Bu makale, içeriğindeki akvaryum plajı dikili hakkında açıklığa sahiptir. Dikili Gezi Vlog makalesinde akvaryum plajı dikili’yi Hometown Inn ile analiz edelim.

Dikili Gezi Vlog içindeki akvaryum plajı dikili ile ilgili bilgilere genel bakış

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, sizin için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için akvaryum plajı dikili dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Hometown Inn sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  PRENS CHARLES KOYU KAMP ALANI - #MersinKampAlanları - Tek Başına Doğa Kampı | mersin koyları ile ilgili en doğru bilgiye genel bakış

Konuyla ilgili bazı içerikler akvaryum plajı dikili

Dikili’nin en güzel koylarını bir günde gezmeyi başardık. ‘Dikili Gezi Vlog’u favori vloglarımızdan biri haline geldi. Bir günde 8 koy gezerek kendi kariyer rekorumuzu kırdık. Kamp alanı ve çadır-karavan için de önerilerde bulunduk. Umarız beğenirsin. iyi seyirler….

SEE ALSO  munzur kamp alanı tunceli | En ayrıntılı munzur kamp alanı hakkında genel bilgi

Bazı resimler akvaryum plajı dikili konusuyla ilgilidir

Dikili'nin En güzel Koyları | Dikili Gezi Vlog
Dikili'nin En güzel Koyları | Dikili Gezi Vlog

Dikili Gezi Vlog hakkında haberleri bulmanın yanı sıra, Ardından, Hometown Inn ‘nin hemen her gün yayınladığı başka içeriği arayabilirsiniz.

Daha fazlasını görün

akvaryum plajı dikili ile ilgili öneriler

#Dikili39nin #güzel #Koyları #Dikili #Gezi #Vlog.

dikili,izmir dikili,dikili bademli,dikili bademli koyları,dikili koyları,bademli koyları,dikilinin en güzel koyları,bademlinin en güzel koyları,egenin en güzel koyları,dikili vlog,dikili bademli vlog,garip adası,bademli garip adası,akvaryum koyu,kalem adası,hanımın koyu,dikili ılıca koyu,dikili tekne turu,kamp,dikili kamp alanları,hayıtlı koyu,bizbukezneredeyiz,biz bu kez neredeyiz,bademli kamp alanları,killik koyu,Küçük Zindancık Koyu,Pissa koyu.

SEE ALSO  Düzce Gölyaka'da deprem... Son durum nedir? | gölyaka nerede hakkında ayrıntılı bilgi

Dikili'nin En güzel Koyları | Dikili Gezi Vlog.

akvaryum plajı dikili.

akvaryum plajı dikili bilgisiyle hometown-inn.com ‘ın size verdiği bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. akvaryum plajı dikili hakkındaki makaleyi hometown-inn.com ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. bayram adıbelli diyor ki:

  Ya bırakın bu işleri tamam denizleri güzel kimi kandiryonuz 25 seneden beri hepsine giderim değişen hiç birsey yok yolları berbat Bi zeytin ağacın altında tozun içinde piknik yapıyorsun ne Bi çevre düzenleme ne bir yol düzenleme hersey aynı hersey çok güzel olacak deniliyor ya 25 yıldan beri 1 tane biseyin güzel olduğu yok

 2. umut serkan özkan diyor ki:

  Dikili, Salihleraltı 'nda yoğun yazlık sitelerin olduğu uzun plajda denize yıllardır arıtmasız kanalizasyon akmakta. Simkur Sitesi ile Kolej Sitesi arasındaki bölgede plajdan denize akan bir dere var. Bu dereye maalesef arıtma yapılmadan kanalizasyon ve mandıra atıkları bırakılıyor. Bölge halkının tüm uyarılarına rağmen durum devam ediyor. Televizyona haber oldu, imzalar toplandı, Basında yer aldı ama hala bir çözüm üretilmedi. Dikili Belediyesi konuyu çözmeli. Topu Tarım ve Köy işlerine, Çevre ve şehirciliğe, İZSU'ya , İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne vb. bırakmadan yerinde tespit ve takip yapılmalı.

 3. hayat düztaş diyor ki:

  Killik koyunda eskiden korsanalr geliyormuş ve koyun ust kisimlarinda gomuler var ayrıca Killik koyunda zor gidilen bir kısımda kıl bulunuyo ve aynı zamanda Killik köyünün hem sahildeki koyunda hemde deniz kumunda kıl bulunmakta Killik köyünün denizi çok temiz

 4. Aydan Güven diyor ki:

  Sunar in yeri; öğlen gidip aksama rezervasyon yaptiramadigimiz ama telefon ederek aynı aksama yer ayirttigimiz leş masa örtülü evet manzarası güzel yer

 5. Ramazan Ayberk diyor ki:

  Dikili denizi geneli sığ ve kumdur. Havası nem yoktur hafif rüzgar alır. Kışında iç kesimlere göre havası daha sıcaktır. Uzunca denize sahili vardır. Denizi soğuk değildir orta derece veya ılıktır. Eksi olarak potansiyeli olmasına rağmen diğer kıyı şehirler kadar popüler olmadığından az gelişmesi.

 6. Bir Zarif Ses diyor ki:

  Hanım kardeşlerime ve kız çocuklara gerçek tesettürlü haşema dikiyorum, su tutmayan kumaş ile istenilen renk ve ölçüler ile @zade_hasema instagram hesabımdayım. İlgilenen kardeşlere duyrulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.