Bu makale, my pub gastrohouse hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. my pub gastrohouse ile ilgileniyorsanız, bu Eating Czechoslovak Burger With Roma Gypsies makalesinde Hometown Inn ile my pub gastrohouse’yi keşfedelim.

Eating Czechoslovak Burger With Roma Gypsies içinde my pub gastrohouse ile ilgili en ayrıntılı içeriği sentezleyin

Aşağıdaki klibi hemen izleyin

SEE ALSO  En Kötü Restoranlardan Yemek Sipariş Ettik | aydın da kahvaltı yerleri ve fiyatları ile ilgili en doğru bilgiyi sentezleyin

Bu Hometown Inn web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı anlayış için my pub gastrohouse dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Hometown Inn web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlamayı umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

Paylaşım konuyla ilgilidir my pub gastrohouse

Çek Cumhuriyeti, Zlín Bölgesi’nde bulunan küçük bir kasaba olan Vsetín’de sıradan bir gün. İngiltere’de bunun gibi burgerlerimiz yok, gerçek peynirli burger ama galeta unuyla kaplanmış.. Size bu burgerin süslü ya da aşırı pahalı olmadığını söylüyorum ama hey, yemek neymiş!. Şüphesiz bu Hermel n burgerini (peynirli burger) denemek için durdum ama etrafımın çevrileceğini ve yemek incelememin bölgeden yerlilerin bulunduğu Çek Cumhuriyeti’nden dostça bir Roman Çingene grubu tarafından kibarca kesintiye uğrayacağını bilmiyordum. Öyleyse kendine dikkat et ve soyulup soyulmayacağımı gör, bu nasıl bitecek. Beni Instagram’da takip et: andretravelerr TikTok: andretravelerofficial Facebook: Andre Traveler .

SEE ALSO  BURSA DOBURCA | doburca da kahvaltı yerleri hakkında en eksiksiz bilgilere genel bakış

my pub gastrohouse hakkındaki bilgilerle ilgili bazı fotoğraflar

Eating Czechoslovak Burger With Roma Gypsies
Eating Czechoslovak Burger With Roma Gypsies

Görüntülediğiniz Eating Czechoslovak Burger With Roma Gypsies hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Ardından, Hometown Inn her gün yayınlanan diğer konuları hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  ELAZIĞ SİVRİCE HAZAR GÖLÜ VLOG | elazığ sivrice plajı hakkında en ayrıntılı bilgilerin özeti

Daha fazlasını burada görün

my pub gastrohouse ile ilgili anahtar kelimeler

#Eating #Czechoslovak #Burger #Roma #Gypsies.

Food,Asian,Gypsies,Czech,Jamaican,Lifestyle,Burger,Travel,Restaurant,Culture,Traditional.

Eating Czechoslovak Burger With Roma Gypsies.

my pub gastrohouse.

my pub gastrohouse içeriğiyle hometown-inn.com güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. hometown-inn.com my pub gastrohouse hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. andurit diyor ki:

  Fúúúha toto je raj pre pozorovateľov. Neskutočne mnoho vecí sa stalo v prvých 2 minutách a ešte viac neskôr.. Ja Andreho kanál skôr beriem ako cestu do duše krajiny, a ľudí. Chcel by som ho vidieť toto robiť ako nášho PPPítra vo viacerých krajinách a Pppíter začínal podobne , dúfam, že sa to Andremu podarí tiež.

 2. Nina B diyor ki:

  Yes, my mum is Slovak and back when she was little, kids in school were taught Russian due to Slovakia being oppressed by the USSR. Though later on when she went to high school and Slovakia became independent, kids could choose between learning Czech or German or English (I think) and most people chose either Czech or German, haha. Personally I'm half Dutch from my dad's side and back when I was little we moved to Bratislava and I barely spoke Slovak, so my teachers in elementary school started speaking to me in German hoping I managed to understand, but I did not.

 3. Zdenek807 diyor ki:

  Mate awesome videos. You should come to Slovácko/ Uherskohradišťsko. Best homemade slivovica, in each house ever! Lot of slepice as well of course.
  And the girls….,))

 4. Federson diyor ki:

  Just if someone tells you rád (a) jsem Vás poznal (a) it´s always good to answer já Vás taky. (Nice to meet you. Nice to meet you to)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.