Bu makalenin içeriği, punta cana turları ile ilgili bilgileri net bir şekilde güncelleyecektir. punta cana turları ile ilgileniyorsanız, bu Dünya Turu, Dominik Cumhuriyeti, Dominican Republic , Santo Domingo, Punta Cana, Samana gezi rehberi makalesinde punta cana turları’yi analiz edelim.

Dünya Turu, Dominik Cumhuriyeti, Dominican Republic , Santo Domingo, Punta Cana, Samana gezi rehberi içindeki punta cana turları ile ilgili bilgileri en doğru şekilde sentezleyin

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  SAKARIILICA KAPLICALARI Mihalgazi / Eskişehir | eskişehir termal kaplıcaları ile ilgili tüm en ayrıntılı içerik

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli veri için punta cana turları dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru değeri katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı açıklamalar punta cana turları

Travel Learn Live’ın bu bölümünde Dominik Cumhuriyeti turum için hazırladığım bir videoyu paylaşıyorum. Umarım beğenmişsindir. İzlemenin keyfini çıkarın. ► Abone Ol : ► Instagram : ► Blog Sitem: ► Facebook : ► Twitter : Merhaba, ben Memet Tayanç, “Hayalleriniz hatıralarınız olsun, hayalleriniz değil” mottosuyla yola çıktım ve artık çalışarak dünyayı dolaşıyorum. Seyahatlerim sırasında gözlemlerimi, deneyimlerimi ve ilginç maceralarımı paylaştığım bu kanala hoş geldiniz. Kanalıma abone olarak hem bu maceramda bana yardımcı olabilir hem de yeni videolarımdan haberdar olabilirsiniz. İzlediğiniz için teşekkürler.

SEE ALSO  Adanalı 53. Bölüm | Yeni güncellenen uludağ 5 yıldızlı balayı otelleri hakkındaki bilgilerin özeti

punta cana turları konusuyla ilgili fotoğraflar

Dünya Turu, Dominik Cumhuriyeti, Dominican Republic , Santo Domingo, Punta Cana, Samana gezi rehberi
Dünya Turu, Dominik Cumhuriyeti, Dominican Republic , Santo Domingo, Punta Cana, Samana gezi rehberi

Görüntülediğiniz Dünya Turu, Dominik Cumhuriyeti, Dominican Republic , Santo Domingo, Punta Cana, Samana gezi rehberi hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Ardından, her gün HometownInn güncelleme yapan diğer içeriği okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Sandıklı Hüdai Kaplıcaları Oda Tanıtımı ( Koçhisar Blokları) | reşadiye kaplıcaları fiyat listesi hakkında genel bilgiler en doğru olanıdır

Daha fazlasını burada görün

punta cana turları ile ilgili bazı öneriler

#Dünya #Turu #Dominik #Cumhuriyeti #Dominican #Republic #Santo #Domingo #Punta #Cana #Samana #gezi #rehberi.

Dünya Turu,World Tour,Gezi Rehberi,Gezmek,Seyahat,Gezgin,Dominik,Karayip,Santo Domingo,Punta Cana.

Dünya Turu, Dominik Cumhuriyeti, Dominican Republic , Santo Domingo, Punta Cana, Samana gezi rehberi.

punta cana turları.

punta cana turları hakkındaki bilgilerle HometownInn ‘ın size verdiği bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. punta cana turlarıHometown Inn hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. kaya cenk diyor ki:

    arkadaş tam deyinmemiş ama ben biraz anlatayım bi kaç kez gittim santo domingoya bir kaç ayda kaldım her gittiğim de. şöyleki gezilecek çok yeri yok bizim sultan ahmet gibi colonoial zone diye bir yer var bu arkadaş oraya gitmemiş tabi oraları gezebilirsiniz eski bağımsızlık savaşı verdikleri yerleri anıtları gorebilirsiniz tarihi bir kale var onu gezebilrisiniz. colombun amerika kıtasında ilk ayak bastıgı yer oldugu için güzel bir heykelini yapmışlar onunla resim çekenibilirsiniz. denizi güzel yiyecek içicek bizimki gibi eğer sokakdan yemezseniz. ama şöyle bişi var tek başınıza gezemezsiniz sokaklarda soyarlar ancak turistlik bir kaç yerde takılabilirsiniz birde avm lerde. çünkü güvenilir yerler hırsızlık yok insanlar daha medeni orda. yolunuzu çevirenler bişi satmak isteyenler yok. mesela gece dolaşırken tek başınıza kavga etmeden soyulmadan geceyi bitiremezsiniz. birgün otelden çıktım çok büyük otelde kalıyorudm içeride herşey vardı kilometrelerce büyüklüğe sahip bir yer neyse otelden çıktı biraz dedim şehir içine karışıyım sigara falan alayım otel güvenliğinden çıkıp 500 metre yürüyünce akşam 10 gibi hemen yanıma motor bisikletli tipler geldi ben büfedne sigara aldım peşime takıldı biri kadın uyuşturucu ne istersen var yardımcı olayım falan diyip duruyordu. bende safa yattım türkçe konuştum ingilizce falan bilmiyormuş gibi birazda sert ses tonu kullandım bi şekidle uzaklaştım. turistlik yerleri hariç bir çok yer bildiğin varoş ve farkirlik diz boyu yani görünenin aksine arka tarafta koca bir sefalet söz konusu. insanlar polisleri sevmiyor politikacıları sevmiyorlar zaten onlarda ceplerine indirmekle meşgüller halkı koruyan yok hırsızlık gasp çocuk kaçırma sıradan birşey. hatırlarsanız acunun ekibinden biri de gasp sonucu olmuştu. yakın zamanda bir arkadaşım gitmişti o da turistlik bolgeden ayrıldıgında huzursuz olduğunu söyleyip duruyordu. yani demem o ki buraya gidiceksiniz bir kaç kişi gidiceksiniz tek değil. ve uzun sürmücek tatiliniz. hatta tek amacınız sahil şehirlerinde veya adalarda yeme içme olucak şehir içinde pek ilginizi çekicek bişi yok zaten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.