Bu makalenin içeriği ispanya neyi meşhur hakkında tartışma sağlayacaktır. ispanya neyi meşhur hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Dünyayı Geziyorum – Fas – 2 Nisan 2017 makalesinde HometownInn ile ispanya neyi meşhur’yi keşfedelim.

Dünyayı Geziyorum – Fas – 2 Nisan 2017 içindeki ispanya neyi meşhur ile ilgili içerikleri en doğru şekilde özetleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için ispanya neyi meşhur dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, En ayrıntılı bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgiyi olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Nilipek. & Ahmet Ali Arslan - Koşuyolu | istanbul koşuyolu ile ilgili en eksiksiz bilgilere genel bakış

ispanya neyi meşhur ile ilgili bazı bilgiler

Ekranların sevilen ismi Özlem Tunca, küçük oğlu Yakupcan ile dünyayı dolaşmaya devam ediyor. Dünyayı Gezmek bu bölüm Fas’ın tarihi sokaklarını ekrana getirdi. Dünyayı Gezmek’in bilinmeyen kültürlerin, geleneklerin ve yaşamların izini süren bu bölümü, dar sokakları ve 17. yüzyıldan günümüze ulaşan tarihi yapılarıyla Fas’ı keşfediyor. Özlem Tunca, Bahya Sarayı’nın ilginç mimarisini izleyicilerle tanıştırırken, Fas meydanına renk katan meddahları ve yılan oynatıcılarını da ekrana getirdi. Son dönemde ünü tüm dünyaya yayılan argan yağının merkezinde argan yağı üretimini Faslı ustalar sergiledi. Fas’ı faytonla gezen Tunca, daha önce hiç görmediğiniz ağaçlarda kuşlar gibi duran keçilerin ilginç hikayesini de anlatacak. Yaşadığı yerden dünyayı gezmek isteyenler için ‘Dünyayı Geziyorum’ programı yeni bölümüyle her Pazar 15:20’de Kanal 7’de… .

SEE ALSO  Kuveyt Dinarı - Türk Lirası | en büyük kuveyt dinarı banknot ile ilgili en ayrıntılı bilginin özeti

ispanya neyi meşhur konusuyla ilgili bazı resimler

Dünyayı Geziyorum - Fas - 2 Nisan 2017
Dünyayı Geziyorum – Fas – 2 Nisan 2017

Okuduğunuz Dünyayı Geziyorum – Fas – 2 Nisan 2017 hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, O zaman hometown-inn.com her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer bilgileri arayabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

SEE ALSO  BİT PAZARI ATAŞEHİR | BU HAFTA NASILDI ? | NELER ALDIK | NASIL GİDİLİR ? | | ataşehir e nasıl gidilir ile ilgili en iyi bilgiyi sentezleyin

ispanya neyi meşhur ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Dünyayı #Geziyorum #Fas #Nisan.

Dünyayı Geziyorum – Fas – 2 Nisan 2017,Dünyayı Geziyorum – Fas Tanıtım – 2 Nisan 2017,dünyayı geziyorum,dünyayı geziyorum fas,dünyayı geziyorum fas bölümü,dünyayı geziyorum fas izle,dünyayı geziyorum kanal 7,dünyayı geziyorum özlem tunca,dünyayı geziyorum yakupcan,dünyayı geziyorum videoları,dünyayı geziyorum programı,dünyayı geziyorum 2 nisan,fas,fas gezisi,fas tanıtım.

Dünyayı Geziyorum – Fas – 2 Nisan 2017.

ispanya neyi meşhur.

ispanya neyi meşhur hakkındaki bilgilerle HometownInn sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com ispanya neyi meşhur hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Berk Berk Erkeçoğlu diyor ki:

  Bunu sadece kızlar yapmaz Yakupcan. Annen ona öğretilen iğrenç dogmalarla, tabularla yaşlanırken anlayacaksın bi şeyi sevdiğin için giymenin, takmanın cinsiyetlerle hiçbir ilgisi yok. Cinsiyet bedeninin fizyolojik ve biyolojik yapısından başka bi şey değil. Senin kimliğin, seni sen yapan şeyin zihnin olduğunu anladığında güzel bi hayat yaşayacaksın.

 2. Ciwan Acar diyor ki:

  Nerde buyucu falci varsa onlarda, nerde cepci ve telefon hirsizi varsa onlarda ,nerde kuafor alisveris para duskunu kadin onlarda..nerdenmi biliyorum 15 yildir onlarin icine yasiyorum

 3. Kenan Dural diyor ki:

  Fas güzel ülke turistik yerleride var ben bisene kaldım fasta elektrikçi olarak çalışmıştim Casablanca güzel yer Faslı kızla evlenmek isderim bulsam

 4. Kemal İleten diyor ki:

  KUZEY AFRİKANIN EN CAZİP ÜLKESİ. AFRİKA, ORTADOĞU VE AVRUPA KÜLTÜRLERİNİ YAŞAYACAĞINIZ BİR ÜLKE. PANDEMİYİ GAYET BAŞARILI YÖNETİYORLAR. GİTMEYEN PİŞMAN OLUR

 5. HCM FTM diyor ki:

  bende fasa gittim millet o kadar bilgili ki ben utandım ,herkes min 3 dil biliyorlar , gerçekten çok güzel bir ülke, olursa yeniden ziyaret ederim

 6. Mysterious Woman diyor ki:

  Benim anlamadığım neden ele kınayı erkekler yaptıramıyor? Çocuk da sormuş niye diye.Annesi bilir diyeceğim ama böyle cinsiyetçi olmamak lazım bence.

 7. Sakim Aya diyor ki:

  Ben Fas çok güzel ve ben takipçileri nden biri olduğum için ülkemizi Fas ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim

 8. The king of optimism diyor ki:

  Fas, Osmanlı devletlerinin doğduğu yer değildi, Fas, en eski ikinci sel, dünya ve en güçlü ordulardan biri

 9. Namil diyor ki:

  Osmanlı Bizans mimarlığının yerine Merakeş- Magreb mimarlığını benimseseydi ve Türk mimarlığı ile birleşdirseydi daha güzel olurdu. Zaten buralara kadar Osmanlı varlığını sürdürmüş.

 10. Muhammet Yazıcı diyor ki:

  kazablankada 10 ay kaldim cok guzel bir sehir yollar acilirsa nasip olursa tekrar gidecegim sehir turkleri cok seviyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.