Bu makale damla çikolatalı kek tarifi netleştirecek. damla çikolatalı kek tarifi hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Damla çikolatalı kolay kek 👌🏼 1 dilim asla yetmeyecek😅 makalesinde HometownInn ile damla çikolatalı kek tarifi’yi keşfedelim.

Damla çikolatalı kolay kek 👌🏼 1 dilim asla yetmeyecek😅 en iyi damla çikolatalı kek tarifi ile ilgili genel bilgiler

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

SEE ALSO  Tavada MANGAL TADINDA & LOKUM GİBİ Tavuk Şiş Tarifi 🔥 | tavuk sis firinda hakkında en iyi bilgiyi sentezleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, kendiniz için daha değerli anlayış için damla çikolatalı kek tarifi dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

Konuyla ilgili açıklamalar damla çikolatalı kek tarifi

Malzemeler 4 yumurta (büyükse 3 kullanabilirsiniz benimki küçüktü) 1 su bardağı şeker 1 su bardağı süt Yarım su bardağı sıvı yağ Yarım su bardağı damla çikolata 2,5 su bardağı un 1 vanilya 1 kabartma tozu 1 portakal kabuğu. rende

SEE ALSO  Ali Nazik Şiş Kebap/ Ağababa Döner | tavuklu ali nazik tarifi hakkında en doğru bilgiyi sentezleyin

damla çikolatalı kek tarifi konusuyla ilgili bazı fotoğraflar

Damla çikolatalı kolay kek 👌🏼 1 dilim asla yetmeyecek😅

Okuduğunuz Damla çikolatalı kolay kek 👌🏼 1 dilim asla yetmeyecek😅 hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Sonra Hometown Inn günlük güncelleme yapan diğer bilgileri hemen aşağıda arayabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

damla çikolatalı kek tarifi ile ilgili anahtar kelimeler

#Damla #çikolatalı #kolay #kek #dilim #asla #yetmeyecek.

SEE ALSO  Evde Çıtır Tavuk Hazırlamanın Sırrı ✅ KFC Tavuk Nasıl Yapılır? | En doğru soslu çıtır tavuk ilgili içeriği sentezleyin

kek,kek tarifi,kakaolu kek,sade kek,cikolatali kek,damla cikolatali kek,kek cesitleri,kolay kek,pamuk kek,nutellali kek,kalipta kek,granit kalipta kek,kek kaliplari,bayatlamayan kek,malzemeleri dibe cokmeyen kek,portakalli kek,portakal aromali kek tarifi,kek tarifleri.

Damla çikolatalı kolay kek 👌🏼 1 dilim asla yetmeyecek😅.

damla çikolatalı kek tarifi.

damla çikolatalı kek tarifi hakkındaki bilgilerle Hometown Inn sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ‘nin damla çikolatalı kek tarifi içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Bahar Gültekinler diyor ki:

    Birebir aynısını yaptım ve yaptığım en güzel kek oldu.artik başka tarif aramama gerek yok.cikolatalar dibe çökmedi kek tam kıvamında yumuşak oldu.yiyen herkes bayıldı.cok teşekkür ederim ☺️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.