Bu makalenin içeriği ayvalık şehir fırsatları ile ilgili olacaktır. 23 Ağustos 2020 makalesinde HometownInn ile ayvalık şehir fırsatları’yi keşfedelim.

23 Ağustos 2020 kapsar

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu hometown-inn.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli anlayış için ayvalık şehir fırsatları dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlamayı umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Konuyla ilgili paylaşım ayvalık şehir fırsatları

Özlem Tunca’nın sunumuyla gösterilen Dünyayı Geziyorum, Anadolu’nun önemli bölgelerini kervanla geziyor. Bu hafta I Travel the World, birbirinden güzel kumsalları, pırıl pırıl suları ve gizemli antik kentleri ile Balıkesir Ayvalık’ı keşfettim. *** Özlem Tunca’nın sunumuyla vizyona giren Dünyayı Gezmek, Anadolu’nun önemli bölgelerini kervanla geziyor. Dünyayı Gezmek Balıkesir’in en popüler tatil beldelerinden Ayvalık’ın bu hafta konuğu olacak. Dünyanın her yerini dolaşarak geçmişten günümüze taşınan ilginç yaşam tarzlarını, eşsiz manzaraları ve tarihi eserleri görme fırsatı sunan I Travel the World, İstanbul ve çevre illerin önemli noktalarından izleyicilerin beğenisine sunulacak. Dünyayı Geziyorum ekibi yaz aylarının en çok tercih edilen tatil destinasyonlarından Ayvalık’tan renkli görüntülerle ekranlarda olacak. Dünyayı gezen ekip ilk olarak Ayvalık’taki Paşalimanı plajına gitti. Özlem Tunca, Ayvalık’ta tatil yapmayı düşünenlere bölge hakkında tüyolar verdi. I Travel the World ekibi daha sonra Ayvalık’ın tarihi sokaklarında keyifli bir yolculuğa çıktı. Yaklaşık iki yüz yıl önce inşa edilen evleri dolaşan Dünyayı Geziyorum ekibi, tarihin izlerini günümüze taşıyan yapılara olan hayranlığını gizleyemedi. Ayvalık’ın önemli bölgelerinden biri olan ve kutsal su anlamına gelen ayazma Dünyayı Geziyorum’da yerini aldı. On altı yaşındaki bir kızın gördüğü rüya sonucu ortaya çıkan ve iyileştiğine inanılan Ayvalık ayazmasını ziyaret eden Özlem Tunca, duydukları karşısında şoke oldu. Dünyayı Gezmek ekibi nihayet on altıncı yüzyılda inşa edilen ve Rumlar tarafından koruyucu başmeleklere atfedilen Taksiyarhis kilisesine gitti. Dönemin mimarisini gözler önüne seren kilisede tarihi dokuya şahitlik eden Özlem Tunca, kilisenin tarihini de dinleyicileri için öğrendi. *** Eşsiz doğal güzellikleri ve kadim tarihi ile Milas, geçmişten günümüze ilginç yaşamları, eşsiz manzaraları ve tarihi eserleri görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum’un bu bölümünde ekrana geldi. Ormanlık doğası ve bol oksijeni ile adeta bir yeryüzü cenneti olan Gökova Körfezi’nin incisi Ören, Özlem Tunca’nın ilk durağı oldu. Ardından Özlem Tunca’nın güzergahı üzerinde, Karya İmparatorluğu’nun kurucusu Kral Hekatomnos’un dev anıt mezarının bulunduğu Milas Müzesi. Milas’a geldiğinizde mutlaka görülmesi gereken Bizans döneminden kalma manastırı ve kilisesi ile muhteşem bir doğa harikası olan Bafa Gölü, Dünyayı Geziyorum’da gösterildi. Özlem Tunca ve Yakupcan, Milas – Bodrum yolu üzerindeki Yunus gösteri parkında keyifli dakikalar geçirdi. Dünyayı gezen ekip, doğal güzelliklerinin yanı sıra zengin bir tarihe de ev sahipliği yapan Milas’taki Beçin Kalesi’ni keşfetti. Muğla’nın merkezindeki renkli tarihi Macar evleri ile Osmanlı Mahallesi’ndeki Tabakhaneciler Caddesi’ndeki Osmanlı mimarisinin şirin evlerinin hikayesi Dünyayı Geziyorum’da da gösterildi. Özlem Tunca’nın sunumuyla her Pazar saat 15:20’de Kanal 7’de Dünyayı Geziyorum… .

SEE ALSO  Darbeci pilotların kan donduran telsiz konuşmaları ortaya çıktı! | ankara kara harp okulu yakın oteller hakkında en doğru genel bilgiler

Bazı görüntüler ayvalık şehir fırsatları ‘in içeriği ile ilgilidir

Dünyayı Geziyorum - Ayvalık | 23 Ağustos 2020
Dünyayı Geziyorum – Ayvalık | 23 Ağustos 2020

23 Ağustos 2020 hakkında haber okumanın yanı sıra, Sonra Hometown Inn her gün aşağıda yayınlanan daha fazla bilgiyi arayabilirsiniz.

SEE ALSO  AKAY GARDEN RESORT | akay resort ile ilgili güncellenmiş bilgileri kapsayan

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

ayvalık şehir fırsatları ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Dünyayı #Geziyorum #Ayvalık #Ağustos.

SEE ALSO  Antikhan Konuk Kültür Evi | antikhan otel ayvalık hakkında en iyi içeriği sentezleyin

Gezi,yemek,türk hava yolları,Dünyayı Geziyorum,özlem tunca,balıkesir,Avrupa,Yaşam,tarihi yerler,seyahat,seyahat belgeseli,tatil,yurt dışı,travel,dünya turu,tanıtım dünyayı geziyorum,dünyayı geziyorum ayvalık,ayvalık yemekleri,dünyayı geziyorum 23 ağustos 2020,ayvalık gezisi,ayvalık.

Dünyayı Geziyorum – Ayvalık | 23 Ağustos 2020.

ayvalık şehir fırsatları.

ayvalık şehir fırsatları içeriğiyle HometownInn ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ayvalık şehir fırsatları hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Kaya Sel diyor ki:

    Böyle reklam yapa yapa ayvalığıda tıkış tıkış bi hale getirdiniz yakında orası da çekilmez bir hale gelir nerde çocukluğumun ayvalığı

  2. nadide Baca diyor ki:

    yakupcan belgeseli olmuş ayvalıktan çok. sunucu da çok konuşuyor ilk 3dk kafam şişti kapattım daha güzel az konuşarak sakin sakin anlatılabilirdi. bana ne senin çocuğunun ne yiyip ne yaptığından saçma bir konsept

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.