Makalenin içeriği won mu daha değerli tl mi hakkında açıklığa kavuşacak. won mu daha değerli tl mi arıyorsanız, bu DOLAR – KONUT – OTOMOBİL TEHLİKELİ YOL AYRIMINDA!

won mu daha değerli tl mi ile ilgili bilgileri en doğru şekilde DOLAR – KONUT – OTOMOBİL TEHLİKELİ YOL AYRIMINDA!

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için won mu daha değerli tl mi dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye hizmet etmeyi umuyoruz, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

SEE ALSO  TÜRKİYE'DEN AVRUPA'YA PARA GÖNDERMENİN EN KOLAY YOLU!💶💶I Polonya’ya nasıl para gönderebilirim❓❓ | En iyi yurtdışı hesabına para gönderme ile ilgili genel bilgiler

Konuyla ilgili içerik won mu daha değerli tl mi

DOLAR – KONUT – ARABA TEHLİKELİ KATILIMDA! | MURAT MURATOĞLU Öyle bir hale geldi ki, asgari ücretli bir kişi yemeden içmeden kazandığı her kuruşunu biriktirse yine araba alamayacak…. Ülke insanı öyle perişan durumda ki… Geçen seneki fiyatlar adeta sünnet resmi gibi… Hop bir açıklama yaptı, “Cumhuriyet tarihinin en büyük toplu konut hamlesini başlatıyoruz”. Detaylar Eylül’de… Ancak ısrar etmez ve ülke ekonomisini düzeltmezseniz insanların gelirleri artacak. İsteyen gidip nakit veya kredi ile evini alabilir. Bu saatten sonra Maaşla ev almak neredeyse imkansız… Fiyatlar çıldırdı… Konut fiyatları neden bu kadar arttı düşündünüz mü? Yüksek talep ve fiyat artışının temel nedeni sektörün bir yatırım kalemine dönüşmüş olması… Enflasyon karşısında paranın erimemesi için alternatif yaratmak… Kısacası hatalı ekonomi yönetimi… Nedeni, paranın alternatif getirileri çok düşük… Çok ciddi bir düşüş yok… Neden? Döviz korumalı mevduatlar getiri sağlamazsa, yatırımcılar çıkar ama bunları ödeyecek dolar yoktur. Nereden? Ceza almamak için… Eylül’de Bankaların Döviz Korumalı hedefleri artıyor… Normalde parası güçlü olan müşterilere yüzde 6’dan yüzde 7’ye faiz veriliyor. Yüksek dış ticaret açığı, cari açık ve sorun olmaya devam eden finansman Yüksek borç miktarı ve kısa vade, yavaşlayan büyüme, düşük tasarruf… İnanılmaz yüksek enflasyon… Köşe Yazarı Murat Muratoğlu’nun yorumları ve tüm soruların yanıtları. .. Ekonomi videoları ile gündem, son gelişmeler ve daha fazlası… Videoları “Beğen”, “Paylaş” ve “Yorum Yap” ayrıcalıklarından yararlanmak için bu kanala KATILIN. Bunu ihmal etme. “ABONE” olmayı ve bildirimler için “ZIL”i (🔔) açmayı unutmayın… ABONE OLMAK İÇİN Murat Muratoğlu Sosyal Medya Hesapları: #MuratMuratoğlu #Abone Ol #YorumYap .

SEE ALSO  Mersin Silifke Dalyan Sahili | silifke deniz hakkında en eksiksiz içeriği sentezleyin

won mu daha değerli tl mi hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

DOLAR - KONUT - OTOMOBİL TEHLİKELİ YOL AYRIMINDA! | MURAT MURATOĞLU
DOLAR – KONUT – OTOMOBİL TEHLİKELİ YOL AYRIMINDA! | MURAT MURATOĞLU

MURAT MURATOĞLU hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, O zaman HometownInn günlük güncelleme yapan diğer birçok konuya bakabilirsiniz.

SEE ALSO  ADIYAMAN’DA 1 GÜNDE NE YENİR!!! | adıyaman ın neyi meshur hakkında en eksiksiz bilgiye genel bakış

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

won mu daha değerli tl mi ile ilgili bazı öneriler

#DOLAR #KONUT #OTOMOBİL #TEHLİKELİ #YOL #AYRIMINDA #MURAT #MURATOĞLU.

Dolar Konut Otomobil,Tehlikeli yol ayrımında,Emre Özpeynirci,CDS,Dolar,Enflasyon,Faiz,Murat Muratoğlu,Muratoğlu,Kur Korumalı Mevduat,Erdoğan,Nebati,Merkez Bankası,Faiz Kararı,Kavcıoğlu,dolar ne olacak,ekonomi,Türkiye,türkiye ekonomisi,türk lirası,euro,altın,borsa,döviz,dolar kuru,dolar yorumları,ekonomi videoları,ekonomi yorumları,ekonomist,finans,forex,hisse senedi,banka,kripto paralar,bitcoin,kredi,para,zam,konut,kira,araba,cari açık,imf,petrol,piyasa,eregl,iş.

DOLAR – KONUT – OTOMOBİL TEHLİKELİ YOL AYRIMINDA! | MURAT MURATOĞLU.

won mu daha değerli tl mi.

won mu daha değerli tl mi içeriğiyle Hometown Inn ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. won mu daha değerli tl mi hakkındaki makaleyi HometownInn ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Bozkurt diyor ki:

  Türkiye Cumhuriyeti bu yönetim sistemiyle ve ekonomi modeliyle Türk halkını uzun yıllar böyle bir kriz içinde yaşatmayı alışkanlık haline getirdi. Türkiye'deki halklarda kabullenmiş gibi görünüyor çünkü 20 yıldır aynı yönetim ile devam ediyorlar.

 2. omer faruk Harmanci diyor ki:

  Bu haberler sadece hükümete olmayan doları İŞBİRLİKÇİLERİ TÜM BANKALARLA BİRLİKTE satarak ucuz kaynak yaratır❗️⁉️ ayrıca tüketim kısıldığı için talebi kısar düşünsene eksi 50 milyar deniyor ama vatandaşın bankada 300 milyar var deniyor ⁉️⁉️⁉️ tamam kimse tl de kalmaz ama zenginleşmek için döviz biriktirmez varlık alır diye düşünüyorum

 3. Serdar Bey diyor ki:

  Geçen bir baska yorumcunun videosunun altina birisi 'dolar 15'e düstügünde görecegim sizi' diye yazmisti. Ben de mecburen youtube topluluk kurallarini ihlal edip ana avrat dümdüz gittim bu ak davara.

 4. Hayrettin Leventboylu diyor ki:

  Bizler emekliler için araba ne ev almak hayal oldu ilk pandami olduğunda evimin önünde komşunun 95 model reno sprik vardı satılık sordum fiyatını 11500 TL idi alamadım ama şimdi 50, 60 cıvarında nereden nereye konutları ise hiç söylemiyecem onun için hayal oldu bizler için birde bu adı kalkınma kimler için aşikar tabi bizleri olmadığı aşikar benim bildiğim kalkınma alttan başlar kendi emeklisini bankalara eline mahkum ettiler birde sayın cumhurbaşkanım çalmadık kapı kalmasın diye söylüyor hepsi laftan ibareten kalıyor cimere göz atmak çokmu zor bir çok yardımcıları var niye bir inceleme yapmazlar yazılanları hadi eskiden feto vatan hainleri vardı sayın cumhurbaşkanıma iletilmiyordu şimdi ne var İzmir hanımefendi vekilimi kaç kez aradım hep ben sizleri arayacım diyor ama ne aradı ne sordu en son aradığımda tünele girdim sonra arayacağım deyip kapattı vekilim ama unuttuğu bir şey var oturduğunuz koltukta bizlerin oylarıyla oturuyorsunuz hatırlatırız. Sayg Barbaros Hayrettin Paşa esnaf emeklisi olarak

 5. GÜNEŞ diyor ki:

  nebati iti mi dedin . Ben öyle anladım ama bide savcılığa anlat. Uzmanlar dinlesin Nebati iti dediğini. Zaten ciğeri beş para etmez biri olduğunu düşünüyorum. o kadar kinle nefretle konuşuyorsun ki. Nebati senin ağızıyın ortasına salınkaç kursun sallana sallana ………………. :

 6. BÜLENT ŞİMŞEK diyor ki:

  Ev fiyatlarıyla ilgili tespitler para birimi ile ilgili netlik oluşmaması sebebiyle işin içinden çıkılmaz yorumlara sebep oluyor….. devalüasyon göz ardı ediliyor ..kaçınılmaz bir gerçek var .!500 ve 1000 liralıklar …beyin jimnastiği yapın bu durum gerçekleştiğinde ev ve araba fiyatları için pahalı diyebilecekmisiniz.!

  Kaçış yok eninde sonunda en büyük para birimimizin rakamsal görüntüsü bu günkünden yüksek olacak….!

 7. Süper Bilgi diyor ki:

  Kur korumalı düşünceniz yanlış. Dolar düşsün kur korumalı dan %17 faiz alıyorsam kardayım demek. Örnek 100 binlira kur korumalı da 250 bin oldu doların yükselmesi ile ancak alacağım 100 binlik araba oldu 280 bin. 30 bin zarardayım. Kur korumalı da dolar düştü diyelim para 117 bin oldu. İyiki dolarda tutmamışım yoksa param düşerdi iyiki kur korumalı faizde tutmuşum der vatandaş. Dolarda olsa param 90 bine düşecekti alacağım araba dolar düşüşünden dolayı 95 bine düştü diyelim. Hem arabayı aldı vatandaş hem 22 binlira kar sağladı. Kur korumalı da dahi paramızı koruyamıyoruz dolarında enflasyonu var. Saygılar.

 8. Erhan YAMAÇ diyor ki:

  Bizim karanlıktakiler ve karanlıklarla işimiz olmaz. Yorumların iyi kısmen ancak slogan g** gibi olmuş. (izle: özcan show slogan bölüm)

 9. recai mermerci diyor ki:

  İyi hoş konuşuyorsunuz tamam, şartların zorluğuna diyecek lafım yok ama insan da biraz kendini bilmeli kendi kendine yatırım yapabilmeli. ben yıllardır vakıfbankta kenara attığım üç beş lira demeden attığım hem de paralarla otomobilimi aldım. olunca oluyor

 10. Taha Soylu diyor ki:

  Şimdi borsadan hisse alınırmı diye aracı kurumlara soru geliyor endeks 3 bin olmuş alınır diyor emlakcıya ev alınırmı diye soruyorlar alın fiyatlar gidecek diyor otomobilcilere soruyorlar alın diyor bunların hepside bu islerden para kazanıyor piyasayı kızıştır sonra köşene çekil nebati gibi beceriksizlerde bunları seyrediyor bu zamanda arabada evde zor hadi ev en mecbur olunan şey ama araba no almam kardeşim isterse 10 milyon olsun fiat motorsiklet ikinci el piyasada aynı sıfırları geçti nereye gidiyoruz bellide değil.

 11. Mailia diyor ki:

  Yatırım çok faydalıdır, özellikle yatırım çok karlı olduğunda, sizi ve ailenizi her zaman kurtarabilir. uzun bir yatırıma girerken. Bazen çeşitli yatırımlarımızda bizi yönlendirecek bir profesyonele veya uzmana ihtiyacımız var, bu yüzden yanlış seçimler yapmıyoruz veya kâr elde etmeye çalışırken kaybetmeyiz, bu yüzden yatırımım yıllar içinde başarılı oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.