ispanya nın neyi meşhur bu makalenin içeriğinde ele alınacaktır. ispanya nın neyi meşhur hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Dünyayı Geziyorum – İspanya/2 – 24 Nisan 2016 makalesinde ispanya nın neyi meşhur hakkında bilgi edinelim.

Dünyayı Geziyorum – İspanya/2 – 24 Nisan 2016 içinde ispanya nın neyi meşhur ile ilgili en ayrıntılı bilgileri sentezleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için ispanya nın neyi meşhur dışında bilgi ekleyebilirsiniz hometown-inn.com web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en doğru bilgiyi getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Lavanta zamanı | lavanta zamanı ile ilgili en ayrıntılı bilgilerin özeti

Konuyla ilgili bilgiler ispanya nın neyi meşhur

Alışılagelmiş gezi programları dışında farklı coğrafyaları ekranlara taşıyan Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum, İspanya’nın kültür ve sanat kenti San Sebastian ve Endülüs’ün merak edilen yerlerini keşfettim. Özlem Tunca’nın keyifli sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Gezmek’in bu bölümünde San Sebastian’ı çevreleyen La Conhca Plajı’nın eşsiz doğasını ve manzarasını izleyicilerle paylaştı. İspanya’nın sanata olan düşkünlüğünü gösteren dar sokakları, bozulmamış tarihi binaları ve kiliseleri ekranlara geldi. San Sabastian’ın yemek kültürünün yansıması olan Bask bölgesinin gözbebeği Özlem Tunca; Tatlı ve tuzlu birçok çeşitte yapılan pinchos, tortelli ekmekler ve meşhur peynir tatlısını tanıttı. Bununla birlikte I Travel the World, Endülüs’ün en önemli şehri Kurtuba’da bulunan Kurtuba Camii’nin göz kamaştırıcı işlemeleri ve muhteşem mimarisinin izini sürerek izleyicileri tarihte bir yolculuğa çıkardı. Ayrıca günümüzde kilise olarak kullanılan yapının camiden kiliseye dönüşüm hikayesi de anlatıldı. Özlem Tunca, Cordoba’nın özgün ruhunu koruyan küçük beyaz evleri ve dar sokaklarındaki hediyelik eşya dükkanlarında eğlenceli bir tur attı. .

SEE ALSO  ATATÜRK ARBORETUMU- nasıl gidilir ? #Sarıyer #İstanbuldagezilecekyerler | sarıyere nasıl gidilir hakkında ayrıntılı bilgi

ispanya nın neyi meşhur konusuyla ilgili bazı görüntüler

Dünyayı Geziyorum - İspanya/2 - 24 Nisan 2016
Dünyayı Geziyorum – İspanya/2 – 24 Nisan 2016

Görüntülediğiniz Dünyayı Geziyorum – İspanya/2 – 24 Nisan 2016 hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından HometownInn her gün aşağıdaki daha fazla makale okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  МЕСТНЫЕ ЖИТЕЛИ в Стамбуле Район Байрампаша 15 января 2022 г. | Мечеть Михримах Султан | bayrampaşa gezilecek yerler hakkında ayrıntılı bilgi

Daha fazla haberi burada görün

ispanya nın neyi meşhur ile ilgili birkaç öneri

#Dünyayı #Geziyorum #İspanya2 #Nisan.

Dünyayı Geziyorum – İspanya/2 – 24 Nisan 2016,dünyayı geziyorum,kanal 7 dünyayı geziyorum,dünyayı geziyorum izle,dünyayı geziyorum programı,dünyayı geziyorum özlem tunca,dünyayı geziyorum ispanya,dünyayı geziyorum ispanya 2,özlem tunca,yakupcan,yasin esirgenç,kanal 7,gezi,ispanya,ispanya gezisi,thy,turkish airlines,yakupcan kanal 7,yakupcan dünyayı geziyorum.

Dünyayı Geziyorum – İspanya/2 – 24 Nisan 2016.

ispanya nın neyi meşhur.

ispanya nın neyi meşhur bilgisiyle HometownInn güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. ispanya nın neyi meşhur hakkındaki makaleyi Hometown Inn ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Sevgi Katkay Öztürk diyor ki:

  Keşke bizim ülkemizin güzelliklerini de böyle anlatsanız .Halbuki ispanyollar da Turkiyeye bayılıyor. Yıllarca Avrupa reklamı yapa yapa kendi ülkemizi insanımızın gözünde küçültmüş oldunuz. Bu arada ingilizceniz çok basit.

 2. Ayar Verici diyor ki:

  sunucu catir catir konusuyor. ne buyuk meziyet.
  ancak bunu basaracam derken, cok iyi salliyor. agzina ne gelirse onu diyor.
  halbuki bu kadar gevezelik edecegine, arada az nefes alsa, cazgir gib idegil de, da akli basinda konussa, 5 cumle yerine 2 cumle dese, cok daha tutarli ve dogru bilgiler aktarmis olur.
  bir de tabii, programda soylenecekleri her kim hazirliyorsa, onun da daha iyi calismasi lazim. bilgiler cok rastgele veriliyor ve tutarsiz sekle geliyor.

 3. gizemli kişi diyor ki:

  turkıyede 6 veya 7baskent olabilcek sehır varo güzeliikten en cok begendıgım yerlerden bırıde trabzon edirne cok güzel gezmeyenler gezsin ben gezdim ispanyayı bazı yerleri güzel sınırlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.