Bu makale içeriğinde efes malt sarı kutu ile ilgili. efes malt sarı kutu hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Efes Sarı kutu bira testi 🔞 makalesinde efes malt sarı kutu konusunu tartışalım.

Efes Sarı kutu bira testi 🔞 içindeki efes malt sarı kutu ile ilgili içeriğin en doğru özeti

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Hometown Inn web sitesinde, kendiniz için daha değerli anlayış için efes malt sarı kutu dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. HometownInn web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

efes malt sarı kutu ile ilgili içerik

Birini al, diğerini vur; Mavi-sarı kutu fark etmez. Bir isim bile bulamadılar. Ne oldu efendim? %100 malt bira, temiz kapak, +1 dinlenmiş… hepsi bu… Efes’in dolgun şişelerini geri istiyoruz. 50 Cl., %5 alkol, Alman sağlık yasası öncesi üretimde; Mavi Etiketli Tombul Efesliler… Yine yeni…….G elsi n. .

SEE ALSO  Senin için ballı lezzetli bir tarifimiz var; Ballı İrmik Helvası! | ballı sütlü kahve hakkında en eksiksiz bilgiyi özetleyin

efes malt sarı kutu hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

Efes Sarı kutu bira testi 🔞

Okuduğunuz Efes Sarı kutu bira testi 🔞 hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından, hometown-inn.com her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla bilgiyi arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Böbrek Taşı Nasıl Düşürülür? Bir Doktor Olarak Böbrek Taşı Düşürme Hikayem | biranın içindekiler hakkında en iyi bilgiyi özetleyin

Burayı tıklayın

efes malt sarı kutu ile ilgili bazı öneriler

#Efes #Sarı #kutu #bira #testi.

EFES,SARI,KUTU,BİRA,TESTİ,MAVİ,PİLSEN,PİLSENER,ANADOLU,GRUP.

Efes Sarı kutu bira testi 🔞.

efes malt sarı kutu.

efes malt sarı kutu hakkındaki bilgilerle HometownInn ‘ın size verdiği bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. hometown-inn.com efes malt sarı kutu hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Av. Mehmet Kürşat GÜNDÜZ diyor ki:

  %100 malt biranın farkı şudur;
  malt haldeki arpa mayalanır ve maya, malt halindeki arpanın doğasında bulunan şekeri yiyerek alkole çevirir..
  Normal biraya ise ekstra şeker atılır ve maya o şekeri yiyerek alkole dönüştürür..
  Bu yüzden %100 malt bira Alman Saflık Yasası'na uygun ve kalorisi düşük ve dolayısıyla daha sağlıklıdır..

 2. zyzz123 diyor ki:

  Harun abi mezelerini çok beğendim acıkmıştım üstelik :D. video için teşekkür ederim takip etmeye devam edicem. seviyorum abi seni.

 3. Grillfindor diyor ki:

  Komutanım afiyet olsun, ilk taunus ve tay videolarından beri seni takipteyim bir süredir izleyemiyordum yoğunluktan şimdi geriye doğru yavaştan izlemeye başladım. Naçizane bir önerim olacak hoşuna gideceğini düşündüğüm, bu migros marketlerde bir çeşit kırmızı biber satılıyor meksika biberi aslında onları söğüşlerine eklersen hoşuna gideceğine inanıyorum, oldukça acı fakat sadece ağzı yakıyor mideye hiçbir zararı yok acı sevenlerin (ben gibi) cennet meyvesi resmen. Eğer diğer videolarında denediysen kusuruma bakma dediğim gibi geriye doğru gidiyorum yavaştan

 4. Zeki Cetin diyor ki:

  Abi sen yerken bile az yiyorsun bu videoda yediğini ben iyi haydi haydiyeb hadda senden bile çok yiyorum bazen bursada arap şükriye gidiyorum gardas ne varsa getir diyorum

 5. BROCK 666 diyor ki:

  Harun abi her videonu tam izliyor ve herzaman yorum yazip like atiyorum. Ne yalan söyliyim izledigim tek türk kanalisin. Sevgiler saygilar.

 6. Great Eagle diyor ki:

  Olumsuz yorumları hiç dikkate alma bu aşağılık kompleksli insanlar ne yapacağını bilmiyor sağ sola saldırarak kendilerini tatmin olma peşindeler. Bu ezik insanlar gerçek yüz yüze hayatta biraz sesi yükseltsen kalpten giderler:) onun için onları hiç dikkate alma.

 7. Uğur Mert OMAY diyor ki:

  Harun Bey iyi günler, öncelikle samimiyetiniz ve dürüstlüğünüzden dolayı size teşekkür ederim. Geçmişte Askeri Personel olmanız nedeniyle devletimize ve milletimize olan katkılarınızdan dolayı da ayrıca memnuniyet ve saygı duyduğumu belirtmek isterim.
  Mercedes markasına, özellikle günümüzde kullanılan klasik modellerine merakım olduğu için videolarınızı takip ediyordum.
  Haftanın bir kaç günü alkol tüketen bir insanım. Babacan tavrınız nedeniyle alkol tanıtım videolarınızı da takip etmeye başladım.
  Ailenize ve size esenlikler dilerim.
  Mert OMAY.

 8. xander Harris diyor ki:

  14,75 satılan bira dan 8,20 TL vergi alınıyor vergisiz fiyatı 6,55 TL biraseverler Bir dahaki seçimde oy atarken bunu da göz önüne alın dile kolay 19 sene oldu ağır vergiler altında eziliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.