Bu makalenin içeriği günlük çanakkale turları hakkında açıklama sağlayacaktır. 20 Eylül 2020 makalesinde Hometown Inn ile günlük çanakkale turları hakkında bilgi edinelim.

Dünyayı Geziyorum – Çanakkale ve Balıkesir

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu HometownInn web sitesiyle, sizin için daha değerli bir anlayış için günlük çanakkale turları dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. hometown-inn.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiyi sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar günlük çanakkale turları

Özlem Tunca’nın sunumuyla gösterilen Dünyayı Geziyorum, Anadolu’nun önemli bölgelerini kervanla geziyor. Dünyayı gezmek bu hafta Çanakkale ve Balıkesir’i keşfetti. #Dünyayı Geziyorum #Balıkesir #Çanakkale *** Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum, Anadolu’nun önemli bölgelerini kervanla geziyor. Dünyayı Gezmek Kazdağları’ndaki keşiflerine bu hafta kaldığı yerden devam ediyor. Dünyanın her santimini dolaşarak geçmişten günümüze taşınan ilginç yaşam tarzlarını, eşsiz manzaraları ve tarihi eserleri görme fırsatı sunan I Travel the World, İstanbul ve çevre illerdeki önemli noktalardan izleyiciyle buluşuyor. Dünyayı Geziyorum ekibi bu hafta Kazdağları’ndan evleri geziyor. Dünyayı gezen ekip önce Yeşilyurt köyüne gitti. 1300’lü yıllarda Oğuzların yaptırdığı köyde Rum ustalar tarafından yaptırılan camiyi gören Özlem Tunca, caminin mimarisine olan hayranlığını gizleyemedi. I Travel the World ekibi daha sonra köy merkezindeki doğal ürünlerle stantları gezdi. Bölgede yetişen bitkilerle bezeli çarşıda düğün fotoğraf çekimine denk gelen Özlem Tunca, gelin ve damat ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Tarihi dokusu bozulmamış köyde temiz havanın tadını çıkaran Özlem Tunca, köydeki günlük yaşama tanıklık etti. I Travel the World ekibi son olarak tıpta kullanılan bitkilerin yetiştirildiği alana gitti. Özlem Tunca, dünyayı saran Covid-19 virüsüyle savaşmak için üretilmeye başlanan ve halk arasında peygamber süpürgesi olarak adlandırılan bitki hakkında bilgi aldı. *** Milyarlarca insanın yarattığı farklı kültürler ve farklı yaşamlar, I Travel the World ile meraklılarıyla buluşuyor. Görmeye fırsatı olmayanlar için tüm dünyayı ekrana getiren Özlem Tunca ve küçük oğlu Yakupcan, izleyenlerini dünya turuna çıkarıyor. İlginç yaşam tarzlarını, görenleri etkileyen eşsiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan tarihi eserleri görmek için dünyanın her yerini gezme fırsatı sunan I Travel the World, hız kesmeden izleyiciyle buluşuyor. Yeni gezi rotaları ile izleyicilerine tüm dünyayı görme fırsatı sunan I Travel the World, tarih kokan sokakları gezecek, önemli mimari yapıları ziyaret edecek, dağları ve tepeleri aşarak göz kamaştıran manzaralar derleyecek. Özlem Tunca ile Dünyayı Gezmek Seyahat tutkunlarını farklı coğrafyaları ziyaret etmeye davet ediyor, konaklama ve seyahat deneyimlerini izleyicilerle paylaşıyor. Her bölümü eğlence ve deneyim dolu Dünyayı Geziyorum, gezgin oğlu Yakupcan ile herkesin merak ettiği ülkelerin sokaklarında dolaşarak keşfedilmeyi bekleyen cennet köşelerini izleyicisine sunuyor. Farklı kültürlerin renkli görüntülerle harmanlandığı ve izleyicilere aktarıldığı ‘Dünyayı Geziyorum’ yeni bölümleriyle her Pazar Kanal 7’de… .

SEE ALSO  ALAŞEHİR LEZZETLERİ (Kapama, horozlu keşkek, kesikli pide) VLOG #2 - Ayaküstü Lezzetler | alaşehir pansiyon fiyatları için yeni güncellenen içeriğe genel bakış

günlük çanakkale turları hakkında bilgi ile ilgili fotoğraflar

Dünyayı Geziyorum - Çanakkale ve Balıkesir | 20 Eylül 2020
Dünyayı Geziyorum – Çanakkale ve Balıkesir | 20 Eylül 2020

Görüntülediğiniz Dünyayı Geziyorum – Çanakkale ve Balıkesir , O zaman Hometown Inn her gün hemen aşağıda yayınladığı başka içeriğe bakabilirsiniz.

SEE ALSO  Vuni Palace otelde su baskını | Yeni güncellenen vuni palace hotel sel ile ilgili dokümanların özeti

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

günlük çanakkale turları ile ilgili anahtar kelimeler

#Dünyayı #Geziyorum #Çanakkale #Balıkesir #Eylül.

SEE ALSO  KIZ ARKADAŞIMLA KAPADOKYA TATİLİ - OTELE BAYILDIK! - HELİKE OTEL #abibukaçbasıyor #motovlog | kapadokya turu edirne ile ilgili en eksiksiz bilgilerin özeti

Gezi,yemek,türk hava yolları,Dünyayı Geziyorum,özlem tunca,balıkesir,Avrupa,Yaşam,tarihi yerler,seyahat,seyahat belgeseli,tatil,yurt dışı,travel,dünya turu,tanıtım dünyayı geziyorum,dünyayı geziyorum çanakkale,balıkesir yemekleri,dünyayı geziyorum 27 eylül 2020,çanakkale gezisi,çanakkale.

Dünyayı Geziyorum – Çanakkale ve Balıkesir | 20 Eylül 2020.

günlük çanakkale turları.

Hometown Inn ‘ın sağladığı günlük çanakkale turları bilgisiyle, size değerli getireceğini umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Hometown Inn günlük çanakkale turları hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. İbrahim SARIBOĞA diyor ki:

    Sunucu atamızın geçmişini tanıtman çok güzel ama keşke kanal 7 olarak düzenli giyinseydiniz gerçekten ben anlamadım müslümanmıyız yoksa süslümanmıyız kanal 7 süslümanlıktan bahsediyor herhalde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.