Bu makalenin içeriği tarsus kahvaltı yerleri hakkında net bilgiler sağlayacaktır. tarsus kahvaltı yerleri hakkında bilgi ediniyorsanız, hadi hometown-inn.com bu Dedikleri Kadar Varmış!!! Adanalılar Bile Buraya Gidiyormuş (Tarsus'da Yapılacak 12 Şey) makalesinde tarsus kahvaltı yerleri’yi açıklığa kavuşturalım.

Dedikleri Kadar Varmış!!! Adanalılar Bile Buraya Gidiyormuş (Tarsus'da Yapılacak 12 Şey) içinde tarsus kahvaltı yerleri ile ilgili en doğru bilgileri sentezleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, kendiniz için daha yararlı anlayış için tarsus kahvaltı yerleri dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en iyi değeri sunma arzusuyla, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  ŞİLİNGİR RESTAURANT - ANKARA ÇANKAYA | çankaya restaurant bilgisine en eksiksiz genel bakış

Konuyla ilgili içerik tarsus kahvaltı yerleri

Gezilerimi izlemek için ABONE OLABİLİRSİNİZ. Beni instagramdan anında takip etmek için 👉 linke tıklayabilirsiniz. ————————————————– ———– ———- Bu videoda Tarsus’ta yapmanız gereken 11 şeyi anlattım. Tarsus’ta Ne Yenir, Restoran Önerilerim, Tarsus Tatlıları ve gezdiğim yerler sırasıyla: 1. Doğan Kebap Salonu’nda kebap ve ciğer yiyin 2. Tarihi Tarsus Evleri’ni ziyaret edin 3. Paul Kuyusu Harabeleri’ndeki Aziz Durağı’nı görün. Roma Yolu 5. Kırk Kaşık Bedesten’de çay için 6. St Paul Anıt Müzesi’ne gidin 7. Ulu Cami’ye uğrayın 8. Sofioğlu’nda kuş bakışı lahmacun tadın 9. Tarsus Şelaleleri’nde dinlenin 9. Eshab-ı Kehf’i görün 10 Karavan Humus’ta Humus yenir 11. Kebapçı Eyüp’te Tarsus Kebabı tadın 12. Tarsus’ta gezilecek yerler Ziya Efendi’de kahve için, Tarsus’ta ne yenir Tarsus gezi video vlogumda Tarsus restoranlarını ve Tarsus yemeklerini izleyebilirsiniz. Umarım Tarsus’a gidecekler için güzel bir rehber olur. ————————————————– ———– ———- Türkiye Turumdaki Sıralı Videolarımı İzlemeyi Unutmayın 1. Salda Gölü 👉 2. 100 TL’ye Konya Ziyareti 👉 3. Konya’da Japonya 👉 4. Mersin Doğasına hayran kalın 👉 5. Mersin Yemekleri Videosu 👉 6. Adana’da 100 TL bitmez 👉 ———————- ————————– ——————— video tasarımı : gökseltüzün ____________ #tarsus #yemek #restoranlar .

SEE ALSO  IZMIR STREET FOOD | Traditional OTTOMAN Cuisine 🇹🇷 | izmir ottoman ile ilgili tüm bilgiler yeni güncellendi

Bazı fotoğraflar tarsus kahvaltı yerleri ‘in içeriği ile ilgilidir

Dedikleri Kadar Varmış!!! Adanalılar Bile Buraya Gidiyormuş (Tarsus'da Yapılacak 12 Şey)
Dedikleri Kadar Varmış!!! Adanalılar Bile Buraya Gidiyormuş (Tarsus'da Yapılacak 12 Şey)

Okuduğunuz Dedikleri Kadar Varmış!!! Adanalılar Bile Buraya Gidiyormuş (Tarsus'da Yapılacak 12 Şey) hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Ardından HometownInn Güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla makale okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Yörem Türkü Evi istanbul- Devri Alem Kara Yazmışlar | En ayrıntılı istanbul türkü evleri hakkında genel bilgi

Daha fazlasını burada görün

tarsus kahvaltı yerleri ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Dedikleri #Kadar #Varmış #Adanalılar #Bile #Buraya #Gidiyormuş #Tarsus39da #Yapılacak #Şey.

bir hayalin peşinde,deniz pehlivan,dünya turu,seyahat,gezi,tarsus,tarsus yemekleri,Tarsus’a ne yenir,tarsus kebabı,tarsus restoranları,tarsus hakkında,tarsus tarihi,tarsus video,tarsus vlog,Tarsus gezilecek yerler,tarsus gezisi,tarsus şelalesi,tarsus görülecek yerler,Tarsus nasıl bir yer,Tarsus tarihi,tarihi Tarsus evleri,tarsus kebap yerleri.

Dedikleri Kadar Varmış!!! Adanalılar Bile Buraya Gidiyormuş (Tarsus'da Yapılacak 12 Şey).

tarsus kahvaltı yerleri.

tarsus kahvaltı yerleri içeriğiyle Hometown Inn ‘ın sağladığı içerikle, size değerler getireceğini umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com tarsus kahvaltı yerleri hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Leyla Özel diyor ki:

  Yutuba Danyal as diye girenler, halen orada görev yapan bir amcanın anlatımıyla,teferruatli bilgi edinebilirler.29.5.22 de biz oradaydık.

 2. Hasan حسن Altun ألتون diyor ki:

  Birde meşur tarsus kazisi olan yer
  Donuk taş
  … bence artik tarsus komple kazsinlar altinda en az 2000 den 1000 kadar tarih yatiyor

 3. Hasan حسن Altun ألتون diyor ki:

  Abicim heryeri gezmişsiniz bi kac yer var olurda gelirseniz bidaha
  Ulu caminin yaninda hemen Abbasi halifesi memun kabri var
  Hz danyal kabri
  Şahmeran hamami var rivayetlere gore orda oldurulmuş
  Tarsus baraji şelaleden daha guzel
  Urdun kunefesi var tatli icin baya guzel hemen bedestenin ilerisinde
  Ismi kunefeci sıddık
  Tarsus gulek bogazi var meşur manzarali olan yer

 4. Nakre Doku diyor ki:

  çok keyifle izliyorum ve çok güzel yerleri geziyosunuz gittiğiniz yerleri not alıyorum inşallah birgün bizde gideriz

 5. Aydın Cenik diyor ki:

  Tarsus luyum çok özledim gerçekten İstanbul'da yım 10 yıldır oradaki lezzetler gerçekten çok değerli tarif edemiyorum

 6. Umut Yalcinkaya diyor ki:

  Bir Mersinli olarak söylüyorum ki şalgam bicibici gibi lezzetler Tarsus'tan çıkmadır. Ancak maalesef adana bunları kendi lezzeti gibi lanse ediyor. Hatta belki 200 yıllık lezzet olan tüm Türkiye'nin Mersin'in lezzeti diye bildiği cezeryeyi bile cezariye diye millete yutturmak isteyenler olmuştur.

 7. Evvel ♏ diyor ki:

  Tarsusa bir kez gittim. Sofioğlu lahmacunu yemeden lahmacun yedim dememek lazımmış. Gerçekten işlerinde iyiler. Bir de corbacı vardı adını hatırlamıyorum çorba da muazzamdı. Tarsus yemekte işini biliyor. Benden tam puan aldı

 8. Muhammed Taha Ünal diyor ki:

  Valla kimse kusura bakmasın 3 gün önce tarsusta dediğin yerde bugün de adanada kebap yedim. Tarsusta ki kebap adana daki kebabın yanından geçemez usta. Büyük Saat kulesinin orda arasta kebap var Hüseyin usta orda yemeni tavsiye ediyorum

 9. Umit A. diyor ki:

  şehrin neresini kazarsan kaz antik döneme ait birşey mutlaka çıkar. 8 bin yıllık tarihe sahip bir şehir. Şehir merkezini keşke biraz daha sahil kesimine kaydırabilselerdi. İnanılmaz bir kültür kenti olurdu Tarsus

 10. Geometri Görme İşi değildir diyor ki:

  Tarsus üniversitesini kazandığımı az önce öğrendim umarım üniversite ile şehir merkezi o kadar uzak değildir ve bu yöresel lezzetlerden mahrum kalmam

 11. Damla Yesil diyor ki:

  Kaynarı bedestende içmeniz gerekiyordu ☺️☺️ yolunuz tekrar düşerse muhakkak orda için ☺️☺️☺️

 12. Yilmaz Güney diyor ki:

  Tarsusluyum Ankarada yaşıyorum. Tatile Antalyaya gidiyorum. Ankara ve Antalyadaki esnaflara lokanta açmak için Mersin Tarsus Adanada iki yıl çalışma şartı getirmek lâzım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.