotel antalya kemer içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Eylül Kutlu diyor ki:

  otelde 4 gün 5 gece kaldık berbattı ne yemekleri güzel ne hijyeni herşey berabettı odalari normal suyla çekpasla 1 dakika da silip çıkmaktan başka bişey yapmiyolar havlular kirli odalar aşırı pis yemeklere gelicek olursak bi tane patates kızartması bile yapmiyorlar gözü kapali yemekleri yapıp sunduklarını düşünüyorum sinek bar da 4 gündür düzgün pişmemiş mücver var bu kadar kötü olamaz bi hamur kızartıp verseler en azindan insanları karnı doyardı animasyon ekibinden başka hiç bişeyden memnun kalmadık

 2. Özden Coskun diyor ki:

  Kesinlikle gidilmemesi gereken bir otel, nasıl 5 yıldız almış inanamıyorum, herşey dahil sistemden haberleri yok, türk kahvesi 15 lira, dondurma ücretli, restaurant berbat, yemekler bozuk ve kokuyor, odalar pis, telefon çalışmıyor, çalışanlar saygısız ve asık suratlı, 5 yıldızlı hiçbir otelde görmediğim bir "depozito" sistemi var, oda kartının ikincisi depozito karşılığı veriliyor, havlu da aynı şekilde 50 lira… Girdiğimiz gibi çıktık, temizlik sıfır, hizmet sıfır, yemekler berbat, ama 5 yıldızı var, resort otel diye geçiyor, aldığınız her bir kuruş haram olsun….

 3. Asımcan Dirican diyor ki:

  05.05.2022 Şuan daima biz otelinde kalıyorum odaları çok pis yataklar kokuyor yemekleri berbat verdiğiniz parayla rezil olursunuz Aqua parka gelince çoğu çalışmıyor inşaat tadilat var bu bilgi verilmedi yanımızda kepçe çalışıyor biz çok pişman olduk siz olmayın.

 4. CHOTTA DAWOODI official diyor ki:

  Şu an daima biz otelde kalmaktayım. 27.06.2019 yemekleri felaket. Temizlik desen oda aynı yastıklar pis çarşaflarda aynı. Tek güzel yani dolusu parka girişin ücretsiz olması. 5 yıldızlı bir otelle hiç alakası yok.,

 5. king arsh diyor ki:

  Daima Biz Otel' de yaptığımız 6 günlük tatilde yaşadıklarımı hiçbir otelde yaşamadım. Oda kartını kaybettiğimiz için 50 TL depozite istenmesi ve eğer kartı bulamazsak depozitonun yanacağı hatta ilk önce gidin arayın denmesi tüm bunları söyleyen resepsiyonistin tavırları polemiğe açık saygısız davranışları bakışları, siz müşteri değil de sanki onlar lütfettiği için sizi misafir etmişler gibi hissettirmesi, sahil bardaki bar müdürünün 1 ay sonra 18 yaşını dolduracak olan kızıma benim ya da ablasının aldığı alkollü içeceği içtiğini görüp karışma cüreti, siz bira alıp kızınıza içiriyorsunuz demeyi kendine hak görmesi, görev sorumluluğu nerede başlar nerede biter bunu dahi çözememiş olması, karşı masaya oturup kızım ablasının ya da benim alkollü kokteylimden içiyor mu diye gözetlemesi ve daha sayamayacağım saygısız davranışlar gördük hayatımda hiçbir otelde yaşamadığım saçmalıklara tanık olduk kızlarımla birlikte. Her gün sahil barda bir yöreye ait türkü çalındı mesela ve asla bu konseptin dışına çıkılamıyordu ki türkü seven biriyim ama plajda tüm gün türkü dinlemek ve sadece o yöreye ait türkü dinlemek kimsenin hoşuna gitmez gitmiyordu da, ne turistler ne gençler ne orta yaşlı türkü seven hiçbir müşteri memnun değildi ve yemeklerin vasatın altı olması dahi diğer olumsuzluklar yanında çok kabul edilebilir bir olumsuzluktu. Animasyon ekibine teşekkür ederim sadece, bu olumsuzlukları gidermeye canla başla çalışıyorlardı konseptleri elverdiğince tabi.

 6. op gamer diyor ki:

  Daima biz otel bizi otelden tatilden soğuttu resmen paramız çöpe gitti Jolly Tur ® ise bir daha hayatta olmaz isim otelde bir şey içmek için 1 saat sıra beklen gerekiyor aktivite 0 illi 0 animasyon 0 insan neye gider kafa dinlemeye eğlenmeye değil mi biz stres sahibi olduk resmen.

 7. SARKAR IS HERE ® diyor ki:

  Daima Biz otele 5 gece 6 günlüğüne geldik. Otelde ne bir aktivite ne de başka bir şey var. 1 defa deniz kızı gösterisi var dediler otel müşterisi olmamıza rağmen 90 TL ücret istendi. Yazıklar olsun. Eğlence sıfır aktivite sıfır. Tek yaptığınız Aqua parkında kaymak. O da günde 3 4 defa kaysanız sıkılıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.